Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grand Champion VII KPD-Koźlak Dubeltowy

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bomba_z_wrocka
    Senior
    • 07-2007
    • 222

    Od "portera"glowa nie boli,jak to mawiaja indianie,wiem ze warza ale porter porterowi nie rowny,a ze to moje ulubione i temat mojego "kolekcjonerstwa" to napewno nie bede biadolil,tylko czekal na nowe szklo do kolekcji i nowe doswiadczenie dla kubkow smakowych i synapsow z neuronami do kupy,jakem "bomba".
    A karton kozlaka czeka i dojrzewa do odpowiedniej chwili,ktora kiedys nastapi.
    Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

    Comment

    • chisel
      Junior
      • 05-2009
      • 21

      termin spożycia 30.10.2010 jak nie otworze w amoku butelki zębami ( a mam jedną jedyną, bo już Koźlaka próbowałam na oficjalnym odszpuntowaniu) to się jeszcze na drugiej giełdzie w Cieszynie z nim pokażę

      Comment

      • genea
        Senior
        • 02-2006
        • 1515

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chisel Wyświetlenie odpowiedzi
        termin spożycia 30.10.2010 jak nie otworze w amoku butelki zębami ( a mam jedną jedyną, bo już Koźlaka próbowałam na oficjalnym odszpuntowaniu) to się jeszcze na drugiej giełdzie w Cieszynie z nim pokażę
        Tylko czy będziesz w stanie porównac smak? Czy nie zapomnisz smaku z tego roku?
        Zbieram wszystko związane z browarem Stella Artois.
        Bractwo Piwne

        Czasami najlepszym wyjściem jest wyjście na piwo...
        Wolę być znanym piwoszem niż anonimowym alkoholikiem...

        Comment

        • TomX
          Senior
          • 09-2004
          • 1035

          Udało się - Koziołek chłodzi się już w mojej lodówce W Krakowskiej Almie (Galeria Kazimierz) piwa ciągle pod dostatkiem. Nie moge się doczekać wieczornej degustacji
          Piwo, góry, jaskinie... tego mi trzeba!

          I Ty bądź bohaterem w swoim domu - zostań piwowarem domowym! :)

          Comment

          • mwa
            Senior
            • 01-2003
            • 5071

            Miałem pisać wczoraj,że w Katowickim sklepie piwo jest. Tz. przywieźli w poniedziałek wieczorem, 1000 butelek a wczoraj w południe było już 690. Dlatego nie pisałem bo obawiałem się że może braknąć.
            Choć przyznam, że zdziwiłem się się bo prosiłem o parę kartonów nieotwartych to obsługa sklepu poinformowała że magazyn zamknięty i dopiero jutro będzie obsługa, a piwa ostało z połowa z promocyjnego "wieszaka".
            Pozdrawiam Cię !!!!

            Comment

            • Żywiec
              Senior
              • 12-2001
              • 1571

              Koźlak od dzisiaj jest dostępny w sprzedaży również w Piwiarni Żywiecka w Browarze w Żywcu. Dostalismy 1 paletę, czyli 60 kartonów x 24 szt. W przyszłym tygodniu mają też być pokale do sprzedaży.

              Comment

              • JAckson
                Senior
                • 05-2004
                • 6122

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                Oceniać nie będę, bo już lepsi ocenili. Ale postaram się jej dokonać około 2011 roku. Co myślicie o tym pomyśle? Ktoś się dołączy?
                Ja odkładam 5 butelek przynajmniej na rok.
                MM961
                4:-)

                Comment

                • bomba_z_wrocka
                  Senior
                  • 07-2007
                  • 222

                  Ja odlozylem caluski nowiuski zapakowany kartonik ,ale nie jestem pewien jak dlugo wytrzymam,dlatego powaznie rozwarzam jeszcze zakup dodatkowej ilosci na potrzeby blizszej przyszlosci,a tamto niech lezy i czeka na odpowiednia chwile.
                  Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

                  Comment

                  • wogosz
                    Senior
                    • 12-2005
                    • 1007

                    Zajrzałem dzisiaj do Almy w Poznaniu przy ul. Wyspiańskiego. Specjalny stojak w całości wypełniony Koźlakiem Brackim. Nie widziałem żeby ktoś kupował, choć była duża reklama przy stojaku. Zapytałem o pokale. Miła Pani sprawdziła na zapleczu i powiedziała mi że będą w piątek i jak będą miał paragon od zakupu piwa to dostanę. Kupiłem więc kilka butelek bo nie zachowałem paragonu z niedzieli i może zdobędę szklankę w piątek.

                    Comment

                    • j_Q
                      Senior
                      • 10-2009
                      • 176

                      Widział ktoś to piwo w Warszawie lub okolicach? Wczoraj zaglądałem do Almy w Piasecznie, i nie było

                      Comment

                      • Pancernik
                        Senior
                        • 09-2005
                        • 9735

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika j_Q Wyświetlenie odpowiedzi
                        Widział ktoś to piwo w Warszawie lub okolicach? Wczoraj zaglądałem do Almy w Piasecznie, i nie było
                        Dobrze szukałeś? Stoisko było taktycznie (zaskoczenie jest elementem walki zbrojnej, tak mawiał mój dowódca kompanii... ) ukryte na końcu sklepu, przy wędlinach i serach. Podejrzewam, że przy piwach by im się zwyczajnie nie zmieściło...

                        Comment

                        • chisel
                          Junior
                          • 05-2009
                          • 21

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
                          Koźlak od dzisiaj jest dostępny w sprzedaży również w Piwiarni Żywiecka w Browarze w Żywcu. Dostalismy 1 paletę, czyli 60 kartonów x 24 szt. W przyszłym tygodniu mają też być pokale do sprzedaży.
                          A czy będzie też jakaś oficjalna godzina rozpoczęcia sprzezaży??? bo już sprawdzano dostępność i na chwilę obecną tj. godz 10 Panie jeszcze nie sprzedają

                          Comment

                          • chisel
                            Junior
                            • 05-2009
                            • 21

                            Dobra naszaw Piwiarni Żywieckiej kartoniki w Koźlakiem czekają...... jest spory zapas, więc można śmiało przyjeżdżać i kupować.

                            Comment

                            • Krzysiu
                              Krzysiu
                              • 02-2001
                              • 14936

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec Wyświetlenie odpowiedzi
                              Becik, a tak z ciekawości, masz napad epilepsji, sraczki czy krwawe poty jak widzisz taki opis, że nie możesz przewinąć ekranu post niżej ?
                              Ja za takie coś już byłbym w przechmielinach. Ale jak widać, jednym wolno więcej, innym mniej.

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                                Ja za takie coś już byłbym w przechmielinach. Ale jak widać, jednym wolno więcej, innym mniej.
                                Nie, po prostu Maidenowiec zastosował żarcik do Becika, chłopaki się znają i wiedzą, na ile można sobie względem siebie pozwolić. Obaj są starymi wyjadaczami forum, więc nawet fali nie można zarzucić
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎