Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwaśne piwa z Konstancina

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kopyr
    Senior
    • 06-2004
    • 9475

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Candlekeep Wyświetlenie odpowiedzi
    Mały "edit" do powyższego posta: przepraszam za "męską" formę mojej odpowiedzi. Z przyzwyczajenia użyłem właśnie takiej, ale nie mam możliwości edytowania swojego wpisu, żeby to poprawić.
    Akurat użyłeś bardzo prawidłowej formy.
    blog.kopyra.com

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      LOL
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • josefik
        Senior
        • 05-2006
        • 386

        Nic tylko wprowadzić trzystopniowy system dystrybucji rodem z US.

        Comment

        • kopyr
          Senior
          • 06-2004
          • 9475

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika josefik Wyświetlenie odpowiedzi
          Nic tylko wprowadzić trzystopniowy system dystrybucji rodem z US.
          No ale naprawdę logicznym jest, że browar przysyła do hurtowni kilka palet piwa, które później po kilka skrzynek trafiają na sklepy. Wysyłanie z browaru kilku transporterów na każdy sklep rodzi bardzo wysokie koszty logistyczne, z kolei dostarczanie pełnej palety na sklep rodzi ryzyko ucieknięcia terminów, czekania na domówienie, aż skończy się prawie cały asortyment z danego browaru, mrożenie pieniędzy i ograniczenie punktów sprzedaży, bo nie każdy sklep jest w stanie sprzedać paletę Ciechana, nawet w mixie.

          W systemie amerykańskim jedyną patologią jest przymusowość i znaczna koncentracja hurtowników. Poza tym system producent->hurtownik->detalista jest zdrowy i logiczny.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • Candlekeep
            Senior
            • 11-2007
            • 367

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
            Akurat użyłeś bardzo prawidłowej formy.
            Aż ciśnie się na usta cytat, że "Kopernik też była kobietą"
            Ale ok - już wszystko wiem i więcej nie będę się mylił. No, przynajmniej w tym przypadku

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              Moje 4 ostatnie kontakty z Konstancinem były poprawne. Zero kwasu w smaku, w zapachu coś octowego nadal wyczuwalne.
              2 butelki małego Mazowieckiego i 2 dużego Starodawnego. Daty to IV-V.
              Problemy chyba już za tym browarem, ale teraz długa droga nad odbudowaniem zaufania (nie moim).
              Last edited by Pendragon; 03-02-2011, 21:50.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • mwa
                Senior
                • 01-2003
                • 5071

                Oby radość nie była krótka (kiedyś radość była ze możliwości zakupionego innego piwa niż koncernowe, a teraz wybrzydzają- zdało by się wrócić do czasów kolejek ).

                Z tego co rozmawiałem sklepy branżowe (specjalistyczne z piwem) boją się zamawiać Konstancina ze względu na opinie tu wyrażane. Dopiero po zasięgnięciu informacji że piwo jest ok robią zamówienie.
                W moim przypadku (małego szarego klienta) cieszyłem się gdy browar wypuścił żytnie rok temu. Obecnie to porażka, w szczególności jak traktują klienta ( tu mam na myśli czy to kwasiory w sklepach i brak reakcji browaru czy to kontakt z browarem już po wpadce).

                Optymizmem jest wielka radość klienta że piwo to nie kwas i da się wypić.
                Pozdrawiam Cię !!!!

                Comment

                • leona
                  PremiumUżytkownik
                  • 07-2009
                  • 5853

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mwa Wyświetlenie odpowiedzi
                  Oby radość nie była krótka (kiedyś radość była ze możliwości zakupionego innego piwa niż koncernowe, a teraz wybrzydzają- zdało by się wrócić do czasów kolejek ).

                  Z tego co rozmawiałem sklepy branżowe (specjalistyczne z piwem) boją się zamawiać Konstancina ze względu na opinie tu wyrażane. Dopiero po zasięgnięciu informacji że piwo jest ok robią zamówienie.
                  W moim przypadku (małego szarego klienta) cieszyłem się gdy browar wypuścił żytnie rok temu. Obecnie to porażka, w szczególności jak traktują klienta ( tu mam na myśli czy to kwasiory w sklepach i brak reakcji browaru czy to kontakt z browarem już po wpadce).

                  Optymizmem jest wielka radość klienta że piwo to nie kwas i da się wypić.
                  A jak pisałem, że jednostkowy sprzeciw konsumencki ma sens to mi posty pokasowali

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23807

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                    A jak pisałem, że jednostkowy sprzeciw konsumencki ma sens to mi posty pokasowali
                    Ciekawe...
                    Last edited by ART; 04-02-2011, 11:03.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • Feti
                      Senior
                      • 10-2010
                      • 801

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ciekawe...
                      Tak, tak. Udajesz zdziwionego a jesteś pewnie agentem wrażych sił, które chca cenzurować internet. Agencie AR, wstydziłbyś się.
                      A w temacie. KOnstancin nie ma potężnych środków finansowych na reklamę, która może przekonać konsumenta, ze piwo powinno byc kwaśne.

                      Comment

                      • yavo
                        • 03-2009
                        • 909

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                        Moje 4 ostatnie kontakty z Konstancinem były poprawne. Zero kwasu w smaku, w zapachu coś octowego nadal wyczuwalne.
                        Mazowieckie Niepasteryzowane też jest OK, ale moje problemy z Konstancinem dotyczyły tylko Lekkiego, hmm...

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 02-2003
                          • 7971

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ja wczoraj znalazłem Starodawne z datą przydatności 9.01.11 i po schłodzeniu ruszyłem do akcji.Nie było, ani mętne, ani kwaśne(może jakieś tak nutki kwaśnawe można było wyczuć, ale to może na siłę szukanie takowych)Samo piwo takie sobie.
                          No pięknie, nie dopisałem, że znalazłem w domu, zawieruszyło się na balkonie, przy porządkowaniu , ale odczekam trochę czasu by spróbować ponownie, bo nie było kwaśne, ale nic godnego uwagi.


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • krzychal1
                            Senior
                            • 12-2008
                            • 236

                            Kurka wodna, u mnie w domu nic się nie zawierusza:, brak zapasów

                            Comment

                            • yavo
                              • 03-2009
                              • 909

                              Wygląda na to, że Konstancin ma chyba problemy za sobą. Warka Lekkiego z datą do 12.04.2011 bardzo, bardzo dobra.

                              Comment

                              • Rzeszowiak
                                Piwny Radykał
                                • 04-2009
                                • 1596

                                Jedna jaskółka wiosny nie czyni.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎