Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Strony www browarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arcy
    Senior
    • 07-2002
    • 7538

    #91
    Gobina produkuje też Vifling i też się tym chwali. Przynajmniej według wciąż istniejącej strony browaru.

    Comment

    • kiszot
      Senior
      • 08-2001
      • 8081

      #92
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
      13 różnych marek piwa? Normalnie tyle co cała KP? Żeby jeszcze te piwa się jakoś zdecydowanie między sobą różniły. Tego typu browar powinien mieć ze 3 piwa w ofercie. Wtedy można by się skupić na ich promowaniu. Tak, to jest po prostu bez sensu.
      A kto tu mówi o piwie? Teraz w ofercie s amarki piwa i takie sie sprzedaje a marek można stworzyc całe mnóstwo.
      Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
      1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

      Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
      Mein Schlesierland, mein Heimatland,
      So von Natur, Natur in alter Weise,
      Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
      Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

      Comment

      • kopyr
        Senior
        • 06-2004
        • 9475

        #93
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
        A kto tu mówi o piwie? Teraz w ofercie s amarki piwa i takie sie sprzedaje a marek można stworzyc całe mnóstwo.
        OK, ale sami sobie robią krzywdę. Myślisz, że KP nie mogłoby mieć 50 marek? Tylko po co?
        blog.kopyra.com

        Comment

        • kiszot
          Senior
          • 08-2001
          • 8081

          #94
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
          OK, ale sami sobie robią krzywdę. Myślisz, że KP nie mogłoby mieć 50 marek? Tylko po co?
          Zgadza się dlatego większość browarów nie przyznaje sie do marek robionych dla marketów czy firm.Chociaż z drugiej strony dobrze wiedzieć,że jakiś browar oprócz swoich piw ma w ofercie np.Gobina czy innego Bercika.
          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
          So von Natur, Natur in alter Weise,
          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

          Comment

          • darekd
            PremiumUżytkownik
            • 02-2003
            • 12205

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
            Gobina produkuje też Vifling i też się tym chwali. Przynajmniej według wciąż istniejącej strony browaru.
            hehe produkuje pod nadzorem Czeskiego Instytutu Piwowarstwa Radecklarowe w krainie wiecznej fermentacji zobacz pare postów wyżej. Wirtualna rzeczywistość ich przeżyła

            Comment

            • darekd
              PremiumUżytkownik
              • 02-2003
              • 12205

              #96
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot Wyświetlenie odpowiedzi
              Zgadza się dlatego większość browarów nie przyznaje sie do marek robionych dla marketów czy firm.Chociaż z drugiej strony dobrze wiedzieć,że jakiś browar oprócz swoich piw ma w ofercie np.Gobina czy innego Bercika.
              Pyt.: Co zamawiają bezzębni piwosze w Raciborzu?
              Odp.: Bełciki

              nie mogłem się powstrzymać, sorry

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                #97
                moim zdaniem Racibórz ma niezły potencjał, ale coś go słabo wykorzystuje.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • delvish
                  Senior
                  • 11-2004
                  • 3508

                  #98
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                  moim zdaniem Racibórz ma niezły potencjał, ale coś go słabo wykorzystuje.
                  Ano ma. Zwłaszcza w fermentowni
                  "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                  (Frank Zappa)

                  "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                  Comment

                  • pizmak666
                    Senior
                    • 12-2006
                    • 1898

                    #99
                    „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                    "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                    Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                    Comment

                    • kopyr
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 9475

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Przerost formy nad treścią, ale warto poczytać - można się pośmiać.
                      blog.kopyra.com

                      Comment

                      • darekd
                        PremiumUżytkownik
                        • 02-2003
                        • 12205

                        Brali chyba korki w Olsztynie
                        Ja chciałbym wiedzieć ile zarabia taki as, co pisze te rzeczy...
                        Wiele treści żadnych informacji.
                        o Magnusie jakaś "kucharka" wysmarzyła:
                        cóż, za kuroniówkę płacą wszyscy, lecz nikt tak naprawdę
                        nie wie, że ci to jedzą również


                        Mnie nie śmieszy.
                        Poruszanie się po tej stronie fatalne, muzyczka drażni.
                        Apeluję o poprawienie tej strony!

                        Comment

                        • kopyr
                          Senior
                          • 06-2004
                          • 9475

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                          Brali chyba korki w Olsztynie
                          Ja chciałbym wiedzieć ile zarabia taki as, co pisze te rzeczy...
                          Wiele treści żadnych informacji.
                          o Magnusie jakaś "kucharka" wysmarzyła:
                          cóż, za kuroniówkę płacą wszyscy, lecz nikt tak naprawdę
                          nie wie, że ci to jedzą również


                          Mnie nie śmieszy.
                          Poruszanie się po tej stronie fatalne, muzyczka drażni.
                          Apeluję o poprawienie tej strony!
                          No przytoczony fragment mnie też nie śmieszy, bo nie rozumiem o co chodzi.
                          No i prawdopodobnie śmiałem się w innych miejscach niż przewidział autor strony.
                          Muzyczki nie słyszałem, bo mam ściszone głośniki.
                          blog.kopyra.com

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            Wy tu dyskutujecie o dawno istniejącej stronie Jagiełły, a tymczasem pojawiła się w końcu zapowiadana przeze mnie już 2 miesiące temu strona Pivovarii Radom.

                            Nie wiem czemu ART wciąż nie dodał zgłaszanej też 2 miesiące temu strony kaliskiego Złotego Rogu ?
                            Last edited by Pendragon; 11-10-2008, 09:28.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • kopyr
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 9475

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                              Wy tu dyskutujecie o dawno istniejącej stronie Jagiełły, a tymczasem pojawiła się w końcu zapowiadana przeze mnie już 2 miesiące temu strona Pivovarii Radom.
                              Strona mocno w przygotowaniu, ale z pobieżnej analizy wynika, że piwo nie zajmuje tam centralnego miejsca.
                              blog.kopyra.com

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13950

                                Fakt, napisałem tu zanim przejrzałem ją dokładnie. Do tej pory było tylko "strona w przygotowaniu", więc gdy zobaczyłem grafikę, to myślałem, że wystartowali na całego a nie na ćwierć gwizdka.

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎