Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ciechan - dawne piwa robione na zlecenie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sokół83
    szynkarz
    • 12-2004
    • 1598

    Ciechan - dawne piwa robione na zlecenie

    Ciechan robił kiedyś kaszubskie piwa na zlecenie: Kaszëbsczi Specjał oraz Kartësci Zòkònik. Piłem je jeszcze w 2006 roku - są w dzienniku. Dlaczego jednak nie ma ich pod Ciechanowem jak wchodzimy w piwa produkowane przez ten browar, skoro nigdy nie usuwano nieprodukowanych piw z bazy? Nie ma również ich tematów na forum. Potem robił je Grudziądz i pod Grudziądzem te kaszubskie piwa są.
    Z INNEJ BECZKI

    www.fotopolska.eu
  • Sokół83
    szynkarz
    • 12-2004
    • 1598

    #2
    Już wiem - po prostu zmieniono nazwę tematu http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=58340

    Jak dla mnie wyjątek zupełnie bez sensu. Z innymi piwami tak nie robiono jak się zmienił producent
    Z INNEJ BECZKI

    www.fotopolska.eu

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      Faktycznie, ktoś tu dal ciała w brzydki sposób, browar Grudziadz a w jednej z recenzji jest informacja cyt. "Rozczarowuje jak na produkt Ciechanowa".
      A tak szczerze, pierwsze słyszę o tych piwach z Grudziądza
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23807

        #4
        Dziękuję inkwizycji za wyrok i ścięcie. Ciechanów się nie przyznał do tych piw już po wprowadzeniu ich do bazy i stąd z opóźnieniem pewnym zostały w jakiś sposób mniej lub bardziej elegancko sprzątnięte.
        Last edited by ART; 30-01-2012, 12:30.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Inkwizycja uśmierca za oddanie się diabłu a nie za głoszenie fałszywego proroctwa

          Czy gwoli sprawiedliwości i rzeczonego porządku, można te piwa przenieść do bazy Ciechanowskiej aby wyrazić swój błąd i skruchę przez co Inkwizycja odstąpi od przesluchania?

          A tak poważnie to Ciechanów robił to na 100%, o wersji z Grudziądza naprawdę nic nie słyszałem, moze i robili ale musiała to być krótka przygoda
          Last edited by becik; 30-01-2012, 12:49.
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • Sokół83
            szynkarz
            • 12-2004
            • 1598

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
            Ciechanów się nie przyznał do tych piw już po wprowadzeniu ich do bazy i stąd z opóźnieniem pewnym zostały w jakiś sposób mniej lub bardziej elegancko sprzątnięte.
            Ale na etykiecie już się przyznawali otwarcie
            Z INNEJ BECZKI

            www.fotopolska.eu

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              #7
              Oto dowody:


              Last edited by Pendragon; 30-01-2012, 13:18.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23807

                #8
                Nie pamiętam 100% szczegółów takich drobnych działań sprzed 5 lat. Z tego co natomiast pamiętam Ciechan mi zgłaszał że takich piw nie robią. Może to piwo było wytwarzane przed przejęciem zakładu przez Marka Jakubiaka stąd info że takich nie robił już pod nową firmą. Trudno mi teraz odpowiedzieć co było w 2006/2007r. powodem dla takiego czy innego działania. W każdym bądź razie nie mam tu HACCaPU czy ISO by do każdej najdrobniejszej czynności mieć rozpisaną procedurę i czasem coś się poczyni inaczej niż zwykle, czasem tez i błędnie.

                Odłożę to na stertę spraw do zbadania na emeryturze
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Sokół83
                  szynkarz
                  • 12-2004
                  • 1598

                  #9
                  W 2006 roku piłem i na pewno było z Ciechanowa. Mam nawet odmoczone etykiety z informacją że zrobione w Ciechanowie. Pewnie się nie przyznaje ze wstydu, że wypuścili piwo w tak tandetnych etykietach. Bo same piwa były niezłe.
                  Z INNEJ BECZKI

                  www.fotopolska.eu

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ciechan mi zgłaszał że takich piw nie robią. Może to piwo było wytwarzane przed przejęciem zakładu przez Marka Jakubiaka stąd info że takich nie robił już pod nową firmą.
                    (...)
                    Odłożę to na stertę spraw do zbadania na emeryturze
                    Piwa te były robione już za kadencji Marka Jakubiaka, moze w momencie Twojego zapytania już tych piw nie robili, lub informacji udzielił ktoś kto sam nie wiedział o co chodzi.
                    Etykiety dostałem w browarze.

                    Na emeryturze to zrób możliwość dodania browarów kresowych do kolekcjonerstwa, a te błache sprawy "załatw" od ręki
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎