Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar restauracyjny w Lublinie, Grodzka 15

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sandacz
    Senior
    • 01-2007
    • 345

    #91
    Ja też byłem jednak wczoraj. Lokal ruszył o 15. zamiast o 12. (ja byłem punkt 12.). Wrażenia raczej negatywne, co najmniej z dwóch podstawowych powodów:
    1. Nie wiem jakie piwo piłem. Pytałem i barmana, i kierownika, i piwowara, i Niemca z firmy instalującej urządzenia - cisza. Uważam się za sympatyka piwa i dla ludzi takich jak ja nie bez znaczenia jest pochodzenie - a tymczasem piłem piwo no name. Piwo takie-sobie, na pewno lepsze od koncernowych, ale jak zauważył perłyfan, trochę bez wyrazu.
    2. Według mnie - nie wiem jakie są przepisy - to niedopuszczalne, by w pomieszczeniu, w którym produkowane jest pożywienie, można było palić! Przecież kadzie warzelne dość często się otwiera, by zamieszać w środku. No chyba że to ich sposób na piwo wędzone.

    Comment

    • kishar
      Senior
      • 10-2003
      • 1691

      #92
      Dyskusje o już otwartym lokalu proponuje przenieść do właściwszego tematu w dziale Piwo-gdzie

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #93
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sandacz Wyświetlenie odpowiedzi
        Nie wiem jakie piwo piłem
        Nie wiesz jakie piwo zamówiłeś ?
        Jeśli browar został już zwizytowany przez pierwszych wysłanników brobizu to prośba o fotki z niego , zarówno wnętrza jak i - co interesuje mnie chyba bardziej - od strony ulicy.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • kishar
          Senior
          • 10-2003
          • 1691

          #94
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
          Nie wiesz jakie piwo zamówiłeś ?
          Chodzi o to, że nie wiadomo z jakiego browaru to piwo pochodzi - wiadomość ta jest wielką tajemnica handlową.

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            #95
            Tzn że nie mają jeszcze własnego piwa ??? W takim razie jest to zwykła knajpa a brewpub dopiero ruszy jak zaczną serwować własne produkty
            Zresztą chyba i tak owe piwo nalali Ci z jakiegoś nalewaka a te mają (chyba) loga oznaczenia browarów lub marek? Nie przypominam sobie sytuacji ażebym pił piwo w knajpie nie wiedząc z jakiego browaru ono pochodzi. Oczywiście nie mówię tu o sytuacjach kompletnego odurzenia alkoholowego bo to inna sprawa
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • perłyfan
              Senior
              • 02-2003
              • 1244

              #96
              Nalewaki faktycznie były , ale nie posiadały żadnych oznaczeń.
              JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

              Comment

              • jacer
                Senior
                • 03-2006
                • 9875

                #97
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                Nie przypominam sobie sytuacji ażebym pił piwo w knajpie nie wiedząc z jakiego browaru ono pochodzi.
                Haust
                Milicki Browar Rynkowy
                Grupa STYRIAN

                (1+sqrt5)/2
                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                No Hops, no Glory :)

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13951

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                  Haust
                  Jeśli to prawda, to ten pracownik, który potwierdził, że z Lubelszczyzny, może się zasłaniać hałasem - usłyszał pytanie "czy to piwo z Lub...uszczyzny?"
                  Last edited by Pendragon; 07-06-2009, 15:19.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • Jadoo
                    Senior
                    • 10-2008
                    • 339

                    #99
                    Łeee to lipa, trzeba czekać aż własne uwarzą
                    Last edited by Jadoo; 07-06-2009, 17:39.

                    Comment

                    • jozi02
                      Member
                      • 03-2006
                      • 53

                      Tak z zupełnej ciekawości.
                      Czy właściciel ma wogóle prawo nie informować klientów o tym co sprzedaje?

                      Comment

                      • darko
                        Senior
                        • 06-2003
                        • 2078

                        Przecież informuje. Sprzedaje piwo Pils i Mocne, zaw. alk. pewnie dostępna na życzenie.

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23809

                          Cieszę się z otwarcia pierwszgo Mikro w Lublinie, jednak zupełnie nie mogę pojąć dlaczego w Polsce nie mozna wprost napisać/powiedzieć/przekazać Klientowi informacji w stylu "dopóki dojrzeją nasze pierwsze piwa zapraszamy na pyszne piwa z zaprzyjaźnionego browaru X Y Z". Przecież to żadna ujma na honorze a Klienci nie muszą się wtedy domyślać czy piją tyskie czy lubelskie i doopowiadać sobie róznych historyjek o raczej negatywnych konotacjach. No i nie czują się robieni w trąbę. W Hauście przecież była podobna sytuacja i chyba nadal walczą z poglądem, że ta instalacja to atrapa a piwo przywożą "skądś".
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • Maryush
                            Junior
                            • 12-2008
                            • 25

                            Byłem, piłem Pilsa. Nie pytałem skąd pochodzi, ale mam nadzieję, że się dowiem Jak na razie bardzo przypomina piwo z Janowa..

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎