Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przeterminowane piwo w Leclercu !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • granat862
    Senior
    • 12-2004
    • 945

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wujcio_Shaggy Wyświetlenie odpowiedzi
    Ja w markiecie inszej sieci często trafiałem na takie przypadki. Personel zawsze reagował udawanym zdumieniem. Natomiast nigdy (może za słaby byłem w negocjacjach...) nie udało mi się uzyskać "promocji cenowej" na przeterminowane "żywe" ale'e na przykład. Zabierali towar na zaplecze i tyle...
    Mi raz udało się wynegocjować 4 butelki Belfasta po 1,50 i to dopiero po tym jak zagroziłem im lokalna prasą

    Niestety od tamtej pory Belfasta juz nie ma w tym sklepie.
    Last edited by granat862; 08-05-2009, 19:30.
    Szklanka wody nie jednemu człowiekowi juz zaszkodziła, natomiast szklanka Pilznera nigdy."

    Comment

    • Latarnik
      Premium Lamplighter
      • 06-2004
      • 4998

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Christof Wyświetlenie odpowiedzi
      ................ Z polskich małych browarów mam na razie tylko Witnicę i Krajana, ale z zagranicznymi już jest lepiej. ..............
      Christof, w 2004 roku, czyli rok przed moim wyjazdem do USA, piwa Krajana stanowiły 50% mojego rocznego spożycia (ponad 400 piw).

      Spójrz na to z innej perspektywy, są tysiące ludzi na tym forum, którzy chcieliby mieć stały dostęp do piw z Witnicy i Krajana (ja tez marze o tym by w moim sklepie było Irlandzkie lub Bawarskie Mocne z Krajana).

      Gdy znajdziesz swoje ulubione piwo to pij je regularnie, wtedy smakuje coraz lepiej, a na nowe eksperymenty zawsze znajdziesz czas.

      A przeterminowane piwa kupowałem wielokrotnie ( dla kapsla ), choć pamiętam, ze raz, w Bydgoszczy na Fordonie, dostałem je za darmo, gdy pokazałem właścicielowi restauracji, ze jest przeterminowane
      5410 kapsli z wypitych piw
      874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
      "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
      https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
      Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
      https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

      Comment

      • tomek35
        Senior
        • 02-2007
        • 497

        #18
        Co prawda mowa tu o Leclercu, ale np w takim Auchan w Gdańsku sprzedaje się piwa notorycznie przeterminowane (kilka miesięcy po terminie) , ciekawe co na to PIH

        Comment

        • petrus33
          Gość
          • 01-2008
          • 888

          #19
          Jak mnie dzisiaj poinformowała pani keeerowniczka piwo zostało wycofane ze sprzedaży natychmiast po telefonie klienta. Niestety tym klientem byłem ja.
          Szkoda, bo dobre piwo to było

          Comment

          • jablon
            Senior
            • 12-2008
            • 179

            #20
            A TVN24 zdążyłeś poinformować?

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
              Problem w tym Marusia, że ten Zwierzyniec był wspaniały
              Zadzwoniłem do Browarów Lubelskich, powiedzieli, że nie chce im się wierzyć w te moje doniesienia. Facet odpowiedzialny za dystrybucję na terenie Warszawy, obiecał, że się dziś tam przejedzie i sprawdzi wszystko.
              W Leclercu też mi powiedziano, że skontrolują datę i jeśli będzie to piwo przeterminowane, to je po prostu wycofają z obrotu.
              Chyba sobie samobója strzeliłem tą całą akcją.........i co ja teraz będę pił

              pozd
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
              Jak mnie dzisiaj poinformowała pani keeerowniczka piwo zostało wycofane ze sprzedaży natychmiast po telefonie klienta. Niestety tym klientem byłem ja.
              Szkoda, bo dobre piwo to było
              Jak to mówią, nadgorliwość gorsza od faszyzmu .....byłem w weekend żeby sobie co nieco kupić, a tu kicha, brak
              Przeterminowana data na piwie nie jest dla mnie wyznacznikiem, nie raz sie przekonałem, że wiele piw jest bardzo dobrych po terminie ważności. Inna sprawa, że są często lepsze od tych które są jeszcze świeże.
              Przeterminowane portery też byś denuncjował?
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • petrus33
                Gość
                • 01-2008
                • 888

                #22
                Bardzo przepraszam
                Mea culpa !!!
                Co do porterów, to mam około 30 butelek żywieckiego w piwnicy. Leżą sobie spokojnie w ciemnym miejscu od pażdziernika 2008r. Myślę, że pod koniec września powinienem się nimi zacząć cieszyć.
                Last edited by petrus33; 11-05-2009, 14:17.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎