Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe browary restauracyjne w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    w poście 1458 napisałem wyraźnie napisałem o co chodzi, proszę czytać ze zrozumieniem.
    tym czasem pozdrowienia z bamberga
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      W poście 1458 odezwał się e-prezes. Czemu nie walniesz kawę na ławę?

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Mason
        Senior
        • 02-2010
        • 3280

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
        w poście 1458 napisałem wyraźnie napisałem o co chodzi, proszę czytać ze zrozumieniem.
        Taki to problem, żeby wyjaśnić sprawę w sposób zrozumiały dla wszystkich??

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
        Problem tego browaru wydaje się mi znany. Brak warzenia piwa w browarze wydaje mi się największym problemem. Piwo przez to jest bardzo mętne, a chmiel nie potrafi oddać swoich dobroci.
        Czyżby chodziło o to, że podczas chmielenia temperatura brzeczki nie przekracza dziewięćdziesięciu kilku stopni?
        JEDNO PIVKO NEVADI!

        Comment

        • wasyll
          Senior
          • 09-2008
          • 1823

          Browar w Chrząstawie Małej zapowiada na dziś premierę nowych piw. Oprócz już dostępnej pszenicy, z kranów poleje się jasne oraz ciemne
          www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            Ale to jest temat o nowych browarach, a nie nowych piwach

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • wasyll
              Senior
              • 09-2008
              • 1823

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
              Ale to jest temat o nowych browarach, a nie nowych piwach
              Więc potraktujmy to, jako rozwój już istniejącego browaru Na przyszłość będę pamiętał.
              www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                Byłbym skłonny wybaczyć gdybyś podał też ich parametry.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • wasyll
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 1823

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                  Byłbym skłonny wybaczyć gdybyś podał też ich parametry.
                  Ależ proszę uprzejmie, wrzucę tekst z fajsbuka do tematu o piwach
                  www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10838

                    Za serwisem minibrowary.pl
                    Informujemy, że 12.04.2012 nasza firma podpisała umowę na dostawę i uruchomienie minibrowaru w Rzeszowie.

                    W końcu znajdę powód, aby odwiedzić to miasto
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • chris1985
                      Senior
                      • 07-2011
                      • 227

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                      Za serwisem minibrowary.pl
                      Informujemy, że 12.04.2012 nasza firma podpisała umowę na dostawę i uruchomienie minibrowaru w Rzeszowie.

                      W końcu znajdę powód, aby odwiedzić to miasto


                      O to wspaniale Ciekawe tylko kiedy tam otworza minibrowar.
                      Tylko moje piwo mnie rozumie...

                      Comment

                      • GRZANY
                        Junior
                        • 02-2012
                        • 5

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pankracy Wyświetlenie odpowiedzi
                        E rozmach to jest w Toruniu. Pojawiły się tam ponoć na ulicach plakaty i billboardy reklamujące otwarcie browaru Jan Olbracht.
                        Witam wszystkich. Byłem w tym browarze dzień po otwarciu.JAN OLBRACHT otworzył swoje drzwi w piątek 13 o godz.13,13. Po wejściu witają nas dwa piękne zbiorniki (tanki?) dalej długi bar po lewej a po prawej wielkie beczki w których zrobiono stoliki.Od samego wejścia powitała nas kelnerka i posadziła w beczce.Serwują cztery gatunki piwa pils,przeniczne,piernikowe i bursztynowe.Dostępne są teraz tylko 3 bez korzennego(piernikowe). Na temat wrażeń smakowych nie wypowiem się ponieważ każdy ma swoje gusta i smaki.Inny temat to bar i wystrój. Siedząc w tych wielkich bekach miałem wrażenie odizolowania od reszty biesiadników w takiej beczce posadzili 6 osób, no i wentylacji zero.Są jeszcze dwa poziomy do góry tam stoliki fotele,kanapy.A teraz to co zaniża cały ten browar to ; nalewaków prawie nie widać zlewają się z barem są takie nijakie wychodzący "trójnik" z blatu z pomalowanej rury w szarym kolorze.Do wystroju baru w drewnie i beczkach coś nie tak. I najgorsze większa część półek w barze jest zastawiona KILUNASTOMA GATUNKAMI WÓDEK! A piwa? tylko puste bączki do piwa na wynos. Jakoś mi nie pasuje do BROWARU MIESZCZAŃSKIEGO jak się nazywają. Zajdę tam jak zaczną rozlewać swoje piwo, może do tego czasu coś się zmieni.Po krótkiej rozmowie z menadżerem lokalu na temat takiej ilości 'wódy' w browarze odpowiedział że ludzie nie tylko chcą piwa. Ale to przecież JAN OLBRACHT BROWAR MIESZCZAŃSKI.
                        Dwie fotki z wizyty słabej jakości
                        Click image for larger version

Name:	DSC01758.jpg
Views:	1
Size:	25,8 KB
ID:	2039084
                        Click image for larger version

Name:	DSC01757.jpg
Views:	1
Size:	34,1 KB
ID:	2039083
                        Grzany

                        Comment

                        • abernacka
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 10838

                          Piwo z Torunia ma się pojawić w połowie czerwca.
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • pioterb4
                            Senior
                            • 05-2006
                            • 4322

                            I oczywiście zgodnie z polską niepisaną tradycją to tajemnica skąd pochodzi aktualnie serwowane piwo...

                            Comment

                            • GRZANY
                              Junior
                              • 02-2012
                              • 5

                              O właśnie zapomniałem na pytanie czy piwo jest ważone na miejscu,ewentualnie z skąd jest,przemiła kelnerka milczała.
                              Grzany

                              Comment

                              • kjaros
                                Senior
                                • 03-2007
                                • 377

                                Orientuje się ktoś z której firmy pochodzi warzelnia w Toruniu?
                                Nawet najgłupsi politycy, nie są tak głupi jak społeczeństwo, które ich wybrało.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎