Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kishar
    Senior
    • 10-2003
    • 1691

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
    W Szczyrzycu się opłaca to sądzę, że w Łukowie też będzie się opłacać, w sumie ponad 30 000 mieszkańców.
    Ale czy w Szczyrzycu dużej części nie wypijają turyści ?? no i to są chyba bogatsze no i, że tak powiem "bardziej świadome okolice".
    Last edited by kishar; 11-05-2011, 20:07.

    Comment

    • delvish
      Senior
      • 11-2004
      • 3508

      A skąd ta pewność, że w Szczyrzycu się opłaca?
      "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
      (Frank Zappa)

      "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

      Comment

      • wasyll
        Senior
        • 09-2008
        • 1823

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kishar Wyświetlenie odpowiedzi
        Ale czy w Szczyrzycu dużej części nie wypijają turyści ?? no i to są chyba bogatsze no i, że tak powiem "bardziej świadome okolice".
        Na początku(przy dobrej reklamie) sporo osób pójdzie zapewne z czystej ciekawości. Jeśli cena nie będzie jakoś strasznie wygórowana, a produkt dobry, to dlaczego klienci mieli by uciekać od takiego miejsca?
        www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

        Comment

        • dreads
          Basowy
          • 09-2009
          • 520

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kishar Wyświetlenie odpowiedzi
          Ale czy w Szczyrzycu dużej części nie wypijają turyści ?? no i to są chyba bogatsze no i, że tak powiem "bardziej świadome okolice".
          Bo ja wiem, czy w Szczyrzycu jest aż tyle turystów? Byłem tam z półtora roku temu w pełni sezonu i jakoś nie rzucili mnie się w oczy, powiedziałbym wręcz, że były straszne pustki. No chyba że w weekend więcej ludu przyjeżdża, albo po prostu miałem pecha (a właściwie szczęście )

          Comment

          • bobza
            Senior
            • 01-2009
            • 222

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
            Co ciekawe w linku do zdjęcia z logo na stronie Kaspara widnieje Chrząstawa Mała a nie Wrocław.
            Chrząstowa się buduje w lipcu maja być montowana instalacja od KS.
            http://www.alebrowar.pl/

            http://www.facebook.com/AleBrowar

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dreads Wyświetlenie odpowiedzi
              Bo ja wiem, czy w Szczyrzycu jest aż tyle turystów? ...
              Moje wrażenia są podobne, bedąc w czerwcu, to na początku ludzi niewiele. Ktos przyszedł z bańkami po piwo (na turystę nie wyglądał), z czasem pojawiło się kilku robotników. Potem przyjechało autami kilku przedstawicieli lokalnych/okolicznych mieszkańców (rejestracje aut). Następnego dnia sala była wynajęta pod wesele i napewno nie na wesele turystów


              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
              A skąd ta pewność, że w Szczyrzycu się opłaca?
              Gdyby warzenie piwa się nie opłacało, to właściciel by z tego zrezygnował inwestując w coś innego, bardziej dochodowego, a nie warzyl dalej, prawda?
              Last edited by becik; 12-05-2011, 13:10.
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23805

                Niekoniecznie, właściciel zarabia zdecydowanie na czymś innym, a browar to taka hm, fanaberia. Nie uogólniajcie proszę że istnienie danego przybytku równa się temu że jest zyskowny/rentowny lub choćby wychodzi na zero. Browar.biz też istnieje
                Last edited by ART; 12-05-2011, 14:11.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Mason
                  Senior
                  • 02-2010
                  • 3280

                  ART, ale Ty nie jesteś podłym przedsiębiorcą pogrzebowym czy innym sprzedawcą cegieł
                  JEDNO PIVKO NEVADI!

                  Comment

                  • mwa
                    Senior
                    • 01-2003
                    • 5071

                    Wiele osób nie jest przedsiębiorcami pogrzebowymi, bo hobby i pasja to druga strona tego kija.
                    Cieszę się, że jest nas wielu. I tak trzymać.
                    Pozdrawiam Cię !!!!

                    Comment

                    • tomek35
                      Senior
                      • 02-2007
                      • 497

                      Dziś odbyło się oficjalne otwarcie browaru "KASZËBSKÔ KORUNA" w Szymbarku. Poniżej zamieszczam link z portalu expressukaszubskiego.

                      Comment

                      • lynx_lynx
                        Senior
                        • 03-2011
                        • 119

                        rekonesans w Chrząstawie

                        Dziś w końcu znalazłem trochę czasu i wybrałem się na rekonesans do Chrząstawy. Właściwie to można typować dwa miejsca jako potencjalny przyszły browar. Pierwsze to gospoda w której trwają jakieś remonty, a drugie jest nad samą Widawą za młynem gdzie wybudowany jest jakiś nowy obiekt ( na to miejsce wskazywała by nazwa). W gospodzie niczego się nie dowiedziałem bo było mnóstwo ludzi, obsługa biegała na wysokości lamperii i nie chciała (albo nie miała czasu) pogadać, a za młynem wszystko ogrodzone i głucho. Pewnie niebawem się wszystko wyjaśni

                        Comment

                        • adi_999
                          Senior
                          • 11-2004
                          • 425

                          powstanie drugi Browar Brasil w Łodzi i to całkiem niedługo
                          mój zbiór etykiet http://picasaweb.google.com/112278001030728908988

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adi_999 Wyświetlenie odpowiedzi
                            powstanie drugi Browar Brasil w Łodzi i to całkiem niedługo
                            No bez jaj
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • pebejot
                              Senior
                              • 01-2010
                              • 1416

                              Ja słyszałem że drugi Brasil ma powstać w Warszawie.

                              Comment

                              • becik
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 14999

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pebejot Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ja słyszałem że drugi Brasil ma powstać w Warszawie.
                                No właśnie, i to niedługo, ale w Łodzi?
                                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎