Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

PIVOVARIA Radom - wątek ogólny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darko
    Senior
    • 06-2003
    • 2078

    PIVOVARIA Radom - wątek ogólny

    W marcu tego roku nastąpi otwarcie pierwszego browaru restauracyjnego w Radomiu. Lokal nazywa się Pivovaria, mieści się na ulicy Moniuszki 26.
    Żeby nie było że podaję mało konkretów to załączam logo.
    Więcej szczegółów wkrótce.
    Attached Files
  • emes
    Nadszyszkownik Chmielowy
    • 08-2003
    • 4275

    #2
    A mają jakąś stronę www, żeby śledzić co tam się w ogóle dzieje i jak będzie to z tym otwarciem ?

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      #3
      Ładne. Czy kształt logo sugeruje, że będziecie też butelkować piwo na wynos? Jeśli nie, to chyba lepiej by było bez korony, ale pewnie i tak już wszystko podrukowane.
      Powodzenie darko.
      blog.kopyra.com

      Comment

      • darko
        Senior
        • 06-2003
        • 2078

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
        Ładne. Czy kształt logo sugeruje, że będziecie też butelkować piwo na wynos? Jeśli nie, to chyba lepiej by było bez korony, ale pewnie i tak już wszystko podrukowane.
        Powodzenie darko.
        Strony www narazie nie ma.
        Tak, w przyszłości będzie można kupić piwo na wynos z butelką, narazie trzeba będzie przyjść z własną butelką
        Dzięki.

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9733

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darko Wyświetlenie odpowiedzi
          Strony www narazie nie ma.
          Tak, w przyszłości będzie można kupić piwo na wynos z butelką, narazie trzeba będzie przyjść z własną butelką
          Dzięki.
          Przyjdę, przyjdę, nie bój... to tylko jakieś 80 kilosów... .
          Pewnie więc jednak przyjadę, za to z godną (pustą) butelką.
          Daj znać, kiedy otworzycie i co uwarzycie. Powodzenia!

          Comment

          • MuadDib
            Senior
            • 11-2005
            • 172

            #6
            Cholera, mam kijowy dojazd z Łodzi (i to raczej wina skomunikowania Łodzi, a nie Radomia - wszelkie porządne pociągi omijają nas jak zarazę...), zaraz po otwarciu muszę się postarać o delegacje do Radomia

            Comment

            • dadek
              Senior
              • 09-2005
              • 4568

              #7
              Trochę w tym siedzę i od 2 lutego uruchomili dla ciebie bezpośredni pośpieszny do Lublina przez Radom! Doceń to choć kursuje tylko w piątki i niedziele! Tylko małe ale: tego samego dnia już nie zdążysz wrócić. Ale czego się nie robi żeby spróbować dobrego (miejmy nadzieję!) piwka. Ja też już sobie zęby (a raczej nerki) ostrzę. Mam lepiej - pociągi do Radomia co godzinę!

              Comment

              • Wujcio_Shaggy
                Senior
                • 01-2004
                • 4628

                #8
                Czyli co? Na wiosnę robimy spotkanie sekcji warszawskiej (w rozsypce) w Radomiu?
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                Comment

                • MuadDib
                  Senior
                  • 11-2005
                  • 172

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                  Trochę w tym siedzę i od 2 lutego uruchomili dla ciebie bezpośredni pośpieszny do Lublina przez Radom! Doceń to choć kursuje tylko w piątki i niedziele! Tylko małe ale: tego samego dnia już nie zdążysz wrócić. Ale czego się nie robi żeby spróbować dobrego (miejmy nadzieję!) piwka. Ja też już sobie zęby (a raczej nerki) ostrzę. Mam lepiej - pociągi do Radomia co godzinę!
                  Kuźwa, człowiek się stara wspierać transport publiczny, słowem i czynem, a PKP go i tak olewa... Ostatni raz jak jechałem do Radomia to wsiadłem w PKS (czego nie lubię bo mi się nogi nie mieszczą), nim da sie w dwie strony pojechać bez problemu więc może jakaś wycieczka na weekend, albo wspomniana delegacja

                  Comment

                  • Cooper
                    Senior
                    • 11-2002
                    • 6055

                    #10
                    Gratuluje i mam nadzieje że podany termin to już ostateczny i pewny na 100 procent , gdyż tych nieoficjalnie słyszałem już kilka - "przed Bożym Narodzeniem" "połowa stycznia" "do Walentynek" no i teraz ten marcowy.
                    Jedynie nazwa jak dla mnie jest pomyłką . Chodzi o to iż totalnie kojarzy się z 2 innymi browarami restauracyjnymi - "BrowArmią" w Warszawie , "Brovarią" w Poznaniu czy nawet popularnym magazynem birroflilistów czyli "Pivarią"
                    Czy na prawdę ciężko było wymyśleć nazwę ktora odbiegała by od tych 3 powyższych ?
                    Tak czy siak już cieszę się z kolejnego browaru na Mazowszu jednak zapamiętanie i "nie mylenie się" tych nazw będzie dla mnie z pewnością koszmarem
                    Mam nadzieję że kolejny browar nie przyjmie nazwy np "PivArmia"
                    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                    Comment

                    • kopyr
                      Senior
                      • 06-2004
                      • 9475

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                      Mam nadzieję że kolejny browar nie przyjmie nazwy np "PivArmia"
                      A może po prostu Piwiarnia.
                      blog.kopyra.com

                      Comment

                      • MuadDib
                        Senior
                        • 11-2005
                        • 172

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                        A może po prostu Piwiarnia.
                        proste i wiadomo o co chodzi, właśnie tej nazwy brakuje na rynku dobrego piwa

                        Comment

                        • Pancernik
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 9733

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                          Mam nadzieję że kolejny browar nie przyjmie nazwy np "PivArmia"
                          A w Olsztynie - PiwoWarmia...

                          Comment

                          • Cooper
                            Senior
                            • 11-2002
                            • 6055

                            #14
                            cyt. :
                            "A może po prostu Piwiarnia. "

                            No ale to tak jakby pub na wyspach nazwać np "Pub" czy "The Pub".
                            Nie jestem specem od marketingu ale zaryzykuje stwierdzić iż nazwa pod względem np rozpoznawalności lokalu wśrod klientów jest chybiona totalnie chybiona. Rozumiem że przeciętny Radomianin pewnie nie słyszał o konkurencyjnych browarach o których tutaj mówię ale jesli Pivovaria (tu spojrzalem na nagłówek postu by się nie pomylić. Serio) mysli o jakimś bardziej "globalnym" gościu np takim ktory odwiedza browary w całej Polsce (a tzw turystyka piwna staje się coraz bardziej popularna - nie ukrywajmy) to z pewnością nazwa ta nie zapadnie mu w pamięci i jestem przekonany że wielokrotnie będą browarowi radomskiemu przypisywane nazwy konkurencji a to nie wiem czy nie będzie dla Niego lekko irytujące
                            Last edited by Cooper; 21-02-2008, 15:59.
                            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                            Comment

                            • delvish
                              Senior
                              • 11-2004
                              • 3508

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                              A w Olsztynie - PiwoWarmia...
                              A w Tworkach Pivovariat
                              Last edited by delvish; 21-02-2008, 16:05.
                              "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                              (Frank Zappa)

                              "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎