Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

PINTA warzy!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • VanPurRz
    Senior
    • 09-2008
    • 4229

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dknap Wyświetlenie odpowiedzi
    Nonic pierwsza klasa! Czuć, że trzyma się w dłoni solidny kawał szkła, a nie kruchą skorupkę. Arcoroc robi swoje. Dla fanów Pinty zakup obowiązkowy.
    Cóż ja nie będę podzielał zachwytu co do arcorocu. Uznaję tylko szkło.
    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

    Comment

    • delvish
      Senior
      • 11-2004
      • 3508

      Arcoroc to też szkło.
      "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
      (Frank Zappa)

      "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

      Comment

      • VanPurRz
        Senior
        • 09-2008
        • 4229

        Dla mnie nie Formalnie szkło ale ...
        Natomiast to tylko moja opinia - może większość lubi.
        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

        Comment

        • LeoxxX
          Senior
          • 03-2010
          • 224

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
          Dla mnie nie Formalnie szkło ale ...
          Natomiast to tylko moja opinia - może większość lubi.
          Co jest znim nie tak?

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23809

            Nie spełnia wymogów klasy robotniczej
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • VanPurRz
              Senior
              • 09-2008
              • 4229

              Pewnie, że nie
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              • LeoxxX
                Senior
                • 03-2010
                • 224

                Przecież to szkło hartowane, powinno dobrze spełniać swoją rolę?

                Comment

                • fuliano
                  Senior
                  • 07-2010
                  • 1825

                  Przecież to kibic RTS-u to jak może spełniać, sam avatar już zabrania
                  Last edited by fuliano; 02-08-2012, 19:42.

                  Comment

                  • jacer
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 9875

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika LeoxxX Wyświetlenie odpowiedzi
                    Przecież to szkło hartowane, powinno dobrze spełniać swoją rolę?
                    Do tego masowe i tanie, typowo produkt robotniczy.
                    Milicki Browar Rynkowy
                    Grupa STYRIAN

                    (1+sqrt5)/2
                    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                    No Hops, no Glory :)

                    Comment

                    • LeoxxX
                      Senior
                      • 03-2010
                      • 224

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                      Do tego masowe i tanie, typowo produkt robotniczy.
                      Szkło sodowe jest masowe i tanie. A to jest jeszcze tańsze aczkolwiek wytrzymałe?

                      Comment

                      • Chmielnicki
                        Senior
                        • 07-2012
                        • 324

                        A ja mam pytanie z innej - nomen omen - beczki. Oprócz szklanki, chciałbym sobie kupić koszulki Atak Chmielu i Imperium Atakuje. Jaki rozmiar powinienem wybrać - M czy L? Mam 166 cm wzrostu i jestem raczej szczupły, choć z lekko zaokrąglonym brzuszkiem (jedni twierdzą, że to od piwa, ja obstawiam raczej słodycze). Można gdzieś znaleźć wymiary tych koszulek? I w jakim one są kolorze - czarnym czy brązowym? Czy mają jakiś nadruk również z tyłu? Sorry, że tyle pytań, ale ogólnodostępna w sieci wiedza na temat tych t-shirtów jest nader skąpa.

                        Comment

                        • vietnam
                          Senior
                          • 05-2011
                          • 117

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Chmielnicki Wyświetlenie odpowiedzi
                          (...) chciałbym sobie kupić koszulki Atak Chmielu i Imperium Atakuje. Jaki rozmiar powinienem wybrać - M czy L? Mam 166 cm wzrostu i jestem raczej szczupły, choć z lekko zaokrąglonym brzuszkiem (...).
                          Zdecydowanie rozmiar M - kupilem L mając 172cm i jest hmmm.. dość długa i obszerna.
                          Z tyłu nie ma nadruku.

                          P.S. Brzuszek, znaczy mięsień piwny posiadam

                          Comment

                          • snorre
                            Senior
                            • 02-2006
                            • 655

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Chmielnicki Wyświetlenie odpowiedzi
                            A ja mam pytanie z innej - nomen omen - beczki. Oprócz szklanki, chciałbym sobie kupić koszulki Atak Chmielu i Imperium Atakuje. Jaki rozmiar powinienem wybrać - M czy L? Mam 166 cm wzrostu i jestem raczej szczupły, choć z lekko zaokrąglonym brzuszkiem (jedni twierdzą, że to od piwa, ja obstawiam raczej słodycze). Można gdzieś znaleźć wymiary tych koszulek? I w jakim one są kolorze - czarnym czy brązowym? Czy mają jakiś nadruk również z tyłu? Sorry, że tyle pytań, ale ogólnodostępna w sieci wiedza na temat tych t-shirtów jest nader skąpa.
                            Zdecydowanie L - mamy bardzo podobne rozmiary (włączając w to ten nieszczęsny "brzuszek" - prawie niewidoczny), kupiłem L i pasuje
                            Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

                            Comment

                            • Żywiec
                              Senior
                              • 12-2001
                              • 1571

                              Kolejna warka piwa Viva la Wita została wyprzedana. Trzeba się zabierać do roboty i znowu obierać pomarańcze

                              W zbiornikach w browarze spokojnie sobie fermentuje Dobry Wieczór i Odsiecz Wiedeńska.
                              Na dniach zaczynamy warzyć Ognie Szczęścia i Dymy Marcowe.

                              Comment

                              • crocco
                                Senior
                                • 12-2010
                                • 590

                                No to czekam ,bo Dymy mi się kończą.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎