Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
    Browar w Pabianicach też wykazał się ciekawą i orginalną nazwą - gonimy Niemców w ilości browarów o nazwie Trzy Korony/Drei Kronen ?
    To będzie oddział Puław, właściciel ten sam
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      Co do Szczyrzyca i Niechanowa - słuszna uwaga. Kościerzyna - wydaje mi się, że tutaj browar ma być nie w byłym browarze, tylko młynie czy czymś takim.
      Last edited by Pendragon; 07-02-2012, 13:01.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • abernacka
        Senior
        • 12-2003
        • 10837

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
        (...). Kościerzyna - wydaje mi się, że tutaj browar ma być nie w byłym browarze, tylko młynie czy czymś takim.
        W starej słodowni.
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        • woosaa
          Senior
          • 07-2005
          • 1548

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
          Aha , jeśli już używamy dopisku "reaktyw" to taki chyba powinienien znaleść się przy Kościerzynie , Niechanowie , Szczyrzycu i - chyba tylko ze względu na adres, bo już nie ze względu na rodzaj browaru - Grudziądzu (apropos: szacunek ze względu na nazwę, czy taka już nie istnieje ? ) i Rybniku (to chyba centrum handlowe w miejscu zburzonego browaru ale może się mylę). Browar w Pabianicach też wykazał się ciekawą i orginalną nazwą - gonimy Niemców w ilości browarów o nazwie Trzy Korony/Drei Kronen ?
          jeśli chodzi o Rybnik,to się nie mylisz.
          mb WOS

          Comment

          • muzealnik
            Senior
            • 09-2007
            • 141

            A kto wie coś więcej na temat olsztyńskiego browaru w Tartaku przy ul. Knosały.
            Mieszkam w Olsztynie, ale jakoś nic konkretnego nie obiło mi się o uszy.
            coś z piwem zrobić... próbuję

            Comment

            • Myszon007
              Senior
              • 02-2007
              • 1208

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
              Browar w Pabianicach też wykazał się ciekawą i orginalną nazwą - gonimy Niemców w ilości browarów o nazwie Trzy Korony/Drei Kronen ?
              Popatrz na herb Pabianic, to się przekonasz, skąd wzięła się nazwa planowanego browaru.
              ♪♫

              Comment

              • Pancernik
                Senior
                • 09-2005
                • 9733

                Browar w Pabianicach nie ma nic wspólnego (oprócz planowanej nazwy ) z browarem w Puławach. Ma powstać w obiekcie należącym do właściciela Aflofarm-u.
                Swego czasu napisałem do lokalnej gazety, która zamieściła info o powstającym browarze, że z nazwą może być ciut nie-halo. Byli zszokowani, że już jest taki browar (tyle, że w Puławach) .


                Trochę o tym wspomniałem w poście nr 1159...

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  No to nazwą go Korony Trzy, albo 3 Korony i już.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • Myszon007
                    Senior
                    • 02-2007
                    • 1208

                    Browar w Łodzi na Księżym Młynie ma nazywać się Buddha Pub - wizualizacja kicz i tandeta. Otwarcie w kwietniu. A co do minibrowaru odpowiadają wymijająco:
                    w swoim czasie będzie wszystko - Jak się upijać, to tylko piwem z naszego browaru!
                    Źródło: facebook.com
                    ♪♫

                    Comment

                    • kopyr
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 9475

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                      No to nazwą go Korony Trzy, albo 3 Korony i już.
                      To, że nazwa się powtarza to nie jest nic nadzwyczajnego. Pytanie czy Trzy Korony z Puław zastrzegły sobie tę nazwę. Wątpię.
                      blog.kopyra.com

                      Comment

                      • Sokół83
                        szynkarz
                        • 12-2004
                        • 1598

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Myszon007 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Browar w Łodzi na Księżym Młynie ma nazywać się Buddha Pub - wizualizacja kicz i tandeta. Otwarcie w kwietniu. A co do minibrowaru odpowiadają wymijająco:


                        Źródło: facebook.com
                        O mein Gott! Brasil, teraz Buddha. Następny będze Masaj Bar i Maorys Brewery. Że też w Polsce wszystko musi być kiczowate.
                        Z INNEJ BECZKI

                        www.fotopolska.eu

                        Comment

                        • Kamień
                          Senior
                          • 07-2007
                          • 361

                          Podejrzewam, że, fakt warzenia własnego piwa na miejscu będzie tylko mało znaczącym szczegółem charakteru tego miejsca, pasującym jak kwiatek do kożucha. Dokładnie tak samo jak w przypadku Brasil.

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            Jeśli Buddha Pub tzn kuchnia indyjska jaką uwielbiam, jeśli do tego bedzie pyszne, wlasne piwo - dla mnie bomba. Szkody tylko, że nie w stolycy.

                            Nie chcecie Buddy w Łodzi, to przenieście ją do nas
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • Sokół83
                              szynkarz
                              • 12-2004
                              • 1598

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                              Jeśli Buddha Pub tzn kuchnia indyjska jaką uwielbiam, jeśli do tego bedzie pyszne, wlasne piwo - dla mnie bomba. Szkody tylko, że nie w stolycy.
                              Znając nasz rynek browarów restauracyjnych żarcie będzie drogie, a piwo przeciętne
                              Z INNEJ BECZKI

                              www.fotopolska.eu

                              Comment

                              • Cooper
                                Senior
                                • 11-2002
                                • 6055

                                Jeśli jarasz się Becik kuchnią indyjską a nie byłeś jeszcze w mikroBydgoszczy to polecam gdyż knajpa indyjska i browar znajdują się w tym samym budynku i można zamówić i to i to do stołu. O szczegóły z menu nie pytaj bo się nie znam. Ja akurat wziąłem coś polskiego do żarcia. Podejrzewam że póki co to jedyny brewpub z taką kuchnią u nas.
                                Last edited by Cooper; 08-02-2012, 15:36.
                                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎