Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zapisy na listę kolejkową w celu nabycia pojawiającego się portera ciechanowskiego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • jakubkwa
    Junior
    • 09-2006
    • 6

    #91
    W obawie, że nie da rady tego kupić inaczej niż za pośrednictwem niniejszej listy:

    49) jakubkwa

    Comment

    • kangurpl
      Senior
      • 03-2002
      • 2660

      #92
      50. KangurPL - 2 szt.

      komuna wróciła
      Last edited by kangurpl; 15-12-2007, 12:06. Powód: zdecydowałem sie na więcej :D
      Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
      "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

      "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

      Comment

      • pio_tr23
        Member
        • 12-2006
        • 47

        #93
        51. pio_tr23

        Mniemam, że to pozwoli na zasmakowanie tego portera. Co do ceny to do 25 zł - myślę, że rozsądną będzie.

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #94
          Jeśli można zapisywać się na ilość to Becik - 5 sztuk (nr 25 w kolejce)
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • danoc
            Senior
            • 06-2002
            • 338

            #95
            52. danoc
            ************************************************** ************
            Moja kolekcja: wozy konne, bociany i latarnie morskie
            www.beercoasters.glt.pl

            Masz podstawki z wozami konnymi, bocianami lub latarniami morskimi? Daj mi znać.
            ************************************************** ************

            Comment

            • Maidenowiec
              Senior
              • 07-2004
              • 2287

              #96
              Skoro ilościowo to i ja i Adela po dwie sztuki.
              Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

              Thou shallt not spilleth thy beer!

              Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

              Comment

              • Psychomanteum
                Senior
                • 06-2004
                • 207

                #97
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Psychomanteum Wyświetlenie odpowiedzi
                47) Psychomanteum 2szt.
                Dla mnie może być jedna byle dotarła... Choć nie ukrywam że i moja pani chciała by jedną...
                http://picasaweb.google.pl/psychomanteum1/
                2011 kapsli - 44 państwa... w tym 222 Polska

                Comment

                • efdisk
                  Member
                  • 07-2005
                  • 55

                  #98
                  53) efdisk - 2 szt.
                  Vulgare amici nomen, sed rara est fides

                  Comment

                  • kentaki
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 452

                    #99
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kentaki Wyświetlenie odpowiedzi
                    36. kentaki
                    też się piszę
                    Skoro idziemy na całość i wykupujemy cały nakład to i ja poproszę 2 szt.

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                      Becik, przecież to nie jest w żaden sposób porównywalne, standardowy porter w zwykłej butli za 50 gr. a dwuletni porter w kamionce za 10 zł.
                      Nie za 50 gr a za 35 gr, dla mnie nie ma różnicy czy porter ma 1 miesiąc, pół roku, 2 czy 5 lat, chcę spróbować to płacę i nie płaczę, mój wybór. Jeśli dla kogoś porter za 7 zł jest za drogi w opakowaniu za 0,35 gr to za piwo w kamionce za 10 zł tym bardziej, biorąc pod uwagę, że analogicznie nowy porter ciechanowski na pewno będzie odpowiednio droższy więc porównanie jest jak najbardziej adekwatne.

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Chyba trochę przesadzasz. Tutaj chodzi o limitowaną edycję portera w specjalnej butli a to nie to samo co wyłożenie 10 zł za piwo ze sklepowej półki
                      Ze sklepowej półki? Wskaż mi sklep gdzie jest na sklepowej półce. Dla mnie w dostepności piw porter ciechanowski jest łatwiejszy do zdobycia nawet w tej limitowanej edycji niz ten "koncernowy, masowy produkt ze sklepowej półki". Chyba, że masz dostęp do pólek w USA, ja nie mam.

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                      Matko, ale teraz to pierdyknąłeś chłopie taką bzdurę, że aż mi wstyd za Ciebie
                      Wstyd to kraść, ja nie kradnę więc wstydzić się nie musisz i nie uważam, ze pierdyknąłem bzdurę
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • Marcin_wc
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 2115

                        Jak dopisujemy ilości, to 40)Marcin_wc 2szt
                        Last edited by Marcin_wc; 15-12-2007, 17:27.

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ze sklepowej półki? Wskaż mi sklep gdzie jest na sklepowej półce. Dla mnie w dostepności piw porter ciechanowski jest łatwiejszy do zdobycia nawet w tej limitowanej edycji niz ten "koncernowy, masowy produkt ze sklepowej półki". Chyba, że masz dostęp do pólek w USA, ja nie mam
                          możesz to rozwinąć? zupełnie nie rozumiem Twego toku rozumowania. W jaki niby sposób dwuletni porter ciechanowski jest łatwiejszy do zdobycia niż np. Porter z Cieszyna?

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                          Nie za 50 gr a za 35 gr, dla mnie nie ma różnicy czy porter ma 1 miesiąc, pół roku, 2 czy 5 lat, chcę spróbować to płacę i nie płaczę, mój wybór. Jeśli dla kogoś porter za 7 zł jest za drogi w opakowaniu za 0,35 gr to za piwo w kamionce za 10 zł tym bardziej, biorąc pod uwagę, że analogicznie nowy porter ciechanowski na pewno będzie odpowiednio droższy więc porównanie jest jak najbardziej adekwatne.
                          będziesz się chwytał 15 groszy? tak mamy dyskutować? Oczywiście że Twoje porównanie nie jest adekwatne, bo tamta dyskusja dotyczyła standardowo odleżakowanego portera w zwykłej butelce za niech Ci będzie 35gr a nie portera odleżakowanego dziesięc razy dłużej w butelce której koszt jest nieporównywalnie większy.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • arcy
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 7538

                            11) arcy 2 sztuki

                            Comment

                            • iommi
                              Senior
                              • 07-2003
                              • 1522

                              iommi spod 13. - 2 sztuki. Albo i 3. Jeśli będzie przed świętami, to zdecydowanie 3.
                              Last edited by iommi; 15-12-2007, 21:16.
                              *****************************

                              Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                              *****************************

                              Comment

                              • jacer
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 9875

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                                11) arcy 2 sztuki
                                arcy, nie wciskaj się w kolejkę. Ostatni był z nr 40.
                                Milicki Browar Rynkowy
                                Grupa STYRIAN

                                (1+sqrt5)/2
                                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                                No Hops, no Glory :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎