Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AleBrowar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piwoteka
    Senior
    • 04-2008
    • 1209

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    Z tego stwierdzenia wynika że AleBrowar miałby wykluczać z grona odbiorców swego produktu browarbizowiczów - w co śmiem wątpić, no chyba że chłopaki reklamują się tu tak dla żartu.
    Chyba jednak nie. Ja nie widzę, żeby oni wykluczali browar.biz. Ale ty się obruszasz, jak ktoś twierdzi, że browar.biz nie jest głównym "targetem", albo czego browar.bizowy "target" nie wypije...
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    A ktoś takiej świadomości nie ma?
    Czasem mam wrażenie - oczywiście czysto subiektywnie, że nie.
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    Jeśli na rynku przewija się rocznie ponad 800 marek piwa a statystyczny indywidualny browarbizowicz lubi poznawać nowe piwa, to i logicznym będzie wniosek że nie będzie generował wolumenu dla producenta.
    Więc skąd ten zarzut, że chłopaki z AleBrowaru już wiedzą, kto ich piwa "nie wypije"?
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    Więc może i zaplanowany zbiór potencjalnych odbiorców piw Pinty czy Alebrowaru jest większy, ale w jego ramach mieści się podzbiór znacznej części społeczności browarbizu. Jeśli jednak weźmiemy takiego browarbizowicza prowadzącego przykładowo lokal z ciekawym piwem, to on ma też wpływ na osoby spoza browarbizu.
    Oczywiście, że może mieć. I to czasem większy niż myślisz. A czy ma na 100% - tego nie wie nikt.
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    A już taki Marek Puta będąc browarbizowiczem i prowadząc Piwotekę, robi już spory obrót dla Pinty, nieprawdaż?
    A na jakiej podstawie tak sądzisz? Masz jakieś przecieki, dane?
    Szczerze powiedziawszy, to robiłbym to samo nie będąc browarbizowiczem... więc twoje założenie jest błędne. Nie prowadzę ani sklepu, ani pubu zainspirowany browar.bizem. Trafiłem tu już po podjęciu decyzji, co chcę robić.
    Nasze spotkanie z AleBrowarem również odbyło się bez udziału Browar.bizu - po prostu nagle spotkały się osoby, które w zwykłej, prostej rozmowie zdały sobie sprawę, że mają wspólny cel. I nie chciałbym, żebyś sobie i Browar.bizowi przypisywał później obroty AleBrowaru, jakiekolwiek nie będą.
    Last edited by Piwoteka; 26-04-2012, 02:01.
    Piwoteka
    Łódź, ul. 6 Sierpnia 1/3,
    www.piwoteka.pl
    Sklep Piwoteki na Facebooku
    Piwoteka Narodowa na Facebooku
    Piwoteka Narodowa na G+
    Дед Мороз (Dziadek Mróz)
    Browar Piwoteka

    Comment

    • Mason
      Senior
      • 02-2010
      • 3280

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Żywiec Wyświetlenie odpowiedzi
      Śmiem twierdzić, że target browar.bizowy nie jest w stanie wypić całej produkcji PINTY i AleBrowaru. Musimy szukać konsumetów poza tą niewielka (bez urazy) grupą klientów.
      Nie miałem na myśli wyłącznie browar.bizowiczów, w żadnym wypadku. Kolega VanPurRz stwierdził, że etykiety Pinty i AleBrowaru mogą być zachęcające wyłącznie dla sekciarzy, skoro tak to najwidoczniej w Polsce jest znacznie więcej owych sekciarzy niż by się wydawało, choćby biorąc pod uwagę jak szybko rozchodzi się Imperium Atakuje . Czyli według takiego rozumienia sekciarz to osoba, która jest w stanie zapłacić stosunkowo sporą kwotę za polskie piwo i nie odstrasza go "niepoważna" etykieta.
      JEDNO PIVKO NEVADI!

      Comment

      • wasyll
        Senior
        • 09-2008
        • 1823

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwoteka Wyświetlenie odpowiedzi
        Nasze spotkanie z AleBrowarem również odbyło się bez udziału Browar.bizu - po prostu nagle spotkały się osoby, które w zwykłej, prostej rozmowie zdały sobie sprawę, że mają wspólny cel. I nie chciałbym, żebyś sobie i Browar.bizowi przypisywał później obroty AleBrowaru, jakiekolwiek nie będą.
        Nie wiem, co rozumiesz poprzez przypisywanie sobie obrotów przez Art'a i browar.biz, ale prawda jest taka, że gdybym swego czasu nie trafił na ten portal, to na pewno nie spróbowałbym porterów bałtyckich, wszelkiego typy IPA, AIPA, EPA, Pinty i w niedalekiej przyszłości... AleBrowaru! Pójdę ze znajomymi na piwo, zaproponuję im to, czy tamto i też zaczynają się przekonywać do tego co jest na prawdę warte spróbowania. I tak krok po kroku, tworzy się coraz dłuższy łańcuszek.
        www.katalogpodstawek.pl - darmowy katalog polskich podstawek piwnych!

        Comment

        • grew
          Senior
          • 05-2009
          • 766

          Nie da się określić dlaczego piję to piwo, czy tamto, co wpłynęło na moje decyzje - bodźców jest wiele, a browar.biz jest bardzo silnym (mam tego świadomość) Tak samo Piwoteka, wiadomo, reklamuje się na naszym portalu i zapewne bezpośrednio, jak i pośrednio ma mnóstwo klientów, którzy swoją pasję i wiedzę na temat piwa zdobyli właśnie tu...

          Jak rozumiem ART nie chce nikomu odbierać jego sukcesów marketingowych, sprzedażowych, czy życiowych, ale zwraca uwagę na fakt, że browar.biz edukuje świadomych klientów towarów luksusowych , pomaga w dotarciu do nowości i trendów. Tyle.

          A żeby nie było całkowitego OT napiszę, że czekam dziś na kolejną etę, zgodnie z zapowiedzią

          Comment

          • VanPurRz
            Senior
            • 09-2008
            • 4229

            Rozumiem, że osoby zaangażowane w projekty są z nimi emocjonalnie związane ale próbując wywołać wojenkę bądź na siłę udowadniać, że etykiety są super a oceny na browar bizie są nic nie warte nie wiem jaki macie cel?
            Nikt nie twierdzi, ze browar.biz wypija całą produkcję piw niszowych ale co to ma do rzeczy w dyskusji o etykietach?
            Są one nieestetyczne i po prostu słabe (na poziomie przedszkola bo nawet nei pierwszego roku ASP) dla mnie i dla wielu osób, osoby które je bronią są najczęściej świeżo zalogowanymi nie wypowiadającym się nigdzie indziej więc można założyć, ze to ów grafik i jego koledzy którzy zamiast bronić swojej twórczości merytorycznie atakują personalnie i/lub skręcają dyskusję na tory poboczne.
            Każdy twórca musi liczyć się z oceną swojego dzieła, a jeżeli nie umie przyjąć krytyki to nie znaczy wcale, że jego dzieło jest wspaniałe. co najwyżej o jego wybujałym ego.
            Części się etykiety podobają, części nie podobają. I co w tym złego? Tak jedni jak i drudzy mają prawo do swoich opinii.

            ps. Ja i wiele osób w życiu b y się nie dowiedziało o takich lokalach jak Piwoteka więc oczywistym jest wpływ browar.bizu na frekwencję. Nawet jeżeli po rozkręceniu interesu browarbizowicze nie stanowią już większości to jednak w początkowej fazie działalności stanowią istotną część. Mają du żą rolę w propagowaniu styli, piw i knajp.I kto temu zaprzecza odlegly jet od rzeczywistości.
            Last edited by VanPurRz; 26-04-2012, 08:07.
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • VanPurRz
              Senior
              • 09-2008
              • 4229

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika alterbeer Wyświetlenie odpowiedzi
              Nie obrażając nikogo nad wyraz śmieszne są oceny technicznych aspektów etykiet (nie mówię o subiektywnym podoba się/nie podoba się) przez osoby, które nie mają żadnego warsztatu i pojęcia o grafice użytkowej.
              Tak tak panie grafiku
              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

              Comment

              • AleBrowar
                Senior
                • 04-2012
                • 167

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                Rozumiem, że osoby zaangażowane w projekty są z nimi emocjonalnie związane ale próbując wywołać wojenkę bądź na siłę udowadniać, że etykiety są super a oceny na browar bizie są nic nie warte nie wiem jaki macie cel?
                AleBrowar to jedyny wypowiadający się w tym topicu oficjalny profil osoby związanej z projektem, mam oczywiście swój prywatny ale z niego w tej chwili nie korzystam. Sugerowanie że coś kombinujemy jest nieeleganckie i bardzo mi się nie podoba i to jest dopiero niefajne.
                Wystawiam tu etykiety poddając je oceni i krytyce i nie mam z tym problemu. Mam pełne zaufanie do teamu Ostecx, są jedynymi polskimi grafikami którzy dostali się na Oh Beautiful Beer.
                http://www.facebook.com/AleBrowar

                Comment

                • beerek62
                  Senior
                  • 04-2010
                  • 1037

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar Wyświetlenie odpowiedzi
                  Szykujemy pełen wypas
                  A o szkłolubach też pomyślicie ?
                  Beerkowa kolekcja polskiego szkła piwnego
                  Poszukuję : 1) szklanka Browar Soma w Warszawie

                  Comment

                  • Mason
                    Senior
                    • 02-2010
                    • 3280

                    A przeczytać cały temat to nie łaska?

                    Wszystko co związane z piwem i browarnictwem...Poddziały: Prasówka | Biblioteka | Ogłoszenia branżowe
                    JEDNO PIVKO NEVADI!

                    Comment

                    • AleBrowar
                      Senior
                      • 04-2012
                      • 167

                      Rowing Jack
                      Attached Files
                      http://www.facebook.com/AleBrowar

                      Comment

                      • dabu1
                        Senior
                        • 04-2005
                        • 159

                        Wow rewelacja

                        Comment

                        • Pendragon
                          Senior
                          • 03-2006
                          • 13950

                          Kolejna wykrzywiona baba, do tego z wiosłem

                          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                          Comment

                          • domaluj
                            Senior
                            • 04-2012
                            • 303

                            Pierwsza zaprezentowana etykieta średnia, druga niezła, trzecia dobra... Trend jest prawidłowy... Czekam dalej

                            Comment

                            • dabu1
                              Senior
                              • 04-2005
                              • 159

                              Jak obstawiacie, teraz będą czepiać się wiosła, bródki czy może blizny?

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23807

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piwoteka Wyświetlenie odpowiedzi
                                Chyba jednak nie. Ja nie widzę, żeby oni wykluczali browar.biz. Ale ty się obruszasz, jak ktoś twierdzi, że browar.biz nie jest głównym "targetem", albo czego browar.bizowy "target" nie wypije...

                                Czasem mam wrażenie - oczywiście czysto subiektywnie, że nie.

                                Więc skąd ten zarzut, że chłopaki z AleBrowaru już wiedzą, kto ich piwa "nie wypije"?
                                Oczywiście, że może mieć. I to czasem większy niż myślisz. A czy ma na 100% - tego nie wie nikt.
                                A na jakiej podstawie tak sądzisz? Masz jakieś przecieki, dane?
                                Szczerze powiedziawszy, to robiłbym to samo nie będąc browarbizowiczem... więc twoje założenie jest błędne. Nie prowadzę ani sklepu, ani pubu zainspirowany browar.bizem. Trafiłem tu już po podjęciu decyzji, co chcę robić.
                                Nasze spotkanie z AleBrowarem również odbyło się bez udziału Browar.bizu - po prostu nagle spotkały się osoby, które w zwykłej, prostej rozmowie zdały sobie sprawę, że mają wspólny cel. I nie chciałbym, żebyś sobie i Browar.bizowi przypisywał później obroty AleBrowaru, jakiekolwiek nie będą.
                                Ja ani Tobie ani nikomu innemu nie odbieram zasług. Gdzieś tak napisałem? Każdy kto coś czyni dla świata piwnego chyba jest świadom swojej pracy i chwała mu za dobrą robotę! Zaciekawiło mnie stwierdzenie Grześka o tym targecie, potem zawtórował mu Alebrowar, ja odniosłem się tylko do tych postów. Ty rozwinąłeś to w dość niezręcznym kierunku, którym ja nie zamierzam podążać, bo to jest wątek AleBrowaru
                                Last edited by ART; 26-04-2012, 09:21.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎