Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Kormoran

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Promil03
    Senior
    • 10-2007
    • 2833

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
    Nie śmiałbym się z wynalazków, które robi Kormoran, bo prawdopodobnie dzięki tym wynalazkom (nie dotyczy to zresztą tylko Kormorana) może sobie pozwolić na robienie innych ciekawych piw. Ja tych wynalazków nie kupuję, ale niektóre ich piwa owszem. Taki jest chyba popyt, więc małe browary, czy chcą czy nie chcą, żeby dobrze funkcjonować, muszą ten popyt zaspokajać. Jak tego nie będą robić, to zrobią to za nich koncerny. Tak jak w produkcji filmów, żeby zrobić jakiś wartościowy film misyjny, to producent nieraz musi na tą misję zarobić jakimś głupim serialem dla ogółu
    Masz rację, tylko zastanawiam się ile z 1000 zapytanych osób odpowiedziałoby, że brakuje na rynku piwa czosnkowego.

    Comment

    • canigggia
      Senior
      • 10-2009
      • 451

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Promil03 Wyświetlenie odpowiedzi
      Masz rację, tylko zastanawiam się ile z 1000 zapytanych osób odpowiedziałoby, że brakuje na rynku piwa czosnkowego.
      Zależy co rozumiemy pod pojęciem 'brakuje', bo jeśli:

      1. brakuje go, bo go po prostu nie ma w sklepach, to go brakuje,
      2. a jeśli brakuje go, bo go jeszcze w ofercie na rynku nie było, a piwna gawiedź może go chcieć, to już nie do końca jestem pewny, czy go brakuje.

      Z marketingowego punktu widzenia, jest to moim zdaniem fantastyczne posunięcie Kormorana. Zrobić coś, czego nikt nawet w najczarniejszych snach się nie spodziewał. Myślę, że o tym piwie i o samym Kormoranie, będzie głośno nie tylko na krajowym rynku, ale także za granicą. A poza tym, kto z Was go nie spróbuje? Ja spróbuję na pewno. Ciekawość moja jest w tej kwestii bardzo silna
      Browarnik Tomek
      TomCani

      Grimness, Frost and Northern Darkness!!!

      Comment

      • Mason
        Senior
        • 02-2010
        • 3280

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika vietnam Wyświetlenie odpowiedzi
        A z Porterem cienko...
        Czy ktoś juz upolował gdzieś zestaw ze szkłem ?
        W Warszawie widziałem go w Rodzince
        JEDNO PIVKO NEVADI!

        Comment

        • jacer
          Senior
          • 03-2006
          • 9875

          Czosnkowe już było, robiła je poprzednia Fortuna. Tylko, że tam im to jakoś samo wychodziło
          Milicki Browar Rynkowy
          Grupa STYRIAN

          (1+sqrt5)/2
          "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
          "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
          No Hops, no Glory :)

          Comment

          • dyczkin
            Serce w kolorze blaugrana
            • 05-2011
            • 3657

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika vietnam Wyświetlenie odpowiedzi
            A z Porterem cienko...
            Czy ktoś juz upolował gdzieś zestaw ze szkłem ?
            Zakupiłem dziś w Głogowie i to był ostatni zestaw
            Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

            Moje warzenie // Piwny Wojownik

            Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

            Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

            Comment

            • pioterb4
              Senior
              • 05-2006
              • 4322

              Myślę, że o tym piwie i o samym Kormoranie, będzie głośno nie tylko na krajowym rynku, ale także za granicą.
              W Pivovarskym Dumie uwarzono piwo z chilli i pokrzywowe - próbowałeś? Zagranicy raczej nie podbija się takimi pomysłami.

              A co do warzyw to niestety ale Kormoran już je ma w ofercie - nie wiem na ile to umyślny profil smakowy a na ile wypadek ale ostatnio pite warki Kormorana Jasnego (na przestrzeni ostatniego miesiąca) to non stop intensywny DMS zarówno w smaku jak i zapachu...
              Last edited by pioterb4; 24-10-2012, 18:38.

              Comment

              • dreads
                Basowy
                • 09-2009
                • 520

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika vietnam Wyświetlenie odpowiedzi
                A z Porterem cienko...
                Czy ktoś juz upolował gdzieś zestaw ze szkłem ?
                W Piwonii dziś był

                Comment

                • canigggia
                  Senior
                  • 10-2009
                  • 451

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
                  W Pivovarskym Dumie uwarzono piwo z chilli i pokrzywowe - próbowałeś? Zagranicy raczej nie podbija się takimi pomysłami.

                  A co do warzyw to niestety ale Kormoran już je ma w ofercie - nie wiem na ile to umyślny profil smakowy a na ile wypadek ale ostatnio pite warki Kormorana Jasnego (na przestrzeni ostatniego miesiąca) to non stop intensywny DMS zarówno w smaku jak i zapachu...
                  Widzę nie za bardzo zrozumiałeś, co miałem na myśli Czy ja gdzieś pisałem o podboju zagranicy? Podchodząc do tematu w taki sposób, który tu opisujesz, to warzywnych piw było już na rynku kilkaset!
                  Browarnik Tomek
                  TomCani

                  Grimness, Frost and Northern Darkness!!!

                  Comment

                  • wasyll
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 1823

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika canigggia Wyświetlenie odpowiedzi
                    A poza tym, kto z Was go nie spróbuje? Ja spróbuję na pewno. Ciekawość moja jest w tej kwestii bardzo silna
                    Może i spróbuję, ale obawa, że 5 zeta pójdzie w kanał będzie spora. Lubię czosnek, ale w piwie to on do mnie nie przemawia. Boję się, że to może się przyjąć i przez to inne browary zaczną eksperymentować z marchewką, ogórkami, czy buraczkami. Eksperyment eksperymentem, ale chyba nie w tą stronę sytuacja się posuwa.

                    Poza tym myślę, że jakby coś takiego wymyślił Edi, albo Jagiełło, to wszyscy zamiast się podniecać, jechaliby po nich na całego.
                    www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                    Comment

                    • Mason
                      Senior
                      • 02-2010
                      • 3280

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wasyll Wyświetlenie odpowiedzi
                      Poza tym myślę, że jakby coś takiego wymyślił Edi, albo Jagiełło, to wszyscy zamiast się podniecać, jechaliby po nich na całego.
                      A jakby to wymyślił AleBrowar czy Pinta, to byśmy się zachwycali. Wynika to z tego, że piwa smakowe z browarów Edi i Jagiełło są niepijalne, bez względu na smak. Podczas gdy smakowe Kormorany da się jakoś wypić.
                      JEDNO PIVKO NEVADI!

                      Comment

                      • wasyll
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 1823

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                        A jakby to wymyślił AleBrowar czy Pinta, to byśmy się zachwycali. Wynika to z tego, że piwa smakowe z browarów Edi i Jagiełło są niepijalne, bez względu na smak. Podczas gdy smakowe Kormorany da się jakoś wypić.
                        Dobrze, ale ja nie mówię tu o jakości, ale o samym fakcie uwarzenia takiego piwa. No bo czym tu się zachwycać? Kolejnym lagerem z dodatkiem czegoś i informacjami na kontrze o zdrowotnych właściwościach czosnku?
                        www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                        Comment

                        • Mason
                          Senior
                          • 02-2010
                          • 3280

                          Ja tam zachwytów nie widzę. Raczej zainteresowanie (niekiedy ostrożne) i wyrażenie chęci spróbowania.
                          JEDNO PIVKO NEVADI!

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            Natępne będzie cebulowe czy paprykowe? To złośliwie, bo na pieprzowe bym się nie obraził.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • wasyll
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 1823

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                              Natępne będzie cebulowe czy paprykowe? To złośliwie, bo na pieprzowe bym się nie obraził.
                              Ostatnio gdzieś widziałem zdjęcie z chipsami o smaku piwa, więc jeszcze tylko piwo paprykowe i będzie duet nie do pobicia
                              www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                              Comment

                              • TomX
                                Senior
                                • 09-2004
                                • 1035

                                Następny krok to zrobić piwo wędzone z czosnkiem! Efekt - piwo o smaku kiełbasy wiejskiej... Skoro już mamy na rynku Piwo Szynkowe Kormoran nie może zostawać w tyle!
                                Piwo, góry, jaskinie... tego mi trzeba!

                                I Ty bądź bohaterem w swoim domu - zostań piwowarem domowym! :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎