Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zapisy na listę kolejkową w celu nabycia pojawiającego się portera ciechanowskiego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • annetka
    Senior
    • 03-2003
    • 120

    Medeah chyba ktoś Ci dał złe info bo wczoraj w pracy ja siedzialam prawie do 17 a wiem, że kolega siedział do 18 więc ochroniach musiał Cie wprowadzić w błąd.

    Pozdrawiam.
    warszawa@ciechan.com.pljeśli masz jakieś uwagi ad produktów Ciechana, ich dytrybucj czy wizerunku zapraszam do korespondencji!!

    Comment

    • piokl13
      Senior
      • 06-2003
      • 946

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika alnus Wyświetlenie odpowiedzi
      Bo rozumiem, że spożycie to nastąpi dopiero w uroczystej chwili Świąt
      Ja tam nie czekałem do świąt i od razu spożyłem. Nie przepadam za porterami, ale ten jest ok. Ładny kolorek, smaczny, piana słaba. Wyważony smak, nie za bardzo wytrawny. Gdzieś 4+.

      Comment

      • pirackamuza
        Senior
        • 12-2004
        • 1903

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pirackamuza Wyświetlenie odpowiedzi
        Tak się zastanawiam, jaką ja mam szansę - jako Krzyżak - załapac się na jedną flaszeczkę?
        Mogę się dopisac do Poznania bądź gdziekolwiek, ale co dalej?
        Ma ktoś może jakąś radę?
        Chyba, że ktoś z Trójmiasta miałby jedną więcej w zapasie...
        Toruń przeprasza za Radio Maryja
        www.bobofruty.pl

        Comment

        • annetka
          Senior
          • 03-2003
          • 120

          Co to jest 250l piwa ?? Sama się nie dowiadywałam o dokładną ilość więc wam nie odpowiem na to pytanie.
          O cenie dyskutować nie będe bo gdyby ode mnie to zależało to z pkt widzenia marketingowca uplasowałabym ją jeszcze wyżej Bo do tego piwa nie należy podchodzić tylko z perspektywy kosztów ale i wartości pozamaterialnych.

          Chyba tacy specjaliści i smakosze jak wy wyczujecie różnice między zwykłym porterem a leżakowanym przez 25 miesięcy

          Co do szansy na zakup dla tych z małych miast to rozmawiam z prezesem o możliwości kupienia Portera przez Internet.

          Pancernik mi też miło było Cię poznać i chyba wydałam Ci za dużo pieniędzy ale dopiero co weszłam do pracy i jeszcze spałam
          warszawa@ciechan.com.pljeśli masz jakieś uwagi ad produktów Ciechana, ich dytrybucj czy wizerunku zapraszam do korespondencji!!

          Comment

          • annetka
            Senior
            • 03-2003
            • 120

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piokl13 Wyświetlenie odpowiedzi
            Ja tam nie czekałem do świąt i od razu spożyłem. Nie przepadam za porterami, ale ten jest ok. Ładny kolorek, smaczny, piana słaba. Wyważony smak, nie za bardzo wytrawny. Gdzieś 4+.

            Ktoś otworzył Portera!! Bo każdy kto do mnie przychodzi mówi, że mu szkoda otwierać i powoli traciłam nadzieję, że się dowiem jak smakuje
            warszawa@ciechan.com.pljeśli masz jakieś uwagi ad produktów Ciechana, ich dytrybucj czy wizerunku zapraszam do korespondencji!!

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika annetka Wyświetlenie odpowiedzi
              Co to jest 250l piwa ?? Sama się nie dowiadywałam o dokładną ilość więc wam nie odpowiem na to pytanie.
              Ja nie twierdzę, że 250 litrów to dużo, zastanawia mnie tylko, ile jeszcze tych litrów będzie. Prosiłabym o zorientowanie się w tej sprawie. Im bardziej masowy produkt, tym mniejsza jego wartość kolekcjonerska
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika annetka Wyświetlenie odpowiedzi
              O cenie dyskutować nie będe bo gdyby ode mnie to zależało to z pkt widzenia marketingowca uplasowałabym ją jeszcze wyżej Bo do tego piwa nie należy podchodzić tylko z perspektywy kosztów ale i wartości pozamaterialnych.
              Jakbym podeszła do niego z perspektywy tylko kosztów, to bym go nie zamawiała Natomiast cena, porównawczo do piw dostępnych na rynku - zagranicznych, bo polskich takich nie ma - jest, sama przyznasz - wysoka. Tak jak napisałam w innym poście - ja płacę za butelkę i NUMEREK, więc chciałabym wiedzieć, ile tych numerków jest. Bo Waszego wyleżakowanego 2 lata portera sama osobiście posiadam w piwnicy, tylko w zwykłym opakowaniu
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • peter007
                Senior
                • 06-2004
                • 2820

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika annetka Wyświetlenie odpowiedzi

                Co do szansy na zakup dla tych z małych miast to rozmawiam z prezesem o możliwości kupienia Portera przez Internet.
                Czyli krótko mówiąc ci z małych miast od początku nie mieli szans go dostać?
                Last edited by peter007; 20-12-2007, 11:37.
                Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9741

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika annetka Wyświetlenie odpowiedzi
                  Co to jest 250l piwa ?? Sama się nie dowiadywałam o dokładną ilość więc wam nie odpowiem na to pytanie.
                  O cenie dyskutować nie będe bo gdyby ode mnie to zależało to z pkt widzenia marketingowca uplasowałabym ją jeszcze wyżej Bo do tego piwa nie należy podchodzić tylko z perspektywy kosztów ale i wartości pozamaterialnych.

                  Chyba tacy specjaliści i smakosze jak wy wyczujecie różnice między zwykłym porterem a leżakowanym przez 25 miesięcy

                  Co do szansy na zakup dla tych z małych miast to rozmawiam z prezesem o możliwości kupienia Portera przez Internet.

                  Pancernik mi też miło było Cię poznać i chyba wydałam Ci za dużo pieniędzy ale dopiero co weszłam do pracy i jeszcze spałam
                  Kruca-bomba! Sorka, ale ja też nie liczyłem kasy... Na pewno nie spałem, miałem w końcu za sobą jakieś 40 km za kierownicą mikrej Nysy (Łazy-Ursynów-Gocław-Praga-Targówek tzw. przemysłowy).
                  Co do ceny - jestem z Tobą! To piwo ma już teraz wartość historyczną i kropka.

                  Comment

                  • Pancernik
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 9741

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piokl13 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ja tam nie czekałem do świąt i od razu spożyłem. Nie przepadam za porterami, ale ten jest ok. Ładny kolorek, smaczny, piana słaba. Wyważony smak, nie za bardzo wytrawny. Gdzieś 4+.
                    piokl! Kon-kre-ty! Kon-kre-ty! Ar-to-mat! Plijjz...

                    Comment

                    • brloin
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 530

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Basik Wyświetlenie odpowiedzi
                      Byliśmy ok 19.00- nadal nie było porterów. Najprawdopodobniej będą do odbioru dopiero w dniu jutrzejszym.
                      no tak. pracowalem za dlugo i sadzilem ze moge sie spoznic do sklepu nawet, ale jak sie okazuje, przez to odebralem portera juz wczoraj. znaczy sie okolo 21.40.
                      pogawedzilismy z obsluga i szefem, wyjasnil dlaczego wczoraj byl nieobecny (jak bede nastepny raz do czech jechal to w jakuszycach postoj na lanego ciechana obowiazkowo ) i koniec koncow, zaplacilem, odebralem, zle przwozilem i oderwalem plombe, potem przyjrzalem sie flaszkom i postawilem na szafie. i dumam nad okazja. i dumam. i dumam....
                      brloin; od Szczecina do Wrocławia

                      Comment

                      • beercan
                        Junior
                        • 05-2006
                        • 8

                        kamionka nr 191 juz u mnie jest. nie otwieram bo zakupiona na prezent, za to uracze sie zaraz Ciechanem Miodowym

                        Comment

                        • Bombadil13
                          • 05-2005
                          • 2479

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                          ja płacę za ... NUMEREK
                          Marusiu, tak z "czystej ciekawości" zapytam: Ile placisz za numerek?
                          Poszukuję

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Marusiu, tak z "czystej ciekawości" zapytam: Ile placisz za numerek?
                            Nie za każdy, tylko taki na limitowanej serii portera z Ciechanowa, za inne numerki, na szczęście, płacić nie muszę. Jeszcze
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • annetka
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 120

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Czyli krótko mówiąc ci z małych miast od początku nie mieli szans go dostać?
                              daleko posunięte wnoiski Jutro przychodzi informatyk do browaru, który ma zmienić coś w skrypcie sklepu internetowego i będzie wtedy dostępny dla kazdego.
                              warszawa@ciechan.com.pljeśli masz jakieś uwagi ad produktów Ciechana, ich dytrybucj czy wizerunku zapraszam do korespondencji!!

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                Nieśmiało przypominam o mojej prośbie dowiedzenia się ile sztuk jest tej limitowanej wersji portera
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎