Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Żubrowe rozlewnie w Polsce

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Blackmailer
    Junior
    • 06-2010
    • 7

    #16
    W ramach wytłumaczenia... Kolega Cooper napisał że rozlewnie piw białostockich zostały zamknięte w 1990 roku. a jako że Dojlidy należą do miasta Białystok stwierdziłem że one także są zamknięte. a co do lanego żubra na słąsku nie spotkałem się z takim miejscem mimo że szukałem, więc ja osobiście sie nie dziwie anteksowi.

    Pozdro

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #17
      Napisałem że ostatnie rozlewnie piw bialostockich zostały zamknięte w latach 1990-ych czyli 1990-1999 a nie w 1990 roku.
      Co masz na myśli pisząc że "Dojlidy należą do miasta Białystok" ? Rozumiem że chodzi Ci o dzielnicę Dojlidy bo raczej nie o browar. Jeśli tak to co ma wątek dzielnicy wspólnego z tym tematem? Browar Dojlidy należy do Kompanii Piwowarskiej a ta do koncernu SAB-Miller.
      Odpowiedź w kwestii rozlewu i wyszynku Żubra beczkowego już została napisana w postach powyżej.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • Blackmailer
        Junior
        • 06-2010
        • 7

        #18
        cooper ja do ciebie żadnych pretensji nie mam. Poprostu sie nie zrozumieliśmy. Pisząc "Dojlidy należą do miasta" miałem na mysli że znajdują się w mieście. Złe sformulowanie, sorry.

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #19
          Ej spoko , jakie pretensje
          Chciałem tylko doprecyzować o czym tu gadamy bo widzę że troszkę mylisz pojęcia.
          Musisz na dłużej przysiąść na naszej stronie i poczytać o polskim browarnictwie.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            #20
            Przede wszystkim mylisz browar z rozlewnią piwa i knajpą. To są trzy całkiem różne sprawy. A poza tym wypełnij profil, bo ja mam nieodparte podejrzenie, że jesteś nieletni i zalogowałeś się tu niezgodnie z regulaminem.
            Last edited by Krzysiu; 14-06-2010, 05:49.

            Comment

            • Bombadil13
              • 05-2005
              • 2479

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
              A poza tym wypełnij profil, bo ja mam nieodparte podejrzenie, że jesteś nieletni i zalogowałeś się tu niezgodnie z regulaminem.
              Myślisz, że jak wypełni profil to stanię się pełnoletni
              Poszukuję

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                #22
                Nie sądzę, ale może przestanie pisać głupstwa.

                Comment

                • Blackmailer
                  Junior
                  • 06-2010
                  • 7

                  #23
                  Czy pisałbym o wycieczce do browaru gdybym nie miał 18 lat? Post ogólnie miał na celu zlokalizowanie konkretnych rozlewni i to się udało. Dziekuję za pomoc i sądzę że spokojnie można zamknąć ten temat (chyba że ktoś będzie miał jeszcze jakieś pytania). A co do nazewnictwa to sorry, ogólnie nie interesuje się piwem poza jego spożywaniem, ale może zagłębie się w tutejsze artykuły jak znajdę trochę czasu.
                  Pozdrowienia!

                  Comment

                  • abernacka
                    Senior
                    • 12-2003
                    • 10838

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Blackmailer Wyświetlenie odpowiedzi
                    Czy pisałbym o wycieczce do browaru gdybym nie miał 18 lat?(...)!
                    A co stoi na przeszkodzie aby dzieci mogły zwiedzać browary?
                    Piwna turystyka według abernackiego

                    Comment

                    • Blackmailer
                      Junior
                      • 06-2010
                      • 7

                      #25
                      Z tego co wiem to na linie produkcyjną można wejśc od 18 roku życia (a przynajmniej w Żywcu). Byłem 2 lata temu.

                      Comment

                      • abernacka
                        Senior
                        • 12-2003
                        • 10838

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Blackmailer Wyświetlenie odpowiedzi
                        Z tego co wiem to na linie produkcyjną można wejśc od 18 roku życia (a przynajmniej w Żywcu). Byłem 2 lata temu.
                        Pamiętaj proszę, że na Żywcu piwny świat sie nie kończy.
                        Last edited by abernacka; 14-06-2010, 13:17.
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • biker200
                          Senior
                          • 10-2003
                          • 152

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                          Wątpię.


                          Może ustal na początek, czy w ogóle coś wiesz, bo jak widać, z logiką u ciebie nietęgo.


                          Takich miejsc jest w Polsce tysiące.
                          Ciekawe - jest gdzieś lista ?? bo ja np w poznaniu jeszcze nie trafiłem lanego żubra podobnie np w Lesznie, pewnie są miejscowości gdzie leje sie je masowo a są miejscowości gdzie ich nie ma i bardzo często jest to polityka browarów. W Poznaniu podobno KP woli by w knajpach lany był lech premium, a nie pils mimo, że ten ostatni jest regionalnym poznańskim piwem.
                          Last edited by biker200; 14-06-2010, 13:32.

                          Comment

                          • relaksio
                            Member
                            • 01-2009
                            • 96

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka Wyświetlenie odpowiedzi
                            Pamiętaj proszę, że na Żywcu piwny świat sie nie kończy.
                            I trudno powiedzieć,żeby się rozpoczynał.
                            POLAKIEM jestem i dobre
                            PIWO nie jest mi obce...

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎