Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe piwo z Brovarni Gdańsk

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piwoteka
    Senior
    • 04-2008
    • 1209

    Nowe piwo z Brovarni Gdańsk

    Podaję za facebookową stroną Brovarni:
    Już jutro warzenie piwa specjalnego, trwa nanoszenie ostatnich poprawek na recepturze. Nasz Piwowar powtarza jakąś dziwną wyliczankę... Citra, Simcoe, Chinook, Tomahawk, Wiliamette.... Wiecie o co może chodzić???
    Czyli mamy kolejne polskie AIPA :-)
    Piwoteka
    Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
    www.piwoteka.pl
    Sklep Piwoteki na Facebooku
    Piwoteka Narodowa na Facebooku
    Piwoteka Narodowa na G+
    Дед Мороз (Dziadek Mróz)
    Browar Piwoteka
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    #2
    No w końcu coś ciekawego z browaru restauracyjnego. Coś czuję, że trzeba będzie pofatygować się do Gdańska.
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      #3
      Przypomnę, że około połowy lutego pojawić się ma nowa edycja Dymionego.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • kopyr
        Senior
        • 06-2004
        • 9475

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
        No w końcu coś ciekawego z browaru restauracyjnego. Coś czuję, że trzeba będzie pofatygować się do Gdańska.
        No akurat Michał Saks z Brovarni wypuścił już kilka ciekawych pozycji.
        blog.kopyra.com

        Comment

        • docent
          Senior
          • 10-2002
          • 5205

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
          No akurat Michał Saks z Brovarni wypuścił już kilka ciekawych pozycji.
          Czy ja wiem? Witbier to był ciekawy pomysł, ale jednak dość bezpieczny biorąc pod uwagę reakcję klienteli. Mam nadzieję, że gdańska AIPA nie będzie jakąś ugładzoną wariacją na temat.
          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

          Comment

          • kopyr
            Senior
            • 06-2004
            • 9475

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
            Czy ja wiem? Witbier to był ciekawy pomysł, ale jednak dość bezpieczny biorąc pod uwagę reakcję klienteli. Mam nadzieję, że gdańska AIPA nie będzie jakąś ugładzoną wariacją na temat.
            A Dymione??
            blog.kopyra.com

            Comment

            • Bombadil13
              • 05-2005
              • 2479

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
              Michał Saks z Brovarni wypuścił już kilka ciekawych pozycji.
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
              Dymione
              Dymione to już kilka?
              Poszukuję

              Comment

              • docent
                Senior
                • 10-2002
                • 5205

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                A Dymione??
                Fakt, to na pewno było warte uwagi. Jednakże spory zapas Schenkerli jaki wtedy zgromadziłem nie wywoływał we mnie potrzeby podróży do Gdańska. AIPA wzbudza już większe emocje, chociażby z racji dostępności i ceny piw w tym stylu w Polsce.
                Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                Comment

                • Mason
                  Senior
                  • 02-2010
                  • 3280

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
                  Dymione to już kilka?
                  Dymione, witbier, czekoladowe.
                  JEDNO PIVKO NEVADI!

                  Comment

                  • Bombadil13
                    • 05-2005
                    • 2479

                    #10
                    W sumie racja, spis piw Brovarni jest szerszy niż większości browarów restauracyjnych, nawet jeśli to piwa okazjonalne.
                    Last edited by Bombadil13; 17-01-2012, 18:38.
                    Poszukuję

                    Comment

                    • Komar_Pafnucy
                      Senior
                      • 08-2005
                      • 1114

                      #11
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                      AIPA wzbudza już większe emocje, chociażby z racji dostępności i ceny piw w tym stylu w Polsce.
                      Tak, to, że AIPA wzbudza u niektórych emocje to znany fakt.

                      Swoją drogą chętnie spróbuję jeśli będę miał okazję chociaż samo miejsce mnie jednak odrzuca.

                      Multitap Crawl
                      Multitap Crawl na Facebook

                      "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                      Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Komar_Pafnucy Wyświetlenie odpowiedzi
                        Swoją drogą chętnie spróbuję jeśli będę miał okazję chociaż samo miejsce mnie jednak odrzuca.
                        Siadasz przy barze, tyłem do sali a nosem do warzelni i źle nie jest

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23805

                          #13
                          Jak przyjdziesz w obuwiu niesportowym, to może to miejsce Cię nie odrzuci.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • Komar_Pafnucy
                            Senior
                            • 08-2005
                            • 1114

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                            Siadasz przy barze, tyłem do sali a nosem do warzelni i źle nie jest
                            Wypróbuję następnym razem.

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jak przyjdziesz w obuwiu niesportowym, to może to miejsce Cię nie odrzuci.
                            Niestety moje mokasyny z krokodyla są w naprawie, ten tego, permanentnej.

                            Multitap Crawl
                            Multitap Crawl na Facebook

                            "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                            Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                            Comment

                            • jacer
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 9875

                              #15
                              Piwo dla ludzi z ADHD? Jak to mówi zgroza?

                              A co jest w tym miejscu, że odrzuca?
                              Milicki Browar Rynkowy
                              Grupa STYRIAN

                              (1+sqrt5)/2
                              "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                              "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                              No Hops, no Glory :)

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎