Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

PIVOVARIA Radom - wątek ogólny

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    #91
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    wszechno ustalone
    Zachowałem rewolucyjną czujność ...

    Comment

    • mimazy
      Senior
      • 04-2010
      • 118

      #92
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pivovaria Wyświetlenie odpowiedzi
      Od otwarcia naszego browaru co prawda sporo wody w Wiśle upłynęło
      Właściwie to w Mlecznej, Radom to miasto rzeką Mleczną płynące Która wpada do rzeki Radomki, jak sama nazwa wskazuje tak z 10 km od Radomia

      Byłem ostatnio i pszeniczne jest naprawdę dobrym weizenem, koźlak też mi smakował.

      Comment

      • Mason
        Senior
        • 02-2010
        • 3280

        #93
        Przyjemne miejsce, choć ceny okrutne. I nie mam tu na myśli tylko piwa, ale wszystko w menu a porcje jedzenia są dość liche jeśli chodzi o ilość.
        Za to piwo dobre, fajnie że można je zamówić w wieży o pojemności do 5 litrów - akurat byliśmy tam w pięciu więc takie rozwiązanie było bardzo dobre. Mam jednak pewne zastrzeżenie do koźlaka - miał wyraźne palone posmaki, które nie bardzo pasują do tego stylu. Może lepiej byłoby uwarzyć porządnego portera zamiast koźlaka o porterowych posmakach?
        JEDNO PIVKO NEVADI!

        Comment

        • mimazy
          Senior
          • 04-2010
          • 118

          #94
          Tak jak wcześniej napisała Marusia- koźlak bardzo dobry, choć nie jest koźlakiem
          Rzeczywiście bardziej porterem niż koźlakiem.

          Comment

          • darko
            Senior
            • 06-2003
            • 2078

            #95
            Jakiś czas temu w Pivovarii nastąpiła zmiana piwowara (wiem, śmiesznie to brzmi ).

            Comment

            • danhaj
              Senior
              • 04-2010
              • 619

              #96
              Był ktoś ostatnio? Co tam slychać? Jak smak piwa? Pivovaria mimo szumnych zapowiedzi poprzestał informować o nowych lokalach zaopatrzonych w ich piwo na jednym poście.
              W zeszłym tygodniu widziałem ich piwa tu: http://www.pod-rozami.com.pl/restauracja.html

              Jako, że obserwacje poczyniłem zupełnie przypadkowo i to przez szybę (lokal czynny był dopiero od 12) mogę zaryzykować stwierdzenie, że oferowanych piw były 4 rodzaje. Ale pewny nie jestem. Były to 1,5 L PET-y.
              Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

              www.czechforum.pl

              Comment

              • jurkas74
                Member
                • 04-2008
                • 57

                #97
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danhaj Wyświetlenie odpowiedzi
                Był ktoś ostatnio? Co tam slychać? Jak smak piwa?
                Byłem tydzień temu, dostępne jest Pszeniczne, Pils, Koźlak i chyba Bursztynowe. Piłem Pszeniczne i Pilsa. Co do smaku to nie wiem co napisać, wg mnie bez zmian ani na lepsze ani na gorsze. Pszeniczne lepiej mi smakowało, może dlatego że piłem je pierwsze a bardzo byłem spragniony

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎