Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zapisy na listę kolejkową w celu nabycia pojawiającego się portera ciechanowskiego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • delvish
    Senior
    • 11-2004
    • 3508

    #61
    Chciałem zwrócić uwagę, że nie została poruszona kwestia ceny. O ile mnie pamięć nie myli nie tak dawno był wątek o dotyczący ceny pewnego porteru, na którym to wątku niektóre osoby obecne na tej liście zarzekały się, że więcej jak 5 czy 7 zł za polskiego portera nie dadzą
    P.S. Guzdrałem się z tym postem i widzę, że becik mnie uprzedził z pytaniem.
    Last edited by delvish; 14-12-2007, 19:20.
    "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
    (Frank Zappa)

    "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

    Comment

    • peter007
      Senior
      • 06-2004
      • 2820

      #62
      Tyż prowda. Może być tak, że po podaniu ceny lista się drastycznie skurczy
      Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

      Comment

      • Maidenowiec
        Senior
        • 07-2004
        • 2287

        #63
        Z kamionkową butelką to ja wątpię by kosztował mniej niż 7 pln. Zresztą w żadnym miejscu nie zostało jeszcze poruszone jakiej pojemności ta butelka.
        Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

        Thou shallt not spilleth thy beer!

        Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

        Comment

        • delvish
          Senior
          • 11-2004
          • 3508

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
          Z kamionkową butelką to ja wątpię by kosztował mniej niż 7 pln. Zresztą w żadnym miejscu nie zostało jeszcze poruszone jakiej pojemności ta butelka.
          Coraz więcej pytań, coraz mniej odpowiedzi...
          P.S. A co do ceny to może jednak nie uprzedzajmy faktów
          Last edited by delvish; 14-12-2007, 19:23.
          "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
          (Frank Zappa)

          "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #65
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
            1. Chciałem zwrócić uwagę, że nie została poruszona kwestia ceny.
            2. O ile mnie pamięć nie myli nie tak dawno był wątek o dotyczący ceny pewnego porteru, na którym to wątku niektóre osoby obecne na tej liście zarzekały się, że więcej jak 5 czy 7 zł za polskiego portera nie dadzą (...)
            ad.1 Sadzę, że taka limitowana edycja w kamionkach mniej niz 10 zł kosztować nie będzie, nie zdziwię się jak będzie kosztować nawet i 20 zł

            ad.2 Brawo Delvish, że to wyłapałeś osoby, które nie chcą płacic za polskiego portera takiej ceny a są na liście to chyba powinny być z niej wykreślone, no chyba, że po prostu zrobią "z gęby ubikację". Zaczekajmy zresztą aż poznamy cenę, wtedy zobaczymy
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23799

              #66
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
              ad.1 Sadzę, że taka limitowana edycja w kamionkach mniej niz 10 zł kosztować nie będzie, nie zdziwię się jak będzie kosztować nawet i 20 zł

              ad.2 Brawo Delvish, że to wyłapałeś osoby, które nie chcą płacic za polskiego portera takiej ceny a są na liście to chyba powinny być z niej wykreślone, no chyba, że po prostu zrobią "z gęby ubikację". Zaczekajmy zresztą aż poznamy cenę, wtedy zobaczymy
              Becik, przecież to nie jest w żaden sposób porównywalne, standardowy porter w zwykłej butli za 50 gr. a dwuletni porter w kamionce za 10 zł.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • peter007
                Senior
                • 06-2004
                • 2820

                #67
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                ad.2 Brawo Delvish, że to wyłapałeś osoby, które nie chcą płacic za polskiego portera takiej ceny a są na liście to chyba powinny być z niej wykreślone, no chyba, że po prostu zrobią "z gęby ubikację". Zaczekajmy zresztą aż poznamy cenę, wtedy zobaczymy
                Chyba trochę przesadzasz. Tutaj chodzi o limitowaną edycję portera w specjalnej butli a to nie to samo co wyłożenie 10 zł za piwo ze sklepowej półki

                Art oczywiście dlatego, że jest adminem musiał przesunąć swój post przed mój
                Last edited by peter007; 14-12-2007, 19:47.
                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                Comment

                • Marcin_wc
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 2115

                  #68
                  40)Marcin_wc

                  Comment

                  • bomba_z_wrocka
                    Senior
                    • 07-2007
                    • 222

                    #69
                    Z przyjemnoscia postoje w kolejce,potwierdzam i nie moge sie do czekac.MARGOSPORTER.
                    Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

                    Comment

                    • franekf
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 944

                      #70
                      41. franekf, mam nadzieję że jeszcze dla mnie coś będzie...
                      Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                      http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                      Piwny Janusz bez Teku

                      Comment

                      • arzy
                        Senior
                        • 06-2002
                        • 2814

                        #71
                        42. arzy
                        "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        Bractwo Piwne
                        Skład Piwa
                        Piszę poprawnie po polsku!

                        Comment

                        • Basik
                          Senior
                          • 06-2006
                          • 1308

                          #72
                          43 Basik

                          A pisał wcześniej Piotry:
                          "ja także prosze o butelczynę albo dwie, aby basik nie był zazdrosny"
                          Basik jest zazdrosny

                          Comment

                          • kopyr
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 9475

                            #73
                            Żeby nie było, że dla mnie nie starczy, to i ja się zapisuję:
                            44)kopyr

                            "krew jego wielkie bohatery, a imię jego będzie czterdzieści i cztery"
                            blog.kopyra.com

                            Comment

                            • dyrektor
                              Pomorska Ława Piwna
                              • 05-2005
                              • 1039

                              #74
                              ........... a ja mam do Was pytanie sondażowe. Gdyby ten Porter kosztował 25 zł to czy byłoby duże zainteresowanie wsród kupujących ?
                              http://www.for-nails.pl/
                              http://stanbud.biz/
                              https://www.facebook.com/pages/Sklep...89562121174566

                              Comment

                              • Maidenowiec
                                Senior
                                • 07-2004
                                • 2287

                                #75
                                Ja osobiście się nie zdziwię jeżeli tyle będzie kosztował. Ale jeżeli od czasu do czasu jestem skłonny wydać tyle za zagraniczne lepsze piwo, to tym bardziej za rdzennie Polską inicjatywę.
                                Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                                Thou shallt not spilleth thy beer!

                                Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎