Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konkurs na nowe nazwy dla piw z browaru GAB - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Totus
    Senior
    • 11-2007
    • 326

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
    2. Propozycje powinny być anonimowe. Istnieje ryzyko, że głosy w II etapie będą oddawane nie na nazwę, a na jej autora.
    To co... czas już najwyższy aby robić screeny propozycji?

    Ja na przykład na pewno będę głosował na swoją nazwę

    A i jeszcze jedno. Co w sytuacji, w której ktoś zgłosi nazwę do jakiegoś piwa, a później ktoś inny zgłosi tą samą nazwę do innego piwa? Kto wygra?
    Last edited by Totus; 21-04-2008, 08:59.
    Zapraszam do Browaru Sielanka.

    Comment

    • Mafar
      Senior
      • 04-2003
      • 1262

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Totus Wyświetlenie odpowiedzi

      A i jeszcze jedno. Co w sytuacji, w której ktoś zgłosi nazwę do jakiegoś piwa, a później ktoś inny zgłosi tą samą nazwę do innego piwa? Kto wygra?
      Wystarczy przeczytać regulamin konkursu i wszystko się wyjaśni
      Polakom gratulujemy Brackiego

      Gdy rozum śpi budzą się demony

      Comment

      • Totus
        Senior
        • 11-2007
        • 326

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mafar Wyświetlenie odpowiedzi
        Wystarczy przeczytać regulamin konkursu i wszystko się wyjaśni
        Wystarczy przeczytać jeszcze raz opisany przeze mnie przypadek i może się wyjaśni... że nie jest on ujęty w regulaminie ...

        "W przypadku stwierdzenia kilku bardzo podobnych propozycji nazw w danej kategorii - organizator bierze pod uwagę nazwę, która została zarejestrowana jako pierwsza."

        Podpowiedź: To zdanie mojego przypadku nie dotyczy.
        Zapraszam do Browaru Sielanka.

        Comment

        • Maggyk
          Szara Adminiscjencja
          • 05-2004
          • 5615

          #34
          Wygra ten, którego nazwa wygra w danej kategorii. Jeśli ta sama nazwa będzie pasowała do dwóch piw i zdobędzie uzanie organizatorów to spotkacie się na piwie w Oslo

          Komplikatorzy
          Last edited by Maggyk; 21-04-2008, 14:34.
          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
          Piwo domowe -
          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

          Reklama w BROWARZE
          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

          Comment

          • nikita_banita
            Senior
            • 06-2003
            • 1363

            #35
            Jeszcze można wziąć udział w pierwszej części konkursu - do dzieła kto jeszcze nie podał swoich propozycji ...

            Comment

            • danoc
              Senior
              • 06-2002
              • 338

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nikita_banita Wyświetlenie odpowiedzi
              Jeszcze można wziąć udział w pierwszej części konkursu - do dzieła kto jeszcze nie podał swoich propozycji ...
              Dalej można głosować
              ************************************************** ************
              Moja kolekcja: wozy konne, bociany i latarnie morskie
              www.beercoasters.glt.pl

              Masz podstawki z wozami konnymi, bocianami lub latarniami morskimi? Daj mi znać.
              ************************************************** ************

              Comment

              • Mocarny_Kishus
                Junior
                • 02-2008
                • 4

                #37
                Niech zaczną losować... już się nie mogę doczekać tej skrzyneczki

                Comment

                • nikita_banita
                  Senior
                  • 06-2003
                  • 1363

                  #38
                  Art zapewne nie ma czasu na zamknięcie I ETAPU konkursu - prawdopodobnie będzie mały poślizg czasowy i II ETAP ruszy nieco później niż jutro .


                  To pisałem ja - Człowiek Od Spiskowej Teorii Dziejów .

                  Comment

                  • szefunio
                    Senior
                    • 01-2007
                    • 481

                    #39
                    Może propozycje nazw są zbyt słabe?
                    Robię to co lubię - produkuję piwo.

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23811

                      #40
                      Dziękuję wszystkim 127 uczestnikom za udział w zmaganiach. Za chwil kilka zamieszczę wyniki losowania nagród z I etapu.

                      Po konsultacji z Browarem GAB, niestety żadna z nazw nie przypadła włodarzom browaru do gustu - i w związku z tym II etap się nie odbędzie. Było co prawda wg mnie kilka dobrych propozycji nad którymi można byłoby popracować, ale widocznie nie zyskały uznania. Szkoda, że część propozycji było wtórnych / lub już obecnych na rynku. Prawdopodobnie trudność zaakceptowania danej nazwy wiązało się także i z tym, że każdą z nich należałoby niezwykle solidnie uargumentować a przekonanie samą nazwą jest szalenie trudne.

                      Browar GAB przekaże to zadanie agencji reklamowej, która będzie miała teraz jeszcze cięższy orzech do zgryzienia, bo będzie musiała odrzucić z góry te ponad 700 propozycji Browarbizowiczów.

                      Dziękuję jeszcze raz za udział - za chwilę wyniki losowania.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • kopyr
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 9475

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                        Browar GAB przekaże to zadanie agencji reklamowej, która będzie miała teraz jeszcze cięższy orzech do zgryzienia, bo będzie musiała odrzucić z góry te ponad 700 propozycji Browarbizowiczów.
                        Słusznie. Ja bym im jednak proponował, żeby aż tak bardzo agencji reklamowej nie ograniczali i jeśli jakaś propozycje okazałaby się słuszna, to po prostu dogadać się z autorem, na zasadach zbliżonych do zaproponowanych w konkursie i tyle. Problem jest taki, że już prawie wszystko zostało wymyślone. Albo nazwa była już użyta, albo padła w naszych propozycjach. Ciężko już coś ciekawego wymyślić.
                        W każdym razie trzymam kciuki, za te nowe nazwy. Oby były lepsze niż Kamasutra.
                        blog.kopyra.com

                        Comment

                        • iommi
                          Senior
                          • 07-2003
                          • 1522

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                          [B]Po konsultacji z Browarem GAB, niestety żadna z nazw nie przypadła włodarzom browaru do gustu - i w związku z tym II etap się nie odbędzie.
                          Zabawne... Moim skromnym zdaniem, było tam kilka fajnych propozycji. I oby nie okazało się, że za kilka miesięcy zobaczymy na półkach piwo z GAB-a z nazwą proponowaną przez któregoś browar-bizowiczów, za którą pieniądze skasuje rzekoma "agencja"...
                          *****************************

                          Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                          *****************************

                          Comment

                          • arcy
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 7538

                            #43
                            A ja się boję, że jak za nazwy weźmie się agencja, to powstanie coś w styku GABreeq in the fog near Tychy alive with bison.

                            Swoją drogą, strasznie duże wymagania jak na ludzi odpowiedzialnych za Kamasutrę.
                            Last edited by arcy; 24-04-2008, 08:47.

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23811

                              #44
                              Rozumiem obawy ale to znaczy co, właściciel browaru miał wybrać nazwę która mu nie pasuje? Jak wspomniałem, było kilka ciekawych propozycji nad którymi można byłoby jeszcze popracować - to moje zdanie - ale jedniak nie są to ani moje ani nasze pieniądze by decydować za browar.

                              Sądzę że browar zachowa się wobec nas fair, dotychczasowe działania browaru nie pozostawiają wątpliwości by uważać inaczej.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • iommi
                                Senior
                                • 07-2003
                                • 1522

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                                Rozumiem obawy ale to znaczy co, właściciel browaru miał wybrać nazwę która mu nie pasuje?
                                Absolutnie nie. Skoro rzeczywiście nic nie pasowało, niech szukają dalej. To proste, bo to ich piwo i ich browar. I to będzie ich marka.
                                Poczekamy, zobaczymy. Zdecydowanie trzymam kciuki za mądre głowy z agencji...
                                *****************************

                                Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                                *****************************

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎