Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okocim, Okocim OK vs Okocim Premium Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    #16
    Jakie to ma znaczenie?Zmiana nazwy, etykieta inna, a w butelce takie same byle co.
    Jak trafię, to kolekcja się wzbogaci i pewnie szybko zapomnę o "walorach smakowych" kolejnego wynalazku CP


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • Mikko
      Senior
      • 12-2008
      • 583

      #17
      Jak by sie nie nazywalo to moze nareszcie bede mial okazje kupic w kazdym sklepie w Szczecinie jasnego Okocimia (Ok bylo raz od swieta i tylko w Tesco). I zgadzam sie ze nazwa OK stawia to piwo na najnizszej polce (swoja droga kupilem go tylko dzieki recenzja na necie bo normalnie bym omijal wlasnie ze wzgledu na nazwe i biala, okropna puszke)

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mikko Wyświetlenie odpowiedzi
        Jak by sie nie nazywalo to moze nareszcie bede mial okazje kupic w kazdym sklepie w Szczecinie jasnego Okocimia (Ok bylo raz od swieta i tylko w Tesco). I zgadzam sie ze nazwa OK stawia to piwo na najnizszej polce (swoja droga kupilem go tylko dzieki recenzja na necie bo normalnie bym omijal wlasnie ze wzgledu na nazwe i biala, okropna puszke)
        Wątpię, czy kupisz, podobnie jak cudem trafisz Kasztelana.CP zadecydowało, że możemy pić z produktów CP regionalnego Bosmana, Harnasia (he he), czy Volty, tudzież inną wodę.O przepraszam w Żabkach pojawia się puszkowy Zagłoba.


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • Seta
          Piję piwo
          • 10-2002
          • 6964

          #19
          Naprawdę wiele nie tracicie...
          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

          Comment

          • Robson_87
            Member
            • 09-2008
            • 33

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mikko Wyświetlenie odpowiedzi
            Jak by sie nie nazywalo to moze nareszcie bede mial okazje kupic w kazdym sklepie w Szczecinie jasnego Okocimia (Ok bylo raz od swieta i tylko w Tesco).
            Byl tez w Kauflandzie ale niestety w konserwie.
            Jak sie ukaze w butli to chetnie kupie bo jest ok a i kapsel bedzie

            Comment

            • stokrotka1356
              Junior
              • 04-2005
              • 4

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
              Wątpię, czy kupisz, podobnie jak cudem trafisz Kasztelana.CP zadecydowało, że możemy pić z produktów CP regionalnego Bosmana, Harnasia (he he), czy Volty, tudzież inną wodę.O przepraszam w Żabkach pojawia się puszkowy Zagłoba.
              jaki zagłoba przeciez to piwo jest juz dawno wycofane

              Comment

              • stokrotka1356
                Junior
                • 04-2005
                • 4

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Robson_87 Wyświetlenie odpowiedzi
                Byl tez w Kauflandzie ale niestety w konserwie.
                Jak sie ukaze w butli to chetnie kupie bo jest ok a i kapsel bedzie
                Kaufand nie zamawia butelki, bierze sama puszke

                Comment

                • Gambrinus
                  • 06-2001
                  • 696

                  #23
                  Nastepnym posunieciem geniuszy od marketingu z CP bedzie zapewne przemianowanie tego piwa na Karmi Jasne pelne Chcialbym miec 10% kasy zmarnowanej przez Okocim i CP na stwarzanie nowych marek ("Browar") i nowych szat graficznych dla Okocimia - mysle, ze moglbym spedzic reszte zycia na plawieniu sie w luksusie...
                  Popieraj małe browary!!!
                  Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                  Comment

                  • JakubBrzesko
                    Junior
                    • 01-2009
                    • 1

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy Wyświetlenie odpowiedzi
                    Dajcie spokój. Przecież nazwa "OK" to jest dobra dla piwa z najniższej półki w hipermarkecie. Aż dziw, że tak długo się utrzymała.
                    Witam jestem nowy na tym forum. Mieszkam w Brzesku gdzie znajduje sie Browar Okocim u nas na szczeście piwo Okocim OK jest bardzo powszechne i najcześciej kupowane, odwiedzam forum ponieważ doszły mnie słuchy ze OK ma być zlikwidowany. A wracając do sedna sprawy to drogi kolego który twierdzisz ze nazwa OK jest prymitywna jak ja bym miał patrzeć na nazwą piwa a nie na smak to juz dawno pił bym jakieś mało smacze ale renomowane piwo jak dla mnie np. Calsberg. I jeszcze taka mała uwaga u nas potoczne na piwo OK mówiło sie Stawskie i było ono do zdobycia tylko w okolicach Brzeska I jeszcze jedna uwaga a mianowicie piwo OK. z puszki jest o wiele gorsze nizeli w butelece, ponieważ w puszcze traci ten swój mocno gorczykowy a zarazed delikatny smak i aromat jaki posiada. Pozdrawiam
                    Last edited by JakubBrzesko; 04-01-2009, 00:08.

                    Comment

                    • żąleną
                      Sojowe Oddziały Bojowe
                      • 01-2002
                      • 13239

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JakubBrzesko Wyświetlenie odpowiedzi
                      A wracając do sedna sprawy to drogi kolego który twierdzisz ze nazwa OK jest prymitywna jak ja bym miał patrzeć na nazwą piwa a nie na smak to juz dawno pił bym jakieś mało smacze ale renomowane piwo jak dla mnie np. Calsberg.
                      Przecież Arcy nie powiedział, że z powodu nazwy nie pija tego piwa, tylko że jest ona mało wyjściowa. Raczej nie znajdziesz tu ludzi, którzy idą na lep reklamopochodnej renomy.

                      Ja co prawda do tej nazwy przywykłem (nawet w sumie się nad nią nie zastanawiałem), ale trudno tu Arcemu odmówić racji.

                      Comment

                      • pio_tr23
                        Member
                        • 12-2006
                        • 47

                        #26
                        JakubBrzesko skoro już trafiłeś na tą stronę to poszukaj, poczytaj i może wyleczysz się z tego niby najlepszego "piwa". Ja także mieszkam w Brzesku i od momentu gdy zarejestrowałem się na tej stronie to w sklepach szerokim łukiem omijam "piwa" z koncernów (także browaru brzeskiego). Polecam taką praktykę dużo dobrego stoi na półkach do

                        Comment

                        • jurkas74
                          Member
                          • 04-2008
                          • 57

                          #27
                          Wg mnie OK było jednym z najlepszych koncerniaków. Nazwa miała swoją tradycję i nie bardzo rozumiem w czym jest mniej wyjściowa niż "Premium", o ile rozumiem tą logikę to nazwa "Super Premium" byłaby najwyjściowsza, "Very Super Premium" to hit.
                          Wbrew pozorom wcale nie ma za dużo polskich piw spoza koncernów lepszych od O.K. (może 3-5) w tej kategorii. Od razu powiem, że nie kręci mnie ideologia "wszystko złe to od koncernów, a od małych to nawet mysz w piwie ma swój urok".

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            #28
                            "Premium" to też nie są szczyty finezji, ale moim zdaniem jest to nazwa wyjściowsza od "OK Beer". Problem w tym, że zupełnie się nie wyróżnia - zobaczymy jak będzię z szatą graficzną.

                            PS Nikt tu myszy w imię ideologii nie wcina. W razie wątpliwości wystarczy zajrzeć do działu "Piwo konkretnie".

                            Comment

                            • kopyr
                              Senior
                              • 06-2004
                              • 9475

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                              "Premium" to też nie są szczyty finezji, ale moim zdaniem jest to nazwa wyjściowsza od "OK Beer". Problem w tym, że zupełnie się nie wyróżnia - zobaczymy jak będzię z szatą graficzną.

                              PS Nikt tu myszy w imię ideologii nie wcina. W razie wątpliwości wystarczy zajrzeć do działu "Piwo konkretnie".
                              Podejrzewam, że piwo zaliczy spektakularną klapę i żywot swój prędko zakończy, a tym samym OK Beer. Problem IMO polega na zakończeniu współpracy ze Stawskim. Prawdopodobnie "OK Beer" był albo jakoś dla nich zastrzeżony, albo co bardziej prawdopodobne generowali na tyle duży obrót, że był sens je produkować.
                              Okocim Premium jest o tyle bez sensu, że musiałby konkurować z Żywcem. No to nie wróżę mu sukcesu. CP ma już produkt z półki premium, nazywa się Carlsberg.
                              blog.kopyra.com

                              Comment

                              • Wujcio_Shaggy
                                Senior
                                • 01-2004
                                • 4628

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                                (...) Okocim Premium jest o tyle bez sensu, że musiałby konkurować z Żywcem. No to nie wróżę mu sukcesu. CP ma już produkt z półki premium, nazywa się Carlsberg.
                                Bo ja wiem - jakiś tam kawałek tortu pewnie sobie wyrwie, choć Żywca nie pobije. Carlsberg jest raczej konkurencją dla Heinekena, a nie dla Żywca. Marka Okocim jednakowoż jest kojarzona z tzw. dawnych czasów, i to kojarzona pozytywnie. Fakt, że CP skupiało się głównie na reklamie innych piw - pardon: marek, jak Karmi, Harnaś, Okocim Mocne - ale może i własne "premium" uda im się utrzymać... O ile sami nie strzelą samobója, tak jak ongiś z Zagłobą...
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                                @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎