Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najbardziej kretyńskie wypowiedzi przedstawicieli browarów - zbiór

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    Dawno tu nic ciekawego się nie pojawiło, wklejam więc wypowiedź głównego speca od wciskania kitu Grupy Żywiec - Sebastiana Tołwińskiego:
    ... - W tym roku Grupa Żywiec ponownie zaskoczy konsumentów ciekawymi propozycjami na miarę (...) grzanej Tatry (...) Będziemy uatrakcyjniać także opakowania naszych wiodących marek - mówi rzecznik prasowy Grupy Sebastian Tołwiński.
    .
    No cóż, jakie piwo, taka miara.

    Tekst pojawił się tu: http://finanse.wp.pl/gid,14366123,ga...?T%5Bpage%5D=9
    Skróty i podkreślenia moje.

    Comment

    • Sokół83
      szynkarz
      • 12-2004
      • 1598

      Tako rzecze Tomasz Kanton, Brand PR Manager Kompanii

      Lech Shandy pojawi się na sklepowych półkach w dwóch innowacyjnych opakowaniach: w nowej, zwrotnej butelce 0,5 l z systemem Easy Grip (to tłoczone na szklanej powierzchni wypustki, dzięki którym lepiej trzyma się dłoni) oraz w puszkach o nowej pojemności - 0,44 l - dostępnych wyłącznie w czteropaku. Sprzedaż będzie prowadzona zarówno w handlu tradycyjnym, jak i nowoczesnym.
      Po tym posunięciu, rynek piwa w Polsce już nie będzie taki sam.
      Z INNEJ BECZKI

      www.fotopolska.eu

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        Po tym posunięciu w niedzielę gdy było już dosyć ciepło chciałem se kupić leszkową oranżadę bo mnie trochę suszyło ale jako że musiałbym kupić aż 4 - odpuściłem se. Pytanie ilu potencjalnych klientów zrobiło to samo. PS : napisu "Promocja 4 w cenie 1" nie zaobserwowałem. Zawsze w razie czego 3 niewypite mógłbym oddać komuś.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • wrednyhawran
          Senior
          • 07-2010
          • 1784

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
          Po tym posunięciu w niedzielę gdy było już dosyć ciepło chciałem se kupić leszkową oranżadę bo mnie trochę suszyło ale jako że musiałbym kupić aż 4 - odpuściłem se. Pytanie ilu potencjalnych klientów zrobiło to samo. PS : napisu "Promocja 4 w cenie 1" nie zaobserwowałem. Zawsze w razie czego 3 niewypite mógłbym oddać komuś.
          Pamietam, że tak samo zrobili na początku z Redd'sem Żurawinowym w puszce. Potem od tego pomysłu dość szybko odeszli.
          Wiem, że może być trudno powstrzymać się przed zakupem tak niesamowicie innowacyjnego produktu, ale proponuję odrobinę cierpliwości
          Czy jest coś lepszego niż piwo? - Dwa piwa!
          Małe Piwko Blog
          Małe Piwko Blog na facebooku
          Domowy Browar Demon

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9735

            Nawiązując do wypowiedzi cytowanego wcześniej przez Sokoła83 mędrca, pana Tomasza Kantona: "Sprzedaż będzie prowadzona zarówno w handlu tradycyjnym, jak i nowoczesnym."

            Rozumiem, że będzie można to coś nabyć, płacąc np. skórami bobrowymi lub bursztynem, ew. w polu odrobić (handel tradycyjny), jak i zbliżeniową kartą kredytową (handel nowoczesny).

            Comment

            • pizmak666
              Senior
              • 12-2006
              • 1898

              " Zakupy przekroczyły nasze oczekiwania. Sprzedaż wzrosła znacznie i to gwałtownie. Podejrzewam, że to odpowiedź konsumentów na nasze kampanie promocyjne dla marki Tyskie "piąty stadion" oraz wprowadzenie nowej butelki Lecha - wskazuje Kwiatkowski.
              „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

              "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

              Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

              Comment

              • tomolek
                Hophead
                • 05-2006
                • 1752

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                Nawiązując do wypowiedzi cytowanego wcześniej przez Sokoła83 mędrca, pana Tomasza Kantona: "Sprzedaż będzie prowadzona zarówno w handlu tradycyjnym, jak i nowoczesnym."

                Rozumiem, że będzie można to coś nabyć, płacąc np. skórami bobrowymi lub bursztynem, ew. w polu odrobić (handel tradycyjny), jak i zbliżeniową kartą kredytową (handel nowoczesny).
                Handel tradycyjny - małe, osiedlowe, rodzinne sklepy.
                Handel nowoczesny - tzw. "convenience", supermarkety, hipermarkety.

                Normalne określenie branżowe, nic nadzwyczajnego.
                www.ohbeautifulbeer.com

                www.mateuszdrozdowski.pl

                „Kwaśny Edi herbu Koreb

                Comment

                • leona
                  PremiumUżytkownik
                  • 07-2009
                  • 5853

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
                  Handel tradycyjny - małe, osiedlowe, rodzinne sklepy.
                  Handel nowoczesny - tzw. "convenience", supermarkety, hipermarkety.

                  Normalne określenie branżowe, nic nadzwyczajnego.
                  Właśnie, że nie. Oni tak uważają. Normalny człowiek wie, że osiedlowy sklep może być nowoczesny.

                  Comment

                  • tomolek
                    Hophead
                    • 05-2006
                    • 1752

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                    Właśnie, że nie. Oni tak uważają. Normalny człowiek wie, że osiedlowy sklep może być nowoczesny.
                    Nie chodzi o to, żeby rozumieć do dosłownie. Taki jest po prostu podział, a wypowiedź była zapewne dla jakiegoś serwisu branżowego...
                    www.ohbeautifulbeer.com

                    www.mateuszdrozdowski.pl

                    „Kwaśny Edi herbu Koreb

                    Comment

                    • Pancernik
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 9735

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
                      Taki jest po prostu podział, a wypowiedź była zapewne dla jakiegoś serwisu branżowego...
                      Się domyślam, ale to nie powód, żeby spłaszczać zwoje mózgowe sobie (?) i innym, siejąc nowomową...

                      Comment

                      • tomolek
                        Hophead
                        • 05-2006
                        • 1752

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                        Się domyślam, ale to nie powód, żeby spłaszczać zwoje mózgowe sobie (?) i innym, siejąc nowomową...
                        Ja jestem przeciwnikiem nowomowy ale uważam, ze to określenie jest ok. Po pierwsze (co jest ewenementem) jest po Polsku, po drugie dosyć dobrze oddaje różnice miedzy typami sklepów. Jak inaczej chciałbyś to nazwać?
                        www.ohbeautifulbeer.com

                        www.mateuszdrozdowski.pl

                        „Kwaśny Edi herbu Koreb

                        Comment

                        • Feti
                          Senior
                          • 10-2010
                          • 801

                          po polsku

                          Comment

                          • żąleną
                            Sojowe Oddziały Bojowe
                            • 01-2002
                            • 13239

                            "Nowoczesny" to przecież nie joruba. Ale to określenie faktycznie nie ma sensu o tyle, że nowoczesność pozostaje względna. Jest jeszcze termin "sklepy wielkopowierzchniowe", ciekawe dlaczego on właśnie nie jest używany, znaczenia chyba się pokrywają.

                            Comment

                            • slavoy
                              Senior
                              • 10-2001
                              • 5052

                              ...napisano bez wielkiej litery i kropki. [do Feti]
                              ad rem:
                              Sklepy mało-, średnio- i wielkopowierzchniowe?
                              Last edited by slavoy; 21-05-2012, 11:20.
                              Dick Laurent is dead.

                              Comment

                              • tomolek
                                Hophead
                                • 05-2006
                                • 1752

                                Oczywiście po polsku, to chyba zbliżające się Euro i przypływ patriotyzmu zaćmiło mi umysł

                                Podział pod względem powierzchni nie załatwia sprawy, do sklepów nowoczesnych zaliczane są często tzw sklepy "konwinjens" czyli na przykład Żabka. A Żabki są raczej niewielkie.

                                Podział ten jest trochę płynny i nie wszyscy stosują takie same kryteria.

                                Dla mnie główne wyznaczniki dla handlu nowoczesnego to:

                                - samoobsługa;
                                - przynależność do sieci;
                                - większość zaopatrzenia z centr logistycznych a nie od niezależnych dostawców;
                                www.ohbeautifulbeer.com

                                www.mateuszdrozdowski.pl

                                „Kwaśny Edi herbu Koreb

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎