Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Czy piwo z butelki po coli smakuje tak samo?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    W Czechach spotkałem się z praktyką nalewania piwa do petów "z odzysku", w Polsce dotychczas nie (w przypadku browarów).
    Nie tylko w Czechach, z takimi praktykami spotkałem.
    W sumie w przypadku CK lepiej by wyglądało jakby powiedzieli: "nie mamy opakowań na zewnątrz - jeśli już to możemy nalać w opakowanie przyniesione przez klienta", wygląda to zupełnie inaczej niżby sami nalali w takie plastiki z odzysku.
    W sumie jesli jestem w drodze to piwa z browarów restauracyjnych biorę we własnych opakowaniach, szklanych.

    Z drugiej strony, przypomniały mi się opakowania w jakich śp Soma sprzedawała piwo na wynos. Zakręcane duże litrowe słoiki - ale z etykietą
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • dadek
      Senior
      • 09-2005
      • 4568

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
      Nie tylko w Czechach, z takimi praktykami spotkałem.
      Tak, w Czechach nalewanie piwa na wynos do butelek PET jest bardzo popularne ale nikt nie naleje go do butelek po coli czy innym smakowym napoju. Sam byłem kilka razy świadkiem odmowy. Nie ma natomiast problemu jeśli PET jest po zwykłej bezsmakowej wodzie mineralnej.

      Comment

      • Gringo
        Senior
        • 07-2007
        • 2151

        #18
        W Parniku w Przerowie mają zamówione u producenta wysterylizowane PETY (nówki), etykiety mają swoje i nie wygląda to tak tragicznie mimo że PET.
        Ale odlkeić etę z takiego PET`a to jest makabra.

        Comment

        • skitof
          Senior
          • 11-2007
          • 2478

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
          W sumie w przypadku CK lepiej by wyglądało jakby powiedzieli: "nie mamy opakowań na zewnątrz - jeśli już to możemy nalać w opakowanie przyniesione przez klienta", wygląda to zupełnie inaczej niżby sami nalali w takie plastiki z odzysku.
          No właśnie, gdyby przerzucili na mnie odpowiedzialność za nalanie piwa do butelki po coli, to zawsze mógłbym odmówić. Oni dużo by nie stracili, a zyskali prestiż. W końcu gdyby często mieli klientów kupujących na wynos to na pewno mieliby przynajmniej własne etykiety. Nawet gdyby je przyklejali na Pet-y wyglądałoby to zupełnie inaczej.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎