Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Kormoran

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tfur
    Senior
    • 05-2006
    • 1303

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes Wyświetlenie odpowiedzi
    A to wina Kormorana ? Ja to piwo kilkaset kilometrów od Olsztyna i Kormorana widuję za 3.70. Więc kto tu winduje ceny Kormoran czy poszczególne sklepy ?
    kilkaset to przesada, raczej paręset, znam trasę
    może trafiasz na jakieś starsze partie, nie wiem
    dokładnej struktury cen oczywiście nie znam
    ale zwyżka o 50% w ciągu roku mnie zniechęca
    veni, emi, bibi

    Comment

    • Maciass
      Senior
      • 03-2009
      • 172

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tfur Wyświetlenie odpowiedzi
      kilkaset to przesada, raczej paręset, znam trasę
      może trafiasz na jakieś starsze partie, nie wiem
      dokładnej struktury cen oczywiście nie znam
      ale zwyżka o 50% w ciągu roku mnie zniechęca
      Hmm a może Kormoran jest już tak zadowolony ze sprzedaży ilościowej, że teraz windują ceny żeby poprawić wynik wartościowy

      Comment

      • zerom_ol
        Member
        • 10-2011
        • 50

        Ja od pewnego czasu przestałem kupować wszystko z kormorana poza porterem. Co prawda powianiem ich wspierać bo są z mojego miasta ale za te ceny jakie oferują widzę lepsze piwa. A w porównywalnej jakości tańsze. Jeszcze nie dawno świeże czy rześkie było takim moim piwem codziennym ale teraz jest trochę za drogie. A kwestia butelek tak ich nie oddawałem gdyż używam ich w domowym browarze

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          Chodzą słuchy o podwyżce cen piw z Kormorana. Coraz bardziej igrają sobie.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • zerom_ol
            Member
            • 10-2011
            • 50

            No to zaraz za zwykłego jasnego lagera będziemy płacić jak za jakieś piwo z kontraktowego browaru. (oczywiście trochę wyolbrzymienie) Ale to już przesada tak są drogie i jeszcze w gorę

            Comment

            • zgoda
              Senior
              • 05-2005
              • 3516

              3.90 za Olsztyńskie to jest gruba przesada i nie interesuje mnie kto ma w tej cenie jaki udział. Nie kupuję.
              Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

              Comment

              • wasyll
                Senior
                • 09-2008
                • 1823

                Już w zeszłym roku taka cena była.
                www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

                Comment

                • dlugas
                  Senior
                  • 04-2006
                  • 4014

                  Mocno Chmielone w PiP jest w okolicach 3,50zł chyba plus butelka
                  inne podchodzą pod 4

                  W specjalistycznym Olsztyńskie niecałe 4zł.

                  Kupuję te piwa, ale rzadko i to przeważnie w ramach odświeżenia smaku.

                  Jak teraz jeszcze dosadzą cenę butelki to kiepsko widzę ich sprzedaż, no chyba, że będą w tesco w takich cenach jak Ciechany w niezwrotnych (póki co w Tesco ceny jeszcze wyższe jak pisałem)
                  Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                  Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                  FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                  Comment

                  • dadek
                    Senior
                    • 09-2005
                    • 4568

                    Kormoran strasznie się ostatnio ceni. Kupowałem niegdyś często, obecnie tylko jak cena w sklepie spada o 50% bo zbliża się data ważności. Wielu moich kolegów też już odwróciło się od tego browaru preferując znacznie tańsze Fortuny, Zawiercia, Ciechany czy Lwówki. Widać to także po zapełnieniu półek w Leclercu czy PiP - Kormorany stoją, gdy po ww trzeba sięgać daleko w głąb regałów. A przerzucenie na klienta ceny opakowania to wybitnie aroganckie posunięcie! Obyście się panowie z Olsztyna nie obudzili z ręką w nocniku.
                    Last edited by dadek; 03-05-2013, 02:49.

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      Dawno nie zachodziłem do Carrefoura, a tu dzisiaj zaskoczenie. 9 piw z Kormorana na półkach. Oczywiście cenowo wysoko, więc nie kupiłem.
                      Były:
                      - Olsztyńskie (najtańsze)
                      - Kormoran Jasny
                      - Podpiwek
                      - Irish
                      - Orkiszowe
                      - Orkiszowe z miodem
                      - Jabłko
                      - Wiśnia
                      - Śliwka

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • sklep_banino
                        PiwBiz
                        • 05-2013
                        • 81

                        Odnośnie ceny Kormorana to w zasadzie cena na półce w sklepie zależna jest głównie od hurtowni. Ostatnio znalazłem wyroby kormorana w halach MAKRO i okazuje sie że są one tam tańsze o ok. 10% do nawet 20% od hurtowni specjalistycznej zajmującej sie tylko piwami regionalnymi która zaopatruje mój sklep.
                        Oczywiście kalkulacja jest prosta, hurtownia zaopatruje sklepy na pomorzu, hale makro sa w całej Polsce także kupują dużo więcej i wszelkie koszta logistyki itp. maja sporo nizsze.
                        To samo piwo sprzedaje po 2,90 kupując w makro lub po 3,50 w innej hurtowni majac dokladnie taka samą marże.
                        Niestety takie duze hurtownie maja bardzo skromny asortyment jeżeli chodzi o piwo regionalne.
                        Banino ul.Lotnicza 102
                        Czynne pon.-sob: 6 - 22
                        niedz: 8- 22

                        Comment

                        • cielak
                          Senior
                          • 03-2004
                          • 2890

                          A w Krakowie nie ma takiej róźnicy pomiędzy makro a hurtowniami. Kupując w makro dolicz sobie koszt Twojego paliwa, czasu jaki tracisz w drodze do makro, pchania wózka z towarem, sam go musisz załadować, sam go rozładować... Hurtownia przywozi na miejsce, dostawca złoży Ci towar tam gdzie mu powiesz. Ja preferuję to drugie rozwiązanie.
                          zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                          Comment

                          • yoda79
                            Senior
                            • 01-2013
                            • 861

                            Ze średnich browarów absolutny nr1 w Polsce. Rewelacyjna AIPA, świetny Witbier, wysoce pijalne Kormoran Ciemny czy Kormoran Jasny, udane wg mnie eksperymenty jak Gruit czy orkiszowe. Oby tak dalej, nie polećcie Kormoranie w dół z jakością

                            Comment

                            • DariuszSawicki
                              Senior
                              • 08-2012
                              • 2868

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika yoda79 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ze średnich browarów absolutny nr1 w Polsce. Rewelacyjna AIPA, świetny Witbier, wysoce pijalne Kormoran Ciemny czy Kormoran Jasny, udane wg mnie eksperymenty jak Gruit czy orkiszowe. Oby tak dalej, nie polećcie Kormoranie w dół z jakością
                              Nic dodać nic ująć. Amen. I jeszcze ten PLON na horyzoncie. Dla mnie to regionalny browar nr 1 i fajnie, że jest z mego województwa. Co się przekłada na to, że Kormorany są u mnie dostępne w wielu sklepach. Ceny też są znośne ( wyjątek to Kaufland ).

                              Comment

                              • Rogerson
                                Senior
                                • 08-2012
                                • 421



                                Ciekawe czy będzie to zmiana, która obejmie wszystkie produkty Kormorana, czy tylko te wybrane, widoczne na zdjęciu pod ww. linkiem.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎