Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zapisy na listę kolejkową w celu nabycia pojawiającego się portera ciechanowskiego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Basik
    Senior
    • 06-2006
    • 1308

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
    wysyłka - może być oczywiście do mnie
    Miałam na myśli raczej wrocławianina mieszkającego we Wrocławiu, u nas w piwniczce już chyba niestety nie ma miejsca. To jednak na 100% wie Piotry.

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Basik Wyświetlenie odpowiedzi
      Miałam na myśli raczej wrocławianina mieszkającego we Wrocławiu, u nas w piwniczce już chyba niestety nie ma miejsca. To jednak na 100% wie Piotry.
      No to organizuj miejsce.
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • pewit
        Junior
        • 04-2005
        • 1

        77.) Ja też poproszę 2 buteleczki.

        Comment

        • jasiu_piwosz
          Senior
          • 12-2004
          • 620

          Mnie też proszę dopisac' do tej listy porterowej.

          Comment

          • pio_tr23
            Member
            • 12-2006
            • 47

            Chętnie odbiorę w sklepie Maria na ul. Kobierzyńskiej. Przy okazji większy zapas piwka zrobie, ponieważ od nowego roku zmieniam pracę i na Kobierzyńską jakieś 40km będe miał a teraz to 3 min. z firmy... Jeśli to nie wypali to liczę na kolegów z Krakowa i odbiór po uzgodnieniu terminu i miejsca. Już nie mogę się doczekać

            Comment

            • piwosz-domin
              Junior
              • 06-2004
              • 7

              78. piwosz-domin - 2 butle.
              Najchętniej odebrałbym osobiście, gdyż nie ufam ani poczcie, ani kurierom. Niedawno dostałem paczkę z potłuczonymi Armagedonami, a za przesyłkę zapłaciłem niemałe pienądze...

              Może w Warszawie punkt przerzutowy zorganizować w sklepie Jola na Koszykowej 53???
              Last edited by piwosz-domin; 16-12-2007, 17:23.
              Piwo to moje paliwo

              Comment

              • lukrobax
                Member
                • 06-2007
                • 36

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika PanTulipan Wyświetlenie odpowiedzi
                Ja też poproszę - 2 butelki, jeśli można.

                Czy coś już wiadomo w sprawie sposobu dostawy? A może by zorganizować jakiś punkt odbiorczy w Warszawie (np. któryś ze sklepów)?
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piwosz-domin Wyświetlenie odpowiedzi
                78. piwosz-domin - 2 butle.
                Najchętniej odebrałbym osobiście, gdyż nie ufam ani poczcie, ani kurierom. Niedawno dostałem paczkę z potłuczonymi Armagedonami, a za przesyłkę zapłaciłem niemałe pienądze...

                Może w Warszawie punkt przerzutowy zorganizować w sklepie Jola na Koszykowej 53???

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika annetka Wyświetlenie odpowiedzi
                Ten kto miałby czas i możliwości odebrałby swój numerek ode mnie w oddziale warszawskim na targówku, albo umówił się ze mną gdzieś po drodze z Targówka na Wole?
                Może tak być??
                Wydaje mi się że organizowanie dodatkowych punktów odbioru w stolicy jest zbędne i taka propozycja dla Warszawiaków jest najlepsza...

                Comment

                • Basik
                  Senior
                  • 06-2006
                  • 1308

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                  No to organizuj miejsce.
                  Spoko-może być do Ciebie ( nie chcę nikogo w to mieszać sama nie mając miejsca). Pogadałam z Piotremy, albo jakoś odbierzemy albo skosztuje się go w Nowym Roku.

                  Comment

                  • kurczor
                    Junior
                    • 09-2006
                    • 6

                    79) to dla mnie może ze 2sztuki się znajdą?
                    Jestem tu nowa, przeczytałam poprzednie posty na ten temat, jednak napiszcie proszę jakie będą koszta zamawianego przez nas rarytasu? i jaki będzie sposób odbioru?
                    Last edited by kurczor; 16-12-2007, 17:37.

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Basik Wyświetlenie odpowiedzi
                      Spoko-może być do Ciebie ( nie chcę nikogo w to mieszać sama nie mając miejsca). Pogadałam z Piotremy, albo jakoś odbierzemy albo skosztuje się go w Nowym Roku.
                      Przepraszam, a to ile tych porterów niby Wrocław zamówił, że nie macie miejsca
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • Bruzz
                        Junior
                        • 05-2007
                        • 19

                        80) Bruzz
                        Piszę się na 2 butelki. Co do odbioru dostosuję się, byle na terenie Krakowa Kobierzyńska jak najbardziej ok.

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                          Mogłaby, ale w gronie znajomych tylko oczywiście. Pozapisywało się trochę ludzi nowych, może niektórzy też są z Wro? No i proszę o propozycję, na jaki adres ma pójść wysyłka - może być oczywiście do mnie, tylko żeby nie było marudzenia w sprawie odbioru

                          Obejrzę listę i wyłowię Wrocławiaków naszych i podam Annetce na PW.
                          Rozmyśliłam się. Niech będzie raz, że nie ja robię listę, przelew, zbiórkę kasy i rozdział towaru
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • Ahumba
                            Senior
                            • 05-2001
                            • 8962

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pio_tr23 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Chętnie odbiorę w sklepie Maria na ul. Kobierzyńskiej.
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piwosz-domin Wyświetlenie odpowiedzi
                            Może w Warszawie punkt przerzutowy zorganizować w sklepie Jola na Koszykowej 53???
                            Ciekawe podejście jest niektórych.
                            Pytaliście właścicieli tych sklepów?
                            Zastanowiliście się z czym taka dostawa "towaru" do sklepu się wiąże?
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                            Comment

                            • kangurpl
                              Senior
                              • 03-2002
                              • 2660

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika annetka Wyświetlenie odpowiedzi
                              To bardzo was prosze napiszcie pod jakie adresy porobić przesyłki, ...
                              Adres wysłałem na PW, może być?
                              Czy może lepiej wysłać na maila?
                              Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                              "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                              "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                              Comment

                              • piwosz-domin
                                Junior
                                • 06-2004
                                • 7

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ahumba Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ciekawe podejście jest niektórych.
                                Pytaliście właścicieli tych sklepów?
                                Zastanowiliście się z czym taka dostawa "towaru" do sklepu się wiąże?
                                Nie pytałem jeszcze, ale biorąc pod uwagę asortyment występujący np. w sklepie Jola, można dojść do wniosku, że jest to miejsce jak najbardziej odpowiednie. A wiąże się z tym na przykład dodatkowa kasa dla sklepu
                                Piwo to moje paliwo

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎