Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

PINTA warzy!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    Widzisz, nie każdy ma na pęczki sklepów z ciekawym piwem jak ty w Świdnicy.

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      W Świdnicy nie ma ani jednego sklepu z tzw. ciekawym piwem. Jedynie w pasażu Tesco jest kiosk z Lwówkiem, Ciechanem, Raciborzem, Czarnkowem, Kormoranem i Konstancinem. Ale też nie robię tam zakupów, bo piwo nie stoi w lodówkach. Raz tylko kupiłem Lwówka Belga i raz Orkiszowe i Warnijskie. Potrafię przeżyć bez Pinty i paru innych piw, wyrosłem już z imperatywu próbowania wszystkiego, niezależnie jak jest niedobre lub nieświeże.

      Gdyby wszyscy bojkotowali sklepy z niewłaściwie przechowywanym piwem, to producenci wymusiliby na części przynajmniej sklepów poprawę warunków sprzedaży.
      Last edited by Krzysiu; 20-03-2012, 13:04.

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        Ja też nie próbuję wszystkiego, bo za dużo jest już piw, do których lubię wracać. Dlatego czytam najpierw forum.

        Nigdy tak się nie stanie, że wszyscy będą bojkotować, więc to podejście jest równie skuteczne, co wyszydzane przez ciebie pisanie postów na forum.

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          Użyłem słowa "gdyby", pewnie to przeoczyłeś.

          Nie nawołuję do bojkotu, bo wiem, że to nierealne. Ale po raz tysięczny biadolić nad rzeczywistością, nie uważasz, że to robi się nudne? Tym bardziej, że zdecydowana większość biadolących nie robi nic, żeby zmienić ten stan rzeczy - wynieka wię,cże jest to biadolenie dla samego biadolenia. Taki polski sport narodowy - narzekać na wszystko i zawsze.

          Comment

          • leona
            PremiumUżytkownik
            • 07-2009
            • 5853

            A narzekanie na narzekających to taka zgniła wisienka na tym obrzydliwym, narodowym, biało-czerwonym torcie?

            Comment

            • Żywiec
              Senior
              • 12-2001
              • 1571

              Właśnie dojechały kapsle PINTA w ilości pół miliona

              Comment

              • Sokół83
                szynkarz
                • 12-2004
                • 1598

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                Użyłem słowa "gdyby", pewnie to przeoczyłeś.

                Nie nawołuję do bojkotu, bo wiem, że to nierealne. Ale po raz tysięczny biadolić nad rzeczywistością, nie uważasz, że to robi się nudne? Tym bardziej, że zdecydowana większość biadolących nie robi nic, żeby zmienić ten stan rzeczy - wynieka wię,cże jest to biadolenie dla samego biadolenia. Taki polski sport narodowy - narzekać na wszystko i zawsze.
                Powiedział jeden z największych narzekaczy na forum...
                Z INNEJ BECZKI

                www.fotopolska.eu

                Comment

                • kibi
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 1875

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
                  Właśnie dojechały kapsle PINTA w ilości pół miliona

                  Można prosić o fotkę?

                  Comment

                  • żąleną
                    Sojowe Oddziały Bojowe
                    • 01-2002
                    • 13239

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu Wyświetlenie odpowiedzi
                    Użyłem słowa "gdyby", pewnie to przeoczyłeś.
                    No cóż, myślałem że to zdanie było jakimś argumentem w dyskusji, a nie tylko czczą gadaniną. Ale luz, ja nie mam problemu z tym, że ktoś lubi sobie pogadać (nie dotyczy mojej drugiej połowy).

                    Comment

                    • tomolek
                      Hophead
                      • 05-2006
                      • 1752

                      Wydawało mi się, że forum jest od wszystkiego po trochę. Od rzeczowej dyskusji o piwie przede wszystkim, ale czasem od Offtopa, czasem od narzekania, czasem od wymiany pogladów.i różnych innych rzeczy.

                      No ale można wprowadzić pruski dryl i wszyscy karnie wypowiadać się będa tylko na temat, bez marudzenia, dygresji i poczucia humoru...
                      www.ohbeautifulbeer.com

                      www.mateuszdrozdowski.pl

                      „Kwaśny Edi herbu Koreb

                      Comment

                      • Piwoteka
                        Senior
                        • 04-2008
                        • 1209

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
                        Wydawało mi się, że forum jest od wszystkiego po trochę. Od rzeczowej dyskusji o piwie przede wszystkim, ale czasem od Offtopa, czasem od narzekania, czasem od wymiany pogladów.i różnych innych rzeczy.

                        No ale można wprowadzić pruski dryl i wszyscy karnie wypowiadać się będa tylko na temat, bez marudzenia, dygresji i poczucia humoru...
                        I bez chamstwa...!
                        Piwoteka
                        Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
                        www.piwoteka.pl
                        Sklep Piwoteki na Facebooku
                        Piwoteka Narodowa na Facebooku
                        Piwoteka Narodowa na G+
                        Дед Мороз (Dziadek Mróz)
                        Browar Piwoteka

                        Comment

                        • almin
                          Member
                          • 12-2007
                          • 83

                          No i w toku całej tej dyskusji tylko JEDNA osoba odniosła się do jakże ważnej informacji nt. kapsli - bądź co bądź jakoś ściślej związanej z tematem PINTA warzy, niż brak lodówki w sklepie "X"

                          Comment

                          • remikola
                            Senior
                            • 06-2011
                            • 188

                            ...a wracając do etykiet, żeby wtrącić swoje 3 grosze - fajny projekt, jeszcze lepiej prezentowałby się na zielonych butelkach (bez aluzji). Super pomysł ze zmianą etykiet co roku - idea powinna być kontynuowana. Może następnym razem będzie konkurs na projekt
                            Pivo je gorivo!

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13951

                              No chyba kolegę pop... z tymi zielonymi butelkami
                              Nawet czegoś takiego proszę nie sugerować!
                              Last edited by Pendragon; 22-03-2012, 22:40.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • pizmak666
                                Senior
                                • 12-2006
                                • 1898

                                Zastępcze wprowadzić do Pinty i Artezana bo już męczą te wywody...
                                „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                                "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                                Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎