Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okresowa kontrola piw niepasteryzowanych

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mareks
    Senior
    • 05-2002
    • 1939

    Albo o buty kolarskie.

    Comment

    • leona
      PremiumUżytkownik
      • 07-2009
      • 5853

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
      Ja zawsze o tym samym, o ludzkich zachowaniach i naszych narodowych wadach.
      Naszą największą narodową wadą jest bezustanne obnażanie narodowych wad

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mareks Wyświetlenie odpowiedzi
        To jego prywatna sprawa.
        Jednakże osoby opiniotwórcze jeśli wypowiadają się to liczą się z tymi wypowiedziami inni ludzie. "O, Czes napisał, że browar.biz jest chory - to pewnie coś w tym jest". Potem oczywiście - jak to MarekJ napisał - plotka dostaje własnych nóg, zmienia się i ewoluuje.

        Ja jestem osobą o wiele mniej opiniotwórczą, ale jest wiele rzeczy, których nie piszę, a jeśli już coś piszę, to zdaję sobie sprawę z konsekwencji. Dlatego moja opinia o współpracy stowarzyszenia z koncernem była wyrażona w sposób jasny i dobitny, ale z komentarzem o wzajemnym szacunku i współpracy.

        Zatem jeśli Czes zdaje sobie również sprawę z tego, to ma świadomość, że te słowa czynią krzywdę temu portalowi. I skoro nie komentuje tego ani nie dementuje, to można sądzić, że robi to celowo.
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • jacer
          Senior
          • 03-2006
          • 9875

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
          "O, Czes napisał, że browar.biz jest chory - to pewnie coś w tym jest".

          eee tam, ja o tym czytałem juz cztery lata temu zanim napisałem tu pierwszy post.

          A dokładnie, że tu same buce.
          Milicki Browar Rynkowy
          Grupa STYRIAN

          (1+sqrt5)/2
          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
          No Hops, no Glory :)

          Comment

          • mareks
            Senior
            • 05-2002
            • 1939

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
            Jednakże osoby opiniotwórcze jeśli wypowiadają się to liczą się z tymi wypowiedziami inni ludzie. "O, Czes napisał, że browar.biz jest chory - to pewnie coś w tym jest". Potem oczywiście - jak to MarekJ napisał - plotka dostaje własnych nóg, zmienia się i ewoluuje.
            I co z tym można zrobić? Pozwać Czesa do sądu o zniesławienie?
            Zmusić go do przeprosin?

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
            Ja jestem osobą o wiele mniej opiniotwórczą, ale jest wiele rzeczy, których nie piszę, a jeśli już coś piszę, to zdaję sobie sprawę z konsekwencji. Dlatego moja opinia o współpracy stowarzyszenia z koncernem była wyrażona w sposób jasny i dobitny, ale z komentarzem o wzajemnym szacunku i współpracy.
            Co dla niektórych było bez znaczenia, bo "Kto nie z nami ten przeciw nam".
            Podział się dokonał a teraz rozpoczyna się wojna. Niektórzy chcieliby jej uniknąć a niektórzy chcą eskalacji konfliktu aby pokazać, kto jest lepszy.

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
            Zatem jeśli Czes zdaje sobie również sprawę z tego, to ma świadomość, że te słowa czynią krzywdę temu portalowi. I skoro nie komentuje tego ani nie dementuje, to można sądzić, że robi to celowo.
            Może...

            Comment

            • jacer
              Senior
              • 03-2006
              • 9875

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mareks Wyświetlenie odpowiedzi
              Podział się dokonał ......
              Coś mnie omineło

              Zostałem przydzielony do jakieś grupy?
              Milicki Browar Rynkowy
              Grupa STYRIAN

              (1+sqrt5)/2
              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
              No Hops, no Glory :)

              Comment

              • mareks
                Senior
                • 05-2002
                • 1939

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                Coś mnie omineło

                Zostałem przydzielony do jakieś grupy?
                Sam się przydzieliłeś.

                Comment

                • jacer
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 9875

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mareks Wyświetlenie odpowiedzi
                  Sam się przydzieliłeś.
                  No popatrz, czego się człowiek dowiaduje

                  Jakbyś jeszcze powiedział co się podzieliło i na jakie odłamy to już będę więcej wiedzieć. Czasem dajcie info do mnie za lasy i góry z Wrocka, że cos się dzieli, łączy, wykrusza
                  Milicki Browar Rynkowy
                  Grupa STYRIAN

                  (1+sqrt5)/2
                  "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                  "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                  No Hops, no Glory :)

                  Comment

                  • Małażonka
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 4602

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mareks Wyświetlenie odpowiedzi
                    (...)Ludzie się zmieniają, zmieniają swoje poglądy.
                    Czes też ma do tego prawo i ja nie mam mu tego za złe.(...)
                    Ja też nie mam Czesowi za złe zmiany poglądów. Raczej nie podoba mi się wyartykułowanie tych poglądów. Wszystko można powiedzieć w różny sposób - ten akurat nie przypadł mi specjalnie do gustu...

                    Comment

                    • darko
                      Senior
                      • 06-2003
                      • 2078

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                      Zwłaszcza, że jest obecnie prezesem organizacji i jego słowa i czyny przekładają się na nią, czy tego chce, czy nie.

                      Jeśli wypowiedzi Czesa jako osoby prywatnej mają się przekładać na wizerunek jakiejkolwiek organizacji, to dlaczego akurat na PSPD? Może lepiej niech się przekłada na SRBP, tam też Czes pełni funkcję przewodniczącego.

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10738

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darko Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jeśli wypowiedzi Czesa jako osoby prywatnej mają się przekładać na wizerunek jakiejkolwiek organizacji, to dlaczego akurat na PSPD? Może lepiej niech się przekłada na SRBP, tam też Czes pełni funkcję przewodniczącego.
                        Tym bardziej że wypowiadał się o browarze przemysłowym a nie o piwowarstwie domowym
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mareks Wyświetlenie odpowiedzi
                          I co z tym można zrobić? Pozwać Czesa do sądu o zniesławienie?
                          Zmusić go do przeprosin?
                          Ależ nie. Naprawdę, nie mogę pisać bardziej wprost, bo mi nie wypada

                          P.S. Jacer, przydziel się do grupy z Setą, będzie wesoło
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darko Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jeśli wypowiedzi Czesa jako osoby prywatnej mają się przekładać na wizerunek jakiejkolwiek organizacji, to dlaczego akurat na PSPD? Może lepiej niech się przekłada na SRBP, tam też Czes pełni funkcję przewodniczącego.
                            To nie jest kwestia wyboru I nie ja o tym decyduję, tylko opinia publiczna, zatem sorry, nie mogę Ci pomóc
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • Maidenowiec
                              Senior
                              • 07-2004
                              • 2287

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                              To nie jest kwestia wyboru I nie ja o tym decyduję, tylko opinia publiczna, zatem sorry, nie mogę Ci pomóc
                              To w takim razie nie ma się chyba co obrażać, że Czes wyraził zdanie jakie prezentuje (przynajmniej wynika to z mojej wiedzy) część (nie taka znowu mała) opinii publicznej.
                              Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                              Thou shallt not spilleth thy beer!

                              Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                              Comment

                              • jacer
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 9875

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                                To nie jest kwestia wyboru I nie ja o tym decyduję, tylko opinia publiczna, zatem sorry, nie mogę Ci pomóc
                                Jedzmy g... miliony much nie mogą się mylić

                                A co to jest ta opinia publiczna? Śmieszne to wszystko
                                Milicki Browar Rynkowy
                                Grupa STYRIAN

                                (1+sqrt5)/2
                                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                                No Hops, no Glory :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎