Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • muzealnik
    Senior
    • 09-2007
    • 141

    Abernacka - weź nie strasz, bo zaczynam myśleć o emigracji.
    A tak poważnie to faktycznie natłok problemów i niedomówień nawet niepoprawnego optymistę potrafi pozbawić uśmuechu
    coś z piwem zrobić... próbuję

    Comment

    • canigggia
      Senior
      • 10-2009
      • 451

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
      Dziękuje z informacje. Coś mi się wydaje, że jeszcze przez długi czas nie będzie, po co jeździć do Olsztyna. Szkoda.
      Nie zgadzam się, zawsze można wyskoczyć na jedną z jeziornych plaż Krzywego, Redykajn lub Żbika. A wieczorem wpaść do 'blondasów' do Starej Warszawskiej
      A wracając do browarów restauracyjnych, to niestety Olsztyn jeszcze długo chyba będzie biała plamą na polskiej mapie
      Browarnik Tomek
      TomCani

      Grimness, Frost and Northern Darkness!!!

      Comment

      • Pankracy
        Senior
        • 10-2007
        • 2769

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika canigggia Wyświetlenie odpowiedzi
        A wracając do browarów restauracyjnych, to niestety Olsztyn jeszcze długo chyba będzie biała plamą na polskiej mapie
        Niemal cała północno-wschodnia Polska to pod tym względem pustynia. I to nie tylko jeżeli chodzi o browary-restauracje. Zagłębie minibrowarów powstaje natomiast w województwie śląskim.

        Comment

        • muzealnik
          Senior
          • 09-2007
          • 141

          Na Starą Warszawską warto wpaść zawsze - serdecznie zapraszam i polecam.
          Jednak nie jest to browar warzący własne piwo.
          Wiec na razie pozostaje nam Browar Kormoran.
          coś z piwem zrobić... próbuję

          Comment

          • abernacka
            Senior
            • 12-2003
            • 10837

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika canigggia Wyświetlenie odpowiedzi
            Nie zgadzam się, zawsze można wyskoczyć na jedną z jeziornych plaż Krzywego, Redykajn lub Żbika.
            (...)
            W zupełności mi wystarczą kaszubskie jeziora.
            Piwna turystyka według abernackiego

            Comment

            • Pankracy
              Senior
              • 10-2007
              • 2769

              W połowie marca rozpoczął się montaż minibrowaru w Gdańsku.
              Instalacja PSS Svidnik dla Browaru Piwna wygląda tak:
              Last edited by Pankracy; 11-04-2012, 14:33.

              Comment

              • docent
                Senior
                • 10-2002
                • 5205

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
                W połowie marca rozpoczął się montaż minibrowaru w Gdańsku.
                Instalacja PSS Svidnik dla Browaru Piwna wygląda tak:
                http://browarpiwna.pl/galerie/tanki-...-piwna-gdansk/
                Browar jeszcze nie otwarty, a strona już się dobrze prezentuje. Niezły kontrast w stosunku do bezpośredniej konkurencji.
                Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19167

                  Stronę nieistniejącego (jeszcze, czy w ogóle) browaru to każdy może umieścić w necie. O niczym to nie świadczy. Profil na fejsbuku to jest podstawa.
                  Last edited by e-prezes; 11-04-2012, 15:23.

                  Comment

                  • docent
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 5205

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                    Stronę nieistniejącego (jeszcze, czy w ogóle) browaru to każdy może umieścić w necie. O niczym to nie świadczy. Profil na fejsbuku to jest podstawa.
                    A według mnie właśnie świadczy o profesjonalnym podejściu do sprawy. Tym bardziej w erze FB.
                    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19167

                      Jak już to odpowiednie pozycjonowanie tejże jest profesjonalizmem.

                      Comment

                      • Pankracy
                        Senior
                        • 10-2007
                        • 2769

                        E rozmach to jest w Toruniu. Pojawiły się tam ponoć na ulicach plakaty i billboardy reklamujące otwarcie browaru Jan Olbracht.

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19167

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
                          E rozmach to jest w Toruniu. Pojawiły się tam ponoć na ulicach plakaty i billboardy reklamujące otwarcie browaru Jan Olbracht.
                          Może chodziło o stworzenie pewnego wizerunku aby pozyskać bogatych inwestorów.

                          Comment

                          • Pankracy
                            Senior
                            • 10-2007
                            • 2769

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                            Może chodziło o stworzenie pewnego wizerunku aby pozyskać bogatych inwestorów.
                            Raczej studentów. Plakaty były ponoć w okolicach toruńskich Bielan, gdzie jest kampus UMK.
                            Last edited by Pankracy; 11-04-2012, 17:25.

                            Comment

                            • crocco
                              Senior
                              • 12-2010
                              • 590

                              Może i nie w temacie .Byłem dzisiaj w Cieszyńskim Browarze Mieszczańskim i jedyne co chciałbym tam znowu spotkać to przemiłą barmankę.Gorszego piwa nie piłem od bardzo dawna.Marcowe sam cukier,miodowe sam cukier,pszenica coś tam przypominała ale daleko jej od jakości z Biedronki albo Żabki,Ciemne może ewentualnie ujdzie .Jeszcze głupi wziąłem do domu 2x1l marcowe i ciemne ,tak że jestem po wypróbowaniu tych "specjałów.Moja noga już tam nie dojdzie.

                              Comment

                              • wasyll
                                Senior
                                • 09-2008
                                • 1823

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika crocco Wyświetlenie odpowiedzi
                                Może i nie w temacie .Byłem dzisiaj w Cieszyńskim Browarze Mieszczańskim i jedyne co chciałbym tam znowu spotkać to przemiłą barmankę.Gorszego piwa nie piłem od bardzo dawna.Marcowe sam cukier,miodowe sam cukier,pszenica coś tam przypominała ale daleko jej od jakości z Biedronki albo Żabki,Ciemne może ewentualnie ujdzie .Jeszcze głupi wziąłem do domu 2x1l marcowe i ciemne ,tak że jestem po wypróbowaniu tych "specjałów.Moja noga już tam nie dojdzie.
                                Widzę crocco, że dałeś się zaskoczyć jakością Biedronki
                                www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎