Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Znikają kolejne portery

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    Porter z Janowa dostępny w butelce i beczce? Zbyt piękne by było prawdziwe...
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10838

      Jak Janów będzie tak postępował jak postępuje to niedługo będzie go można przenieść do działu "browary nieczynne".
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • delvish
        Senior
        • 11-2004
        • 3508

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
        Porter z Janowa dostępny w butelce i beczce? Zbyt piękne by było prawdziwe...
        Jedyny porter z Janowa w jaki jestem w stanie obecnie uwierzyć to Biały Porter
        "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
        (Frank Zappa)

        "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

        Comment

        • Sokół83
          szynkarz
          • 12-2004
          • 1598

          no i mamy dla ARTa pomysł na kolejny konkurs browar.bizowy "Jaki browar wg Ciebie zacznie niedługo warzyć nowego portera?"
          Z INNEJ BECZKI

          www.fotopolska.eu

          Comment

          • Totus
            Senior
            • 11-2007
            • 326

            Zmieńmy temat na pojawiające się kolejne portery :P Będzie bardziej optymistycznie! :P
            Zapraszam do Browaru Sielanka.

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              Pytałem się, czy mogę upowszechnić wiadomość i nie otrzymałem jednoznacznej odpowiedzi, więc nie powiem. Nie chce ew. zaszkodzić mojemu ulubionemu browarowi
              Powiem tylko, że nazwa browaru już padła...

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • remfire
                Senior
                • 03-2004
                • 1334

                A ja nie wiem i też nie powiem

                Comment

                • Sokół83
                  szynkarz
                  • 12-2004
                  • 1598

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                  Pytałem się, czy mogę upowszechnić wiadomość i nie otrzymałem jednoznacznej odpowiedzi, więc nie powiem. Nie chce ew. zaszkodzić mojemu ulubionemu browarowi
                  Powiem tylko, że nazwa browaru już padła...
                  czyli trafiłem
                  Z INNEJ BECZKI

                  www.fotopolska.eu

                  Comment

                  • Stasiek
                    Senior
                    • 02-2007
                    • 608

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                    Nie chce ew. zaszkodzić mojemu ulubionemu browarowi
                    Ulubiony browar mówisz...
                    Bazując na tym:
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                    Mój rok 2007 wyglądał tak:
                    [...]
                    1. (O) Amber 26.55%
                    2. (O) Belgia 8.47%
                    To zdecydowanie będzie to browar Amber.

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      Uuu, mamy tu śledczego
                      A Amber jest... najbardziej dostepnym piwem dla mnie z tych wypijalnych

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19168

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jak się dowiedziałem od wiarygodnego źródła, z produkcji wycofane zostaną Brok Porter i Strzelec Porter.
                        Swoją drogą informacja chyba nie do końca pewna, bo od tego czasu w sklepach widziałem Strzelca Portera z dwu różnych warek i nie znika ze sklepów.

                        Comment

                        • arcy
                          Senior
                          • 07-2002
                          • 7538

                          Informacja pochodziła z Royal Unibrew. Być może zmienili plany, postaram się podpytać.

                          Comment

                          • MarcinKa
                            Senior
                            • 02-2005
                            • 2729

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
                            Na trzecim miejscu obstawiałbym Kipera
                            Na pierwszym miejscu widzę Ambera, ciut za nim Grudziądz, długo, długo nic i EDI z Gabem, znowu długo nic i coś.


                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                            Być może zmienili plany
                            Mam nadzieję. Bardzo lubię tego Portera. A ostatnio Brok na wakacjach w Darłówku w chłodne noce był wyśmienity.
                            To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎