Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Powrót Mocnego Lecha

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19169

    Powrót Mocnego Lecha

    Nie wiem jak to inaczej rozumieć, ale Lecha Mocnego ja w butelce dawno nie widziałem. Od początku mojej zabawy w kolekcjonerstwo etykiet miałem go raz w ręku i ostatnio widzę, że pojawia się ponownie w sklepach w Krakowie. Zaznaczam iż chodzi o butelkową wersję, bo w puszce to bywało. Książęce tez jakby częściej spotka się niż jeszcze rok temu.
    Czy zatem to jakiś nowy ruch ze strony KP czy raczej wyprzedaż zapasów magazynowych z innych regionów?
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19169

    #2
    u nas widziałem po 1.80 PLN w promocji i rozeszło się nim kupiłem, ale w innych jest tak jak mówisz.

    Comment

    • kopyr
      Senior
      • 06-2004
      • 9475

      #3
      Ja od przynajmniej 2-3 lat słyszałem o likwidacji Mocnego Lecha. Później, ze względu na dość dobre wyniki z Wielkopolsce, wyrok odłożono. Jaka strategia jest obecnie, trudno powiedzieć. Na pewno nie jest to piwo ogólnopolskie, które PH KP mają wstawiać do każdego sklepu.
      blog.kopyra.com

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19169

        #4
        i tak też było... Dębowe zastąpiło Mocnego i Lecha nie widziałem od dawna. aż do wczoraj. o ile w Elei (teraz już Simply) mnie to nie uderzyło o tyle w innych (czytaj: małych) sklepach tak. przyznam, że też nie we wszystkich sklepach gdzie KP ma swoje piwa jest Wojak w butli, czy Fratry. no, ale dziwi mnie ta dość osobliwa polityka. albo wycinają te marki, albo niech będą dostępne.

        Comment

        • dkrasnodebski
          cymbał
          • 05-2003
          • 2316

          #5
          A czy przypadkiem nie było tak, że Dębowe zastąpiło Tyskie Mocne?
          Zakład Piwowarstwa Domowego BRODAREK

          www.radoslawstolar.pl

          Comment

          • kopyr
            Senior
            • 06-2004
            • 9475

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            i tak też było... Dębowe zastąpiło Mocnego i Lecha nie widziałem od dawna.
            Nie było, tylko miało być.
            Po sukcesie Lecha Pilsa w Wielkopolsce, doszli chyba do wniosku, że jeszcze Lecha Mocnego potrzymają, bo za dobrze się sprzedawał, nie było jednak na niego ciśnienia. To jest zresztą bardzo podobny przypadek, do przypadku Fratrów opisanych w felietonie?
            A jak w grodzie Kraka z dostępnością braci z KP?
            Co do Wojaków, to najpierw słyszałem, że mają być tylko w pewnym segmencie sklepów (wiejskie, osiedlowe itd), niedawno okazało się, że mają być wszędzie.
            blog.kopyra.com

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19169

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
              ...
              A jak w grodzie Kraka z dostępnością braci z KP?
              ...
              mam w sklepie całodobowym, w lodówce o 200 od domu, ale mam już dość. są generalnie (coby nie rozmydlać wątku).

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dkrasnodebski
              A czy przypadkiem nie było tak, że Dębowe zastąpiło Tyskie Mocne?
              fakt! mój błąd.
              Last edited by e-prezes; 30-10-2008, 19:16.

              Comment

              • adam16
                Senior
                • 02-2001
                • 9865

                #8
                Lech Mocny jest non stop w Chorzowie. Koło dworca PKP w Batorym. W tym samym sklepie także prawie non stop jest Lech Pils.
                Browar Hajduki.
                adam16@browar.biz
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                Comment

                • peter007
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 2820

                  #9
                  Szczerze mówiąc zdziwił mnie ten temat, bo u mnie Mocny Lech jest nieprzerwanie dostępny
                  Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13950

                    #10
                    U mnie też się pojawił, przynajmniej w "moim" sklepie.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • robox
                      = kapslarz =
                      • 11-2002
                      • 8188

                      #11
                      W Lubinie Lech Mocny jest dostępny w sieci Żabek (całkiem możliwe, że jest on ogólnodostępny w tych marketach także w innych miejscowościach).
                      Last edited by robox; 31-10-2008, 19:53.

                      Comment

                      • granat862
                        Senior
                        • 12-2004
                        • 945

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox Wyświetlenie odpowiedzi
                        W Lubinie Lech Mocny jest dostępny w sieci Żabek (całkiem możliwe, że jest on ogólnodostępny w tych marketach także w innych miejscowościach).
                        Potwierdzam, ostatnio jak byłem w Żabce w Bełchatowie Lech Mocny był nawet w jakiejś promocji cenowej.
                        Last edited by granat862; 31-10-2008, 23:02.
                        Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

                        Comment

                        • zAjkA
                          Senior
                          • 12-2004
                          • 1089

                          #13
                          U mnie w osiedlowym sklepie mocny lech butlekowy był od zawsze. Fakt zdarzały sie przerwy że nie było w butli ale nie trwało to długo stąd ździwiłem się jak ujżałem ten temat. SKoro tak mówicie to jednak coś musi w tym byc.
                          Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎