Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

PINTA warzy!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cannabee776i99
    Senior
    • 08-2009
    • 658

    Czy planujecie uruchomić sprzedaż piwa przez internet?

    Comment

    • Żywiec
      Senior
      • 12-2001
      • 1571

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cannabee776i99 Wyświetlenie odpowiedzi
      Czy planujecie uruchomić sprzedaż piwa przez internet?
      Jak na razie nie mamy takich planów.

      Comment

      • LeoxxX
        Senior
        • 03-2010
        • 224

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
        Post wyżej jest odpowiedź

        Nie ma, pytałem czy wysłali, a nie czy jest już dystrybutor

        Comment

        • Makaron
          Senior
          • 08-2003
          • 2107

          Nie powiem, ale 70/- bym skosztowal.
          "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

          Comment

          • Żywiec
            Senior
            • 12-2001
            • 1571

            Kolejne warki PINTY

            18 i 19 maja warzyliśmy dwa lagery: lekkie, acz treściwe, nachmielone polską Marynką i Lubelskim - PINTĘ Pierwszą Pomoc (10,5 Blg) oraz jasnoczerwone, pełnosłodowe piwo w stylu Vienna Lager - z dużą ilością słodu wiedeńskiego i chmielu Mittelfruh - PINTĘ Odsiecz Wiedeńską (13,1 Blg).
            W poniedziałek lub we wtorek postaramy się wrzucić do galerii zdjęcia zielonych piw obciągniętych z tanków fermentacyjnych (celem kontroli organoleptycznej) :-)

            Comment

            • fidoangel
              Senior
              • 07-2005
              • 3489

              No to miło. I nazwy ok bo "Czarna dziura" to się wielu moim znajomym nieszczególnie dobrze kojarzyło.
              Zbyt rubaszne nazwy nie znajdują uznania u szerokiej klienteli a w biznesie na wszystko trzeba zwracać baczną uwagę.
              "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

              Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

              Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
              Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
              Sprawdź >>>Przewodnik<<<

              Comment

              • Mason
                Senior
                • 02-2010
                • 3280

                Arrogant Bastard jakoś sobie radzi

                Poza tym nie wydaje mi się, aby PINTA celowała w szeroką klientelę. Kto z nich kupi polskie piwo za siedem złotych?
                JEDNO PIVKO NEVADI!

                Comment

                • fidoangel
                  Senior
                  • 07-2005
                  • 3489

                  Może racja ale sam miałem pewne obiekcje,związane z nazwą, polecając to piwo znajomym. Poza tym niesienie kaganka jednak zobowiązuje...
                  "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                  Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                  Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                  Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                  Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                  Comment

                  • Żywiec
                    Senior
                    • 12-2001
                    • 1571

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                    No to miło. I nazwy ok bo "Czarna dziura" to się wielu moim znajomym nieszczególnie dobrze kojarzyło.
                    Zbyt rubaszne nazwy nie znajdują uznania u szerokiej klienteli a w biznesie na wszystko trzeba zwracać baczną uwagę.
                    Trochę jestem zdziwiony bo właśnie ta nazwa spotyka się jak do tej pory z najlepszym odbiorem. Jeżeli ktoś ma z tym problem to powinien raczej sięgać po koncerniaki, tam go nic nie zszokuje.

                    Comment

                    • jacer
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 9875

                      fido, a z czym ci się kojarzy?

                      Pamiętam na FDB dwie waćpanny, które nie mogąc się zdecydować, wzieły własnie Czarną Dziurę, mając przy tym kupe radości.
                      Milicki Browar Rynkowy
                      Grupa STYRIAN

                      (1+sqrt5)/2
                      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                      No Hops, no Glory :)

                      Comment

                      • bomba_z_wrocka
                        Senior
                        • 07-2007
                        • 222

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
                        Trochę jestem zdziwiony bo właśnie ta nazwa spotyka się jak do tej pory z najlepszym odbiorem. Jeżeli ktoś ma z tym problem to powinien raczej sięgać po koncerniaki, tam go nic nie zszokuje.
                        Grzesiu, Fido , to jest stary, poczciwy "konserwatysta", co nie lubi"konserw".
                        Dlatego , moge sobie pozwolic na powiedzenie , do "fidowej hanki-kochanie".
                        On poprostu , taki, juz jest. I nie jest to wada.
                        Haniu, Kochanie jajeczniczka na sniadanie.;)

                        Comment

                        • Mason
                          Senior
                          • 02-2010
                          • 3280

                          Na polskim rynku piwa mają nudne nazwy, mało która się wyróżnia. PINTA się wyróżnia i to kolejna z jej zalet
                          JEDNO PIVKO NEVADI!

                          Comment

                          • anteks
                            maruda
                            • 08-2003
                            • 10738

                            chyba że pojawi się następna o bardziej kontrowersyjnej nazwie
                            Mniej książków więcej piwa

                            Comment

                            • darekd
                              PremiumUżytkownik
                              • 02-2003
                              • 12205

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                              Na polskim rynku piwa mają nudne nazwy, mało która się wyróżnia. PINTA się wyróżnia i to kolejna z jej zalet
                              Moim zdaniem nawiązując do piw amerykańskich tego kierunku - nazwą i ikonografią. Uważam nawet, że dziewczyny PINTY mogłyby być nieco bardziej "odważne" czy wyzywające. No i koleżanka z Czarnej Dziury chyba powinna dzierżyć kufelek nie jasnego, a ciemnego piwa
                              Podoba mi się ten kierunek, bo to ma być piwo niszowe /w najlepszym tego słowa znaczeniu/ - nazwa i etykieta mają się wyróżniać. W porównaniu z innymi tego typu "produkcjami" anglosaskimi są nawet stonowane

                              Comment

                              • Marusia
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 20211

                                Ja bym chciała zauważyć, że społeczeństwo widzę zboczone jest - mi nazwa "czarna dziura" kojarzy się z kosmosem


                                Mi się nazwy PINTy bardzo podobają - w końcu to rewolucjoniści, to i nazwy muszą być z zębem. Natomiast etykiety za bardzo ugładzone, zgadzam się z Darkiem, panna Pinta bardziej mi cały czas się kojarzy z panną Pindą, niż rewolucjonistką. Oczywiście może to jest zamierzone i to dziewczę nie ma żadnego charakteru, tylko jest tzw. "odpoczynkiem bohatera" (rewolucjonista wraca po strzelaninie do domu na dobre piwo i seks z fajną pi... dziu.... dziewczyną)
                                www.warsztatpiwowarski.pl
                                www.festiwaldobregopiwa.pl

                                www.wrowar.com.pl



                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎