Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sulimara / Kipera / Corneliusa nowe potworki

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Myszon007
    Senior
    • 02-2007
    • 1208

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    Też bym w drodze wyjątku tym szitem nie szpecił browarbizu.
    Ten szit będzie ewentualnie szpecił podstronę Sulimaru Myślę, że ludzie tu zaglądający mają prawo wiedzieć, czym trudni się browar "warzący szlachetne gatunki piwa o unikatowych smakach" jak piszą na swojej stronie. Sorry - ale trochę mnie wkurzyli swoim Koźlakiem no ale póki co jest tu demokracja, czyli ART rządzi
    ♪♫

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      #17
      A niby czemu nie dodawać? Albo rybka, albo.. akwarium.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • CyboRKg
        Senior
        • 04-2010
        • 593

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
        Też bym w drodze wyjątku tym szitem nie szpecił browarbizu.
        Jestem za. To zwyczajne nalewki, czy inne "jabole" - tyle ze zawieraja jakis tam procent napoju piwopodobnego w skladzie.
        "Jedno pivo ne vadi!"
        "Kupuje tylko w polskich sklepach!"

        Comment

        • fuliano
          Senior
          • 07-2010
          • 1825

          #19
          Jak tak zaczniemy wybrzydzać, to każdy coś na jakieś znajdzie i połowe będzie trzeba wywalić. Ja bym nie robił wyjątków. Bo cała zabawa sens straci

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23805

            #20
            Jestem rozdarty Na jednym ramieniu diabełek esteta szepcze żeby nie dodawać z drugiej aniołek strzegący prawdy dziejowej żeby dodawać mimo obciachu
            Last edited by ART; 26-09-2011, 21:52.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              #21
              Ja bym wywalił wszystkie wiśniowe czy śliwkowe, bo to dla mnie nie piwo...
              Te "nalewki" trzeba dodać, by ludzkość miała świadomość czym para się przedsiębiorstwo zwane Sulimar, Cornelius , Kiper, czy jak mu tam.
              Ja dzięki tej informacji dodałem go na listę browarów zbojkotowanych.
              Last edited by Pendragon; 26-09-2011, 21:57.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23805

                #22
                Dodaj, mam nadzieję że im bokiem wyjdą te produkty.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • jacer
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 9875

                  #23
                  Nasz klient nasz pan. Takie produkty chcą pić Lechici. I co im pan zrobisz?

                  Jak już wywalać to produkty Kormorana takoż.
                  Milicki Browar Rynkowy
                  Grupa STYRIAN

                  (1+sqrt5)/2
                  "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                  "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                  No Hops, no Glory :)

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23805

                    #24
                    A jakie produkty Kormoran wizualnie tak ordynarnie niby plagiatuje? To co Sulimar proponuje to jest jakaś potwarz - w sensie produkcji i "kreacji".
                    Last edited by ART; 26-09-2011, 22:12.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • jacer
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 9875

                      #25
                      Myślałem, że chodzi o piwa smkowe a nie w jakich butelkach jest.

                      To, że ma inną/normalną butelkę to znaczy, że jest lepsze?
                      Last edited by jacer; 26-09-2011, 22:16.
                      Milicki Browar Rynkowy
                      Grupa STYRIAN

                      (1+sqrt5)/2
                      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                      No Hops, no Glory :)

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23805

                        #26
                        Nie troluj. Nie jestem zwolennikiem dodawania zaprawek smakowych do piwa. Ale różnica między
                        piwem uwarzonym z "klasycznych" surowców i uzupełnionym w jakimś niewielkim procencie dodatkiem owocowym
                        a
                        niechmieloną(?) brzeczką, uzupełnioną w podobnej ilości syropem glukozowym dla wywalenia maksymalnych procentów i dodatkiem napoju z aspartamem jest dla mnie znaczna. A plagiat "wizualny" to tylko uzupełnienie obrazu nędzy i rozpaczy.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • Wujcio_Shaggy
                          Senior
                          • 01-2004
                          • 4628

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                          (...) niechmieloną(?) brzeczką, uzupełnioną w podobnej ilości syropem glukozowym dla wywalenia maksymalnych procentów (...)
                          Podają, że w składzie chmiel jest.

                          A może te 10% vol. uzyskują przez wymrażanie?
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

                          @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

                          Comment

                          • Gringo
                            Senior
                            • 07-2007
                            • 2151

                            #28
                            Moim zdaniem.
                            Na etykiecie tych "specjałów" jest napisane: "Napój alkoholowy na bazie piwa", i to powinno być kluczem do tego aby ten syf wyleciał z browar bizu. Inne produkty typu Wiśnia w Piwie czy też Reddsy są piwami smakowymi i zdaje mi się że tak jest napisane na kontrach tych produktów. Napoje -NIE, piwa - TAK.

                            Nie wyobrażam sobie oceniania czy też czytania ocen z artomatu tych "jaboli".
                            Może jeszcze przelać to coś do kielicha od krieka w celu lepszych doznań degustacyjnych.

                            Comment

                            • CyboRKg
                              Senior
                              • 04-2010
                              • 593

                              #29
                              Nie wiem co niektorzy maja przeciwko piwom smakowym z Kormorana. To sa prawdziwe piwa z dodatkiem sokow owocowych - w przeciwienstwie do marketowych sikaczy piwopodobnych, ktorych setki "marek" sa w bazie.
                              A pomysl, zeby do bazy dodac rowniez jabole z Sulimaru to jakas kpina! Mam nadzieje, ze ART nie da sie zwariowac...
                              "Jedno pivo ne vadi!"
                              "Kupuje tylko w polskich sklepach!"

                              Comment

                              • chemmobile
                                Senior
                                • 03-2009
                                • 2168

                                #30
                                A czy piwo po dodaniu napoju z barwnikami i aromatami przestaje być piwem?
                                Czy nowe wynalazki Sulimaru to wyroby spirytusowe czy piwne?
                                Jakie są kryteria przyjmowania produktu do browar.bizowej listy piw?
                                Last edited by chemmobile; 27-09-2011, 11:59.
                                Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                                Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎