Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AleBrowar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Chmielnicki
    Senior
    • 07-2012
    • 324

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Rzeszowiak Wyświetlenie odpowiedzi
    Proponuję oddać otwarte piwo.
    Jechałem po nie (i jeszcze parę innych, m.in. Sweet Cow i Amber Boy) kilkanaście kilometrów - dwoma autobusami i tramwajem. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić, że teraz pokonam tę samą drogę z na wpół otwartym i przelanym do szklanki piwem, żeby pokazać je sprzedawcy i powiedzieć: "Patrzaj Pan, nie ma gazu ani piany"...

    Comment

    • Rzeszowiak
      Piwny Radykał
      • 04-2009
      • 1596

      Pytałeś jak reklamować to piwo u sprzedawcy. Wydaje się, iż to jedyna możliwość.

      Comment

      • docent
        Senior
        • 10-2002
        • 5205

        Czy wszystkie lokale serwujące Wasze piwa w wersji lanej trzymają beczki w chłodzonym pomieszczeniu? Mam wrażenie, że piwo w Spiskowcach ulega zmianie w czasie. Jacenty obecnie stał się za mocno landrynkowy, za to krowa przypaliła się aż miło
        Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
        Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
        Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
        Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

        Comment

        • AleBrowar
          Senior
          • 04-2012
          • 167

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
          Czy wszystkie lokale serwujące Wasze piwa w wersji lanej trzymają beczki w chłodzonym pomieszczeniu? Mam wrażenie, że piwo w Spiskowcach ulega zmianie w czasie. Jacenty obecnie stał się za mocno landrynkowy, za to krowa przypaliła się aż miło
          To pytanie zakrawa mi na fantastykę docencie ledwo parę pubów w Polsce wie jak się prawidłowo obchodzić z piwem. A chłodnie z prawdziwego zdarzenia ma tylko Setka. Oczywiście nasze piwa się zmieniają z czasem i wiemy o tym.
          http://www.facebook.com/AleBrowar

          Comment

          • stolica
            Member
            • 08-2012
            • 46

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar Wyświetlenie odpowiedzi
            ....ledwo parę pubów w Polsce wie jak się prawidłowo obchodzić z piwem. A chłodnie z prawdziwego zdarzenia ma tylko Setka....
            Niestety rzeczywistość polska Was nie rozpieszcza. Trochę to wszystko zniechęcające jest dla piwowarów. Narobicie się, dopracujecie receptury i sam proces warzenia, tylko po to, aby na końcu zderzyć się z faktem, że nie ma chłodziarek czy aparatury do rozlewu. Masakra jak dla mnie. Podziwiam Was za upór i konsekwencję działania. Może kiedyś będzie lepiej.

            Kultura serwowania i picia piw jest na niskim poziomie. Dlatego powinniście sami jakoś zadbać, aby Wasze piwa serwowane były z godnością. Zasługują na to jak najbardziej. Szkoda Waszego potu chłopaki.

            Comment

            • tomolek
              Hophead
              • 05-2006
              • 1752

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika stolica Wyświetlenie odpowiedzi
              Kultura serwowania i picia piw jest na niskim poziomie. Dlatego powinniście sami jakoś zadbać, aby Wasze piwa serwowane były z godnością. Zasługują na to jak najbardziej. Szkoda Waszego potu chłopaki.
              Najlepiej zafundujcie wszystkim lokalom chłodnie, a jak się nie da to lepiej dajcie spokój...
              www.ohbeautifulbeer.com

              www.mateuszdrozdowski.pl

              „Kwaśny Edi herbu Koreb

              Comment

              • von_scheisse
                Senior
                • 02-2012
                • 488

                W Wikipedii pod hasłem "AleBrowar" nadal jest informacja tylko o 3 pierwszych Waszych piwach - brakuje więc AB i SC
                Chmielnik Jakubowy - blog o piwie:
                http://www.chmielnik-jakubowy.pl
                https://www.facebook.com/chmielnik.jakubowy/

                Comment

                • AleBrowar
                  Senior
                  • 04-2012
                  • 167

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
                  Najlepiej zafundujcie wszystkim lokalom chłodnie, a jak się nie da to lepiej dajcie spokój...
                  Nie, najpierw musimy dostarczyć piwo do Lublina
                  A tak serio to lokale w których się pojawiamy należą do tych sprawdzonych, przez nas lub przez naszych współpracowników (oczywiście z wyjątkami). Kultura i wiedza się rozwija i będzie już tylko lepiej.
                  http://www.facebook.com/AleBrowar

                  Comment

                  • wilko
                    Senior
                    • 07-2008
                    • 226

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar Wyświetlenie odpowiedzi
                    Nie, najpierw musimy dostarczyć piwo do Lublina
                    Koniecznie, i to tak na serio

                    Comment

                    • arzy
                      Senior
                      • 06-2002
                      • 2814

                      Czy już wiadomo kiedy będzie kolejny rozlew?
                      "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      Bractwo Piwne
                      Skład Piwa
                      Piszę poprawnie po polsku!

                      Comment

                      • tomolek
                        Hophead
                        • 05-2006
                        • 1752

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wilko Wyświetlenie odpowiedzi
                        Koniecznie, i to tak na serio
                        Ha! Nareszcie jakiś sojusznik Bójcie się będzie nas coraz więcej i wtedy Wam w Gościszewie zrobimy strajk okupacyjny.
                        www.ohbeautifulbeer.com

                        www.mateuszdrozdowski.pl

                        „Kwaśny Edi herbu Koreb

                        Comment

                        • AleBrowar
                          Senior
                          • 04-2012
                          • 167

                          Przed nami weekend w czasie którego dożo się dzieje .
                          Z małymi problemami rozesłaliśmy końcówki warek premierowych piw i tak:
                          W Cieszynie na Brackiej Jesieni możecie spróbować Rowing Jackca, Amber Boya i Sweet Cow.
                          Udało się też zawalczyć o Warszawie, startujemy z lanym Jackiem i Sweet Cow w lokalu "Po 2 Stronie Lustra".

                          który po reaktywacji działa pod adresem ul. Jagiellońska 22. Piwa są już wysłane i na dniach powinny pojawić się na kranach, niestety nie wiem czy uda się to już na ten weekned.
                          Zjazdowicze też będą mieli szansę na spróbowanie naszych nowości
                          http://www.facebook.com/AleBrowar

                          Comment

                          • Parzon
                            Member
                            • 05-2010
                            • 52

                            Jakby to powidzieć, żeby nikogo nie urazić.... W Łukowie nie mam szans na piwo z alebrowaru, z Pinty nie ma problemu... Ja wiem, że jestem prowincja, ale szanujcie klienta, nawet małego... Nie pojadę do wawy po piwo. Dzisiaj byłem w wawie, a piwa nie kupiłem. Szanujcie klienta...
                            Lubię kiedy się zieleni,
                            lubię jak się piwo pieni...

                            Comment

                            • tomolek
                              Hophead
                              • 05-2006
                              • 1752

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Parzon Wyświetlenie odpowiedzi
                              Jakby to powidzieć, żeby nikogo nie urazić.... W Łukowie nie mam szans na piwo z alebrowaru, z Pinty nie ma problemu... Ja wiem, że jestem prowincja, ale szanujcie klienta, nawet małego... Nie pojadę do wawy po piwo. Dzisiaj byłem w wawie, a piwa nie kupiłem. Szanujcie klienta...
                              Kolejny sojusznik :-) Łuków jest blisko od Lublina...
                              www.ohbeautifulbeer.com

                              www.mateuszdrozdowski.pl

                              „Kwaśny Edi herbu Koreb

                              Comment

                              • fans
                                Senior
                                • 04-2010
                                • 195

                                AleBrowar do Lublina.Na krany i w butelkach.Jestem z Wami.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎