Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Kormoran

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • popcorn20
    Junior
    • 07-2012
    • 3

    Wycieczka do Browaru

    Witam

    Czy jest możliwa wycieczka po browarze albo jakis Event z okazji(warzenie piwka czy rozlanie) Byłbym zainteresowany

    Comment

    • wpadzio
      Senior
      • 06-2011
      • 2645

      Pytam u źródła jako zbieracz etykiet wprost. Czy seria piw Smocznych dla radomskiego Dionizosa jest warzona u Was?
      Rzeczywistość jest po to, by podstawiać jej pod nos krzywe zwierciadła.
      Serviatus status brevis est
      3603 etykiety z zagranicznych piw wypitych osobiście, 1148 recenzji piw na browar.biz (z czego 733 zagraniczne opisałem i sfotografowałem jako pierwszy) - stan na 31.01.2020

      Comment

      • krzychu_michu
        Member
        • 03-2013
        • 48

        butelki z Kormorana (bez)zwrotne

        O co chodzi z tymi butelkami? Co sklep to słyszę, że "butelek z Kormorana nie przyjmujemy, inne owszem - bez problemu". Dla niektórych może i problem błahy, dla mnie już niekoniecznie. Piwa olsztyńskie same w sobie tanie nie są - preferuję te bliżej "piątaka" - więc przy częstych zakupach te 0,50 zł doliczane przy kasie do ceny potrafi zrobić różnicę i zamiast orkiszowego z miodem czy portera wybieram porównywalną smakowo konkurencję. Browar w Olsztynie, sklepy w Olsztynie, mógłby mi ktoś wytłumaczyć w czym rzecz?

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          W tym rzecz, że przeszli na bezzwrotne. Nie chce im się myć butelek. Ten koszt przerzucili na klienta.
          Last edited by Pendragon; 11-04-2013, 13:50.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • tfur
            Senior
            • 05-2006
            • 1303

            miałem przemilczeć, ale skoro ktoś podsunął temat...
            jasny kormoran kosztuje teraz w olsztynie 4,50 i więcej
            podczas gdy w zeszłym roku płaciłem zań 3,00 złote
            a w knajpie, o ile wiem, napić się go tam nie można
            takiej polityce mówię stanowcze nie
            i podburzam każdego, kto mi się nawinie
            veni, emi, bibi

            Comment

            • szostepiwo
              Member
              • 12-2012
              • 42

              I na forum przestali się odzywać,
              I ceny coraz wyższe,
              I co najgorsze.... piwo (moje nr 1) jakby coraz gorsze!!!!!
              Czyżby BK podążało złą drogą lubelskiej perły!!!???
              Żal dobrego browaru będzie!!!!

              Comment

              • kosher
                Senior
                • 04-2005
                • 2294

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tfur Wyświetlenie odpowiedzi
                miałem przemilczeć, ale skoro ktoś podsunął temat...
                jasny kormoran kosztuje teraz w olsztynie 4,50 i więcej
                podczas gdy w zeszłym roku płaciłem zań 3,00 złote
                a w knajpie, o ile wiem, napić się go tam nie można
                takiej polityce mówię stanowcze nie
                i podburzam każdego, kto mi się nawinie
                Odkąd zaczęli pozycjonować swoje jasne klasyki (Rześkie, Olsztyńskie, Świeże, Mocno Chmielone) około 4 złotych ich kupno przestało mieć sens.
                A jeszcze dwa, trzy lata temu taki Premium był naprawdę niezłą alternatywą (w stosunku jakość-cena) dla Konstancina czy Ciechana.

                Comment

                • emes
                  Nadszyszkownik Chmielowy
                  • 08-2003
                  • 4275

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tfur Wyświetlenie odpowiedzi
                  miałem przemilczeć, ale skoro ktoś podsunął temat...
                  jasny kormoran kosztuje teraz w olsztynie 4,50 i więcej
                  ...
                  A to wina Kormorana ? Ja to piwo kilkaset kilometrów od Olsztyna i Kormorana widuję za 3.70. Więc kto tu winduje ceny Kormoran czy poszczególne sklepy ?

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13950

                    Kormoran (inne browary też) powinien podawać na swojej stronie ceny swoich piw kupowanych w browarze. Wiadomo by było kto sobie ile marży dodaje.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • depesz
                      Junior
                      • 01-2013
                      • 3

                      I to jest słuszna koncepcja!

                      Comment

                      • WojciechT
                        Senior
                        • 09-2012
                        • 2546

                        Podejrzewam, że różni odbiorcy (hurtownicy czy pojedyncze sklepy) mogą mieć różne ceny - w zależności, jak duży wolumen zamiawiają w browarze oraz w zależności od wynegocjowanej ceny. Nie sądzę, żeby browar miał stałą cenę, taką samą dla każdego.

                        Comment

                        • krzychu_michu
                          Member
                          • 03-2013
                          • 48

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                          Kormoran (inne browary też) powinien podawać na swojej stronie ceny swoich piw kupowanych w browarze..
                          I prowadzić jakiś przybrowarniany sklepik, w którym można by nabyć piwa bez typowej marży sklepowej, kosztów transportu itp pierdół. Taki handicap dla mieszkańców regionu (tyczy się to wszystkich browarów). A może nawet BK takowy "sklep" posiada? Nie wiem... Wątek dotyczy BK więc może ktoś coś wie?

                          Comment

                          • emes
                            Nadszyszkownik Chmielowy
                            • 08-2003
                            • 4275

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                            Kormoran (inne browary też) powinien podawać na swojej stronie ceny swoich piw kupowanych w browarze. Wiadomo by było kto sobie ile marży dodaje.
                            Sklepy chyba nie kupuja bezpośrednio w Kormoranie. Piwo sprzedają im hurtownie z własnym narzutem marżowym, potem dochodzi marźa sklepu.

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika krzychu_michu Wyświetlenie odpowiedzi
                              I prowadzić jakiś przybrowarniany sklepik, w którym można by nabyć piwa bez typowej marży sklepowej, kosztów transportu itp pierdół.
                              Panie, oni koszt butelki na klienta zrzucili, a ty chcesz by wydali na nowe stanowisko pracy.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • witold68
                                Senior
                                • 09-2009
                                • 142

                                Cena na konsumeta.

                                Tak jest obecnie najłatwiej.Po co problem z odbiorem zwrotnych opakowań,czy myciem skoro mymożemy za to zapłacić. Osobiście wolę Fortunę, butelki przyjmują.
                                Na pochybel psubratom !

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎