Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zapisy na listę kolejkową w celu nabycia pojawiającego się portera ciechanowskiego

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Maidenowiec
    Senior
    • 07-2004
    • 2287

    O, to masz numery od razu po mnie
    Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

    Thou shallt not spilleth thy beer!

    Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

    Comment

    • Rafcz
      Member
      • 07-2007
      • 53

      A ja dzis zakupiłem w Smaku nr 490, wielkie dzięki dla Dyrektora za to,że tam się pojawił.
      No i za dobrą radą uzyskaną na miejscu porównam go ze świeżym porterem z Ciechanowa.
      Tak więc na święta mam już napoje zakupione
      Do degustacji jest super winko przywiezione z Węgier no i mam nadzieję,że tez super porter z Ciechanowa

      Comment

      • annetka
        Senior
        • 03-2003
        • 120

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kamień Wyświetlenie odpowiedzi
        Już mam

        Kamionka nr 493 została wręczona koleżance na gwiazdkę, dla siebie, na specjalną okazję zachowam butelczynę 499. W Zofmarze jest tych porterów więcej niz by wynikało z samej liczby zamówień. Więc jednak da się "normalnie" dostać to piwo w sklepie, chociaż zależy w jakim
        Jak już mówiłam, chociaż nie wiem czy tutaj czy na pw puściliśmy do sklepów z których odbieracie portery trochę większą ilość, żeby "spóźnialscy" (jak ładnie to nazwała grupa warszawska) mogli je jeszcze dostać.

        Co do rezygnacji z tego produktu... jak wspominałam i o co mnie męczycie jest to wersja limitowana, czyli ile Portera leżakowało tyle trafi w butelki i póki co zarząd twierdzi, że nie planuje następnego takiego portera. Nawet jeśli zmienią zdanie to trzeba będzie czekać kolejne 25 miesięcy
        Między innymi dlatego różni się on od tych, które wymienialiście, że nie będzie go w ciągłej sprzedaży a jedynie do momentu kiedy się skończy i koniec.

        Aha i nie wiem czy to ktoś z was odbierał piwo od kierownika naszego oddziału podczas gdy mnie nie było w firmie ale informuje, że Porter nie jest przypadkowym produktem w pełni kontrolujemy ilość naszego piwa, wiemy gdzie co leżakuje itd więc jeśli nadal ktoś ma wątpliwości to zapewniam, że czas leżakowania tego Portera był w pełni zamierzony i nie wziął się z tego, że ktoś o nim zapomniał na ten czas


        Pozdrawiam świątecznie
        warszawa@ciechan.com.pljeśli masz jakieś uwagi ad produktów Ciechana, ich dytrybucj czy wizerunku zapraszam do korespondencji!!

        Comment

        • darko
          Senior
          • 06-2003
          • 2078

          A ja nie dostałem zamówionego piwa

          Comment

          • delvish
            Senior
            • 11-2004
            • 3508

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika annetka Wyświetlenie odpowiedzi
            póki co zarząd twierdzi, że nie planuje następnego takiego portera.
            Trudno to pojąć. Nie opłaca się sprzedawać tego piwa po 20 zł netto za butelkę? No ale to jest już wasza sprawa. Myślę, ze można spać bez obaw i naśladowcy raczej prędzej niż później się znajdą
            Mam również wrażenie, że osobom, które kupiły ten specyjał należy się jednak wyjaśnienie ile tego piwa jest. Skoro jak piszesz doskonale kontrolujecie swoje zapasy oraz co gdzie leżakuje, to odpowiedź na to pytanie powinna być czystą formalnoscią.
            P.S. W ramach podpowiedzi. Im prędzej napiszecie ile go było tym lepiej dla Was. Serio
            Last edited by delvish; 21-12-2007, 21:52.
            "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
            (Frank Zappa)

            "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
              P.S. W ramach podpowiedzi. Im prędzej napiszecie ile go było tym lepiej dla Was. Serio
              Taaa... zwłaszcza, że już pojawiła się pierwsza recenzja piwa - negatywna
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • iommi
                Senior
                • 07-2003
                • 1522

                Odebrałem dziś z wieczora od Aldacha dwie swoje butle (665 i 660). I przyłączam się zdecydowanie do prośby koleżanek i kolegów - odpowiedzi na pytanie, ile tych kamionek jest?
                Toż w końcu mamy prawo wiedzieć, nawet jeśli (euforią ogarnięci) zapomnieliśmy zadać to pytanie na początku tematu...
                *****************************

                Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                *****************************

                Comment

                • anteks
                  maruda
                  • 08-2003
                  • 10738

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                  a można zamówić w sklepie internetowym karton ciechanów i dołożyć do nich porterka ?
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika KULI Wyświetlenie odpowiedzi
                  Mam dokładnie to samo pytanie
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika annetka Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dowiem się, ale myślę, że jest taka opcja.
                  chciałem zamówić 17 szt ciechanów i 3 portery ale na moje 3 emile ZERO odpowiedzi poprostu klinenta mają w D....E, ale czytając pierwszą ocenę myślę że i dobrze że nie kupiłem #$%^&^%$#@
                  Last edited by anteks; 21-12-2007, 22:23.
                  Mniej książków więcej piwa

                  Comment

                  • kangurpl
                    Senior
                    • 03-2002
                    • 2660

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kangurpl Wyświetlenie odpowiedzi
                    Nie mam żadnej informacji co ze Szczecinem.
                    Ani maila ani na PW?
                    ...
                    Zero reakcji
                    Kupię sobie La'Trappe
                    Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                    "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                    "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                    Comment

                    • anteks
                      maruda
                      • 08-2003
                      • 10738

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kangurpl Wyświetlenie odpowiedzi
                      Zero reakcji
                      Kupię sobie La'Trappe
                      a ja zamówie sobie coś z Czarnkowa
                      Mniej książków więcej piwa

                      Comment

                      • delvish
                        Senior
                        • 11-2004
                        • 3508

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                        Taaa... zwłaszcza, że już pojawiła się pierwsza recenzja piwa - negatywna
                        Nie przeceniałbym jednej recenzji. Dopiero po kilku będzie można wysnuć jakieś wnioski. Jestem więcej niż pewien, że część ocen będzie nieco/bardzo zaniżona ze względu na naturalny odruch do uwględniania w ocenie stosunku cena/jakość. Z całą pewnością ten porter nie będzie 4 czy 5 razy lepszy niż te dostępne na rynku.
                        P.S. Uwagi dot. funkcjonowania sklepu internetowego Ciechana to raczej nie ten wątek, podobnie jak informowanie wszystkich co kto i gdzie sobie zamówi
                        "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                        (Frank Zappa)

                        "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                        Comment

                        • anteks
                          maruda
                          • 08-2003
                          • 10738

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi

                          P.S. Uwagi dot. funkcjonowania sklepu internetowego Ciechana to raczej nie ten wątek, podobnie jak informowanie wszystkich co kto i gdzie sobie zamówi
                          w tym temacie pytałem przedstawiciela tego browaru i w tym temacie otrzymałem odpowieć , więc piszę żale w tym temacie
                          Last edited by anteks; 21-12-2007, 22:43.
                          Mniej książków więcej piwa

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
                            Nie przeceniałbym jednej recenzji.
                            Ja nie przeceniam, złośliwie to napisałam, bo Annetka uparcie nie odpowiada na pytanie o ilość butelek, które również zapodałam jej na PW - z uzasadnieniem

                            Zwłaszcza z ocenami Becika uważam, bo tak się składa, że ja i Becik mamy kompletnie odmienne smaki - czytam często jego oceny i nie mogę wyjść z podziwu, jak jemu nie/smakuje jakieś piwo, które mi wręcz odwrotnie
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • anteks
                              maruda
                              • 08-2003
                              • 10738

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
                              Nie przeceniałbym jednej recenzji. Dopiero po kilku będzie można wysnuć jakieś wnioski. Jestem więcej niż pewien, że część ocen będzie nieco/bardzo zaniżona ze względu na naturalny odruch do uwględniania w ocenie stosunku cena/jakość. Z całą pewnością ten porter nie będzie 4 czy 5 razy lepszy niż te dostępne na
                              piło już wielu ale oceniał jeden , reszta jeszcze trawi ? czy dochodzi do siebie po degustacj
                              Mniej książków więcej piwa

                              Comment

                              • delvish
                                Senior
                                • 11-2004
                                • 3508

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                                piło już wielu ale oceniał jeden , reszta jeszcze trawi ? czy dochodzi do siebie po degustacj
                                Pewnie niektórym zadrżała ziemia, inni usłyszeli dzwony... a wszystkim oprócz jednego odebrało głos
                                Last edited by delvish; 21-12-2007, 22:52.
                                "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                                (Frank Zappa)

                                "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎