Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwa ukrainskie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • krzysioz210
    Member
    • 06-2010
    • 52

    Piwa ukrainskie

    We wrzesniu wybieram sie na Ukraine ( czesc zachodnia). Stad moje pytanie do znawcow. Czy jest tam produkowane jakies piwko , na ktore warto zwrocic szczegolna uwage?
    Z gory przepraszam jesli temat powinien byc w innym miejscu.
    Pozdrawiam
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Dział " Piwo - Gdzie" tam w wyszukiwarce "Ukraina" i będziesz miał trochę lektury
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • jacer
      Senior
      • 03-2006
      • 9875

      #3
      A forum przejrzałeś?
      Milicki Browar Rynkowy
      Grupa STYRIAN

      (1+sqrt5)/2
      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
      No Hops, no Glory :)

      Comment

      • ArtK31
        Senior
        • 04-2005
        • 708

        #4
        Obawiam się, że nikt nie odpowie na to pytanie, bowiem nikt z zarejstowanych na tym forum nie pił piw urainskich.
        Jeśli jednak przypadkiem w treści pytania chodziło o piwa ukraińskie to należy postąpić według instrukcji obsługi:
        -otworzyć formatkę wyszukiwarki (umiejscowiona u góry ekranu monitora),
        -wpisać poprawnie siedem liter,będących hasłem do odpowiedzi na zadane pytanie,
        -te litery to U, K, R, A, I , N, A (litery wpisujemy bez spacji, mogą być z CAPSLockiem),
        -zapoznać się z treścią postów wyświetlających się na ekranie własnego monitora.

        Comment

        • ArtK31
          Senior
          • 04-2005
          • 708

          #5
          cholera jacer i becik mnie uprzedzili, ale jakoś wasze odpowiedzi lakoniczne

          Comment

          • Jacek1992
            Junior
            • 08-2010
            • 1

            #6
            Z ukraińskich piw piłem tylko Obołonia aksamietnego i Obołonia pszenicznego, ale słyszałem, że wyśmienity jest Tuborg, niestety niedostępny w Polsce

            Comment

            • chemmobile
              Senior
              • 03-2009
              • 2168

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jacek1992 Wyświetlenie odpowiedzi
              Z ukraińskich piw (...) słyszałem, że wyśmienity jest Tuborg, niestety niedostępny w Polsce
              Muszę zajrzeć w najnowsze mapy polityczne świata, bo wychodzi na to, że ostatnio Ukraina zwiększyła swoje terytorium...
              Last edited by chemmobile; 21-08-2010, 16:56.
              Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
              Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

              Comment

              • darekd
                Senior
                • 02-2003
                • 12227

                #8
                Wytłumaczmy zatem, że Tuborg to piwo duńskie, produkowane (o ile pamiętam przez browar Sławutycz) na Ukrainie jako licencja.

                Comment

                • foral
                  Junior
                  • 05-2002
                  • 8

                  #9
                  Kolego ja polecam Ci piwo biały miód z browaru Czernihiwski jak dla mnie bardzo dobre piwo pszeniczne z goryczą miodową lipową.
                  Piwa z tego browaru są smaczne więc próbuj i szukaj wiem że czerwone z tego browaru też było bardzo dobre.
                  Dawno nie byłem na Ukrainie wiec nie wiem co się tam pozmieniało.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎