Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

PINTA warzy!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Senior
    • 02-2001
    • 20211

    No to ja pomarudzę, a co

    Logo mi się nie podoba. Spodziewałam się czegoś ciekawszego po zapowiedziach związania się z artystą o ciekawym portfolio. Panna Pinda absolutnie nie zapowiada rewolucyjnej zawartości butelki - taka jakaś bez jaj ta laska, tzn. nie dosłownych jaj oczywiście Trochę charakteru trzeba jej nadać, jeśli ma reprezentować ten "potencjalnie przełomowy" wyczyn.
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • Żywiec
      Senior
      • 12-2001
      • 1571

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
      No to ja pomarudzę, a co

      Logo mi się nie podoba. Spodziewałam się czegoś ciekawszego po zapowiedziach związania się z artystą o ciekawym portfolio. Panna Pinda absolutnie nie zapowiada rewolucyjnej zawartości butelki - taka jakaś bez jaj ta laska, tzn. nie dosłownych jaj oczywiście Trochę charakteru trzeba jej nadać, jeśli ma reprezentować ten "potencjalnie przełomowy" wyczyn.
      Ona ma w założeniu ciekawe wnętrze

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        Ja tak tylko tak z malkontenckiego obowiązku, żeby nie było, że wszystko jest super, bo się Wam w głowach poprzewraca
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • Żywiec
          Senior
          • 12-2001
          • 1571

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
          Ja tak tylko tak z malkontenckiego obowiązku, żeby nie było, że wszystko jest super, bo się Wam w głowach poprzewraca
          Spoko, spoko sami jesteśmy pełni obaw ale z głową podniesioną do góry.

          Comment

          • Żywiec
            Senior
            • 12-2001
            • 1571

            Kolejne piwa

            Za nami kolejne warki. Całą noc było warzone A`la Grodziskie a od szóstej rano pracujemy nad Schwarzbierem.

            Za nami również pierwsza degustacja AIPA

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              Tempo warzenia wskazuje na to, że dążycie do zaoferowania sześciopaka różnych piw

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                Jakiej wielkości są to warki? Rozumiem, że póki co dostępność piw z Zawiercia będzie nieco ograniczona - trochę tych tanków im zajmujecie

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • bielok
                  Senior
                  • 10-2007
                  • 338

                  Cześć.
                  Śpieszą się na giełdę w Żywcu.
                  anioły śmierdzą potem
                  żrą kiełbasę
                  mają w dupie żywych

                  Comment

                  • Żywiec
                    Senior
                    • 12-2001
                    • 1571

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jakiej wielkości są to warki? Rozumiem, że póki co dostępność piw z Zawiercia będzie nieco ograniczona - trochę tych tanków im zajmujecie
                    Warki są niewielkie Zawiercie z własną produkcją da rady.

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bielok Wyświetlenie odpowiedzi
                      Cześć.
                      Śpieszą się na giełdę w Żywcu.
                      Śpieszą się na Festiwal Dobrego Piwa we Wrocławiu, do imprezy w Żywcu to pewnie jeszcze więcej nawarzą
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • Krotoszyniak
                        Senior
                        • 08-2002
                        • 516

                        Gratuluje pomyslu wlasciwie to super. Otwiera drogi na kolejne takei projekty. Ja bym sie wcale nie zdziwil jesli Mikkeller w przyszlosci zrobil jakos kooperacje z Pinta.... Czas dodac was na Ratebeera , juz dostalem majle z zapytaniem o was . Jeszcze raz gratuluje!
                        Admin z Ratebeera
                        Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
                        Poromotor piwnej Polski na swiat :)

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13950

                          Jak tak się dobrze zastanowić, to nie jest to aż taka rewolucyjna formuła. No bo czym różni się od Pinty taki Gniewosz czy Jako? Tylko tym, że w przypadku Pinty są to oryginalne receptury, a nie klony już istniejących marek, jak to jest w przypadku w/w, chociaż co do Jako, to nie analizowałem, czy to są klony piw z Namysłowa.
                          Należy jednak pamiętać, że pierwszy był Stary Kraków, którego receptury jakby nie było przejął... Browar Na Jurze.

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • baklazanek
                            † 2014 Piwosz w Raju
                            • 08-2001
                            • 3562

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jak tak się dobrze zastanowić, to nie jest to aż taka rewolucyjna formuła. No bo czym różni się od Pinty taki Gniewosz czy Jako? Tylko tym, że w przypadku Pinty są to oryginalne receptury, a nie klony już istniejących marek, jak to jest w przypadku w/w, chociaż co do Jako, to nie analizowałem, czy to są klony piw z Namysłowa.
                            Należy jednak pamiętać, że pierwszy był Stary Kraków, którego receptury jakby nie było przejął... Browar Na Jurze.


                            Tylko, że w Zawierciu najważniejsze procesy(o ile nie wszystkie), są prowadzone przez ludzi z zewnątrz. A w przypadku Jako i Gniewosza nie ma o tym mowy. Nie wspominając już o oryginalnych recepturach, które w/w przypadkach nie miały miejsca.

                            Comment

                            • bimbelt
                              • 12-2007
                              • 197

                              Gratuluję i zazdraszczam. Brawa za odwagę. W końcu na rynek trafi coś dla bardziej wymagającego klienta.
                              Piwolog radzi...
                              Piwo Domowe na Facebooku
                              Szczeciński Konkurs Piw Domowych

                              Comment

                              • Krotoszyniak
                                Senior
                                • 08-2002
                                • 516

                                Nie umiejszajac projektom z przeszlosci dziwi mnie troche podejscie niektorych z nas do pozytywnych rzeczy jakie zachodza. Niestety za duzo ludzi koncentruja sie na negatywach zamiast na pozytywach. Tak naprawde nie wazne kto byl pierwszy ... licza sie efekty i postep a taki jest. Naprawde nie jest latwo stworzyc cos nowego w Polsce wiec szanujmy prace innych , wspierajmy wiecej bo wkoncu nas tak wielu nie jest.
                                Admin z Ratebeera
                                Licencjonowany Sedzia BJCP (E0894)
                                Poromotor piwnej Polski na swiat :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎