Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Kormoran

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • BrowarKormoran
    PiwBiz
    • 07-2011
    • 63

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Browar-Besko Wyświetlenie odpowiedzi
    Pytanie do przedstawiciela browaru, jaka jest najlepsza temperatura spożycia Kormorana Świątecznego, na etykiecie brak takiej informacji, a w tym przypadku jest to b. ważne.

    No właśnie najlepsza dla kogo? Docierają do nas różne informacje od fanów tego piwa, że najbardziej im smakuje - na ciepło, w temperaturach pokojowych lub schłodzone.
    Czyli "Jak kto lubi."

    Jeśli mielibyśmy coś sugerować to 10-12°C.
    Warzymy piwo, lubimy warzyć piwo i robimy to z pasją!
    www.BrowarKormoran.pl

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      Nie piłem, ale czytając o takich opiniach, to sugerowałbym 12 jako temp. minimalną. bardziej coś koło 15-tu.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Browar-Besko
        Senior
        • 06-2011
        • 317

        Kiedy na kormoranach pojawi się kolejna limitowana seria kolorowych kapsli ? Pytam, bo się strasznie napaliłem na te kapselki.

        Comment

        • BrowarKormoran
          PiwBiz
          • 07-2011
          • 63

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Browar-Besko Wyświetlenie odpowiedzi
          Kiedy na kormoranach pojawi się kolejna limitowana seria kolorowych kapsli ? Pytam, bo się strasznie napaliłem na te kapselki.
          Zapewne przy jakiejś okazji - np. nowego piwa

          ...i jeszcze w temacie kapsli: http://kwiki.republika.pl/kapselroku.html
          Last edited by BrowarKormoran; 21-12-2012, 09:38.
          Warzymy piwo, lubimy warzyć piwo i robimy to z pasją!
          www.BrowarKormoran.pl

          Comment

          • BrowarKormoran
            PiwBiz
            • 07-2011
            • 63

            Niewykorzystane etykiety pierwszej warki Weizenbocka trafiły na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

            Zapraszamy do licytacji.


            Licytuj przedmioty na aukcjach Allegro dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Włącz się do akcji i wspieraj szczytne cele!
            Warzymy piwo, lubimy warzyć piwo i robimy to z pasją!
            www.BrowarKormoran.pl

            Comment

            • danhaj
              Senior
              • 04-2010
              • 619

              A kiedy planujecie kolejne odcinki Podróży Kormorana? Czy Weizenbock będzie powtarzany?
              Wycieczki do czeskich browarów (z Krakowa)

              www.czechforum.pl

              Comment

              • BrowarKormoran
                PiwBiz
                • 07-2011
                • 63

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika danhaj Wyświetlenie odpowiedzi
                A kiedy planujecie kolejne odcinki Podróży Kormorana? Czy Weizenbock będzie powtarzany?
                Kolejne odcinki Podróży Kormorana są w przygotowaniu. Jak tylko będziemy mogli to na pewno je zaprezentujemy.

                Niebawem druga warka Weizenbock'a trafi na rynek.
                Warzymy piwo, lubimy warzyć piwo i robimy to z pasją!
                www.BrowarKormoran.pl

                Comment

                • DariuszSawicki
                  Senior
                  • 08-2012
                  • 2868

                  Opinia konsumenta do producenta: takie Jasne Mocno Chmielone jak te z datą do 20.03. to chciałbym zawsze.
                  Druga sprawa to Weizenbock. W Ełku nikt tego piwa nie widział, to chyba smutne, że muszę je sprowadzać z Białegostoku. W końcu jesteśmy w tym samym województwie. I co mam na to poradzić?

                  Comment

                  • jarot81
                    Junior
                    • 02-2012
                    • 4

                    browar kormoran ok najlepszy według gustów warmiak

                    mam pytanie cy jest jakaś możliwośc kupić szklaneczki z logo kormoran

                    jeśli tak to proszę o jakieś namiary na maeila jarot81@wp.pl jestem mieszkańcem kętrzyna i upodobałem sobie wasze piwa i są wyśmienite , oczywiście nie wszystkie ale jak każdemu zawsze smakuje coś innego
                    z góry dziekuję i proszę jarosław

                    czy w najbliższym czasie planujecie sprzedaż na rynek jakiegoś nowego piwa? co byście powiedzieli o takiej nazwie KRZYŻAK ciemne wyraziste piwo
                    Last edited by ART; 09-01-2013, 21:14.

                    Comment

                    • ufotografa
                      PiwBiz
                      • 09-2012
                      • 196

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
                      Opinia konsumenta do producenta: takie Jasne Mocno Chmielone jak te z datą do 20.03. to chciałbym zawsze.
                      Druga sprawa to Weizenbock. W Ełku nikt tego piwa nie widział, to chyba smutne, że muszę je sprowadzać z Białegostoku. W końcu jesteśmy w tym samym województwie. I co mam na to poradzić?
                      Podzielam zdanie. Staram się monitorować co jakiś czas dostawy i rzeczywiście piwo z tą datą zapadło mi najbardziej w pamięć. Za to z Wiśnią w piwie ostatnio jakoś słabiej, migdały zginęły, jest zdecydowanie słodsze.

                      Comment

                      • BrowarKormoran
                        PiwBiz
                        • 07-2011
                        • 63

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika DariuszSawicki Wyświetlenie odpowiedzi
                        Opinia konsumenta do producenta: takie Jasne Mocno Chmielone jak te z datą do 20.03. to chciałbym zawsze.
                        Druga sprawa to Weizenbock. W Ełku nikt tego piwa nie widział, to chyba smutne, że muszę je sprowadzać z Białegostoku. W końcu jesteśmy w tym samym województwie. I co mam na to poradzić?
                        Kormorana (jasnego) od pewnego czasu chmielimy szyszką na zacierze i "na zimno" na leżakach. Zapewne to jest przyczyną tego zadowolenia

                        W Ełku nasze piwa sprzedaje Imperium. I zapewne niebawem będą mieli Weizenbock'a - jak tylko druga warka trafi na rynek. Pierwsza skończyła się już jakiś czas temu.

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jarot81 Wyświetlenie odpowiedzi
                        browar kormoran ok najlepszy według gustów warmiak

                        mam pytanie cy jest jakaś możliwośc kupić szklaneczki z logo kormoran

                        jeśli tak to proszę o jakieś namiary na maeila jarot81@wp.pl jestem mieszkańcem kętrzyna i upodobałem sobie wasze piwa i są wyśmienite , oczywiście nie wszystkie ale jak każdemu zawsze smakuje coś innego
                        z góry dziekuję i proszę jarosław

                        czy w najbliższym czasie planujecie sprzedaż na rynek jakiegoś nowego piwa? co byście powiedzieli o takiej nazwie KRZYŻAK ciemne wyraziste piwo
                        Jedyna możliwość to zakup 5-paka porteru. Chyba, że jeszcze gdzieś znajdziesz Świąteczny Mix Piw .

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ufotografa Wyświetlenie odpowiedzi
                        Podzielam zdanie. Staram się monitorować co jakiś czas dostawy i rzeczywiście piwo z tą datą zapadło mi najbardziej w pamięć. Za to z Wiśnią w piwie ostatnio jakoś słabiej, migdały zginęły, jest zdecydowanie słodsze.
                        Zmiany smaku w wiśni mogą być spowodowane sokiem. Procedura jest ta sama, a sok może miał mniej pestek przez co i "migdałów" w smaku mniej. Sprawdzimy to - masz może nr partii lub datę z butelki?
                        Warzymy piwo, lubimy warzyć piwo i robimy to z pasją!
                        www.BrowarKormoran.pl

                        Comment

                        • Pitt35
                          Junior
                          • 08-2005
                          • 13

                          Witam

                          Czy w Gdyni lub w Wejherowie można dostać Weizenbock'a? Szukałem tego z pierwszej warki niestety nie udało mi się nigdzie go znaleź może z drugiej go zdobędę? Można jakiś namiar?

                          pozdrawiam

                          Comment

                          • BrowarKormoran
                            PiwBiz
                            • 07-2011
                            • 63

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pitt35 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Witam

                            Czy w Gdyni lub w Wejherowie można dostać Weizenbock'a? Szukałem tego z pierwszej warki niestety nie udało mi się nigdzie go znaleź może z drugiej go zdobędę? Można jakiś namiar?

                            pozdrawiam
                            Jeszcze nie został rozlany. Jak tylko ruszy w Polskę będziemy informować w miarę możliwości dokąd pojechał.
                            Warzymy piwo, lubimy warzyć piwo i robimy to z pasją!
                            www.BrowarKormoran.pl

                            Comment

                            • ufotografa
                              PiwBiz
                              • 09-2012
                              • 196

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika BrowarKormoran Wyświetlenie odpowiedzi
                              Zmiany smaku w wiśni mogą być spowodowane sokiem. Procedura jest ta sama, a sok może miał mniej pestek przez co i "migdałów" w smaku mniej. Sprawdzimy to - masz może nr partii lub datę z butelki?
                              Tak, butelka z datą ważności do 28.05.2013

                              Comment

                              • szostepiwo
                                Member
                                • 12-2012
                                • 42

                                Butelki i Coś nowego

                                Czyżby BK musiał dorabiać wprowadzając butelki bezzwrortne? Ostatnio w Morąskich sklepach nie odbierają tychże tłumacząc to w ten sposób!!!

                                I pytanko takie małe mam. Kiedy coś nowego z tradycji takie lepsze Coś od Rześkiego i Świeżego?!!!!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎