Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

AleBrowar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • AleBrowar
    Senior
    • 04-2012
    • 167

    Ta sama warka, ten sam leżak, ten sam dzień butelkowania/kegowania, ten sam transport, ta sama hurtownia. Owszem zdarzają się różne rzeczy ale bez przesady.
    http://www.facebook.com/AleBrowar

    Comment

    • bayern71
      Senior
      • 06-2006
      • 1004

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar Wyświetlenie odpowiedzi
      Ta sama warka, ten sam leżak, ten sam dzień butelkowania/kegowania, ten sam transport, ta sama hurtownia. Owszem zdarzają się różne rzeczy ale bez przesady.
      Rozumiem, że sugerujesz że sobie wymyśliłem mętne piwo?
      Ale nie mam dziś czasu na jałowe polemiki. Moje jest popsute a więc ostrzegam ewentualnych kupujących. Jak ktoś ma inne zdanie niech kupuje. Smacznego.

      Comment

      • AleBrowar
        Senior
        • 04-2012
        • 167

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
        Rozumiem, że sugerujesz że sobie wymyśliłem mętne piwo?
        Ale nie mam dziś czasu na jałowe polemiki. Moje jest popsute a więc ostrzegam ewentualnych kupujących. Jak ktoś ma inne zdanie niech kupuje. Smacznego.
        Na pewno sobie nie wymyśliłeś, bo nasze piwa są niefiltrowane i mętne od początku. Nie kwestionuję tego, natomiast napisałeś że ma "dziwny smak". Co dalej pociągnęło dyskusje "problemach Gościszewa". Chyba Cie nie dziwi, że żywo nas interesuje jakość naszych piw i reagujemy na każda informacje że coś jest nie tak.
        Last edited by AleBrowar; 17-09-2012, 08:28.
        http://www.facebook.com/AleBrowar

        Comment

        • pizmak666
          Senior
          • 12-2006
          • 1898

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika bayern71 Wyświetlenie odpowiedzi
          Rozumiem, że sugerujesz że sobie wymyśliłem mętne piwo?
          W krakowskim Kacyku też zakupiłem coś podobnego. W wyglądzie i smaku niemal identyczne jak moja pierwsza warka
          „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

          "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

          Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

          Comment

          • kony
            breweriarz
            • 08-2005
            • 1701

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar Wyświetlenie odpowiedzi
            Chyba Cie nie dziwi, że żywo nas interesuje jakość naszych piw i reagujemy na każda informacje że coś jest nie tak.
            Ale Ciebie nie powinno dziwić, że reakcja "ja piłem i moje było dobre" wywoła tylko zniesmaczenie u tych którym nieraz dane było trafić świeżego ale kwaśnego Rycerza

            Comment

            • bayern71
              Senior
              • 06-2006
              • 1004

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar Wyświetlenie odpowiedzi
              Na pewno sobie nie wymyśliłeś, bo nasze piwa są niefiltrowane i mętne od początku. Nie kwestionuję tego, natomiast napisałeś że ma "dziwny smak". Co dalej pociągnęło dyskusje "problemach Gościszewa". Chyba Cie nie dziwi, że żywo nas interesuje jakość naszych piw i reagujemy na każda informacje że coś jest nie tak.
              Rowing Jacka piłem nie raz (i bardzo go lubię). Pamięć mam na tyle dobrą, że pamiętam stopień zmętnienia. Teraz przypomina kawę z mlekiem, a to nie jest standard dla dotychczasowych warek. No chyba, że od teraz tak będzie. Smak też jest mniej bogaty (poza goryczką). Mnie też żywo interesuje jakość Waszych piw bo je najczęściej ostatnio kupuję.

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar Wyświetlenie odpowiedzi
                Co dalej pociągnęło dyskusje "problemach Gościszewa".
                Moją jedną wypowiedź raczej trudno nazwać dyskusją.


                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika AleBrowar Wyświetlenie odpowiedzi
                Chyba Cie nie dziwi, że żywo nas interesuje jakość naszych piw i reagujemy na każda informacje że coś jest nie tak.
                Mnie dziwi taka reakcja, moim zdaniem powinniście zareagować przede wszystkim osobistym lub przez kogoś zakupieniem butelki w owym sklepie i osobistym lub przez kogoś, do kogo macie zaufanie, że "się zna" sprobowaniem, czy wszystko gra.

                Ja już swojego czasu meldowałam (bodaj w czerwcu), ze Lady Blanche butelkowa poszła do zlewu - no, ale pewnie się nie znam
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  A ktoś tam pisał, że piwo pozbawione całkiem gazu. Zatem problem może tkwić w kapslownicy. Z innej strony Gościszewo używa cienkościennych butelek jednorazowych jako wielokrotnego użytku. Może to cienkie szkło nie wytrzymuje i kapsel nie dociska?

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • AleBrowar
                    Senior
                    • 04-2012
                    • 167

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                    Moją jedną wypowiedź raczej trudno nazwać dyskusją.
                    Pojawiły się nie tylko Twoje komentarze.


                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                    Mnie dziwi taka reakcja, moim zdaniem powinniście zareagować przede wszystkim osobistym lub przez kogoś zakupieniem butelki w owym sklepie i osobistym lub przez kogoś, do kogo macie zaufanie, że "się zna" sprobowaniem, czy wszystko gra.

                    Ja już swojego czasu meldowałam (bodaj w czerwcu), ze Lady Blanche butelkowa poszła do zlewu - no, ale pewnie się nie znam]
                    Do Warszawy trafiło 60 (słownie sześćdziesiąt butelek Rowing Jack) i cztery kegi, nie mamy możliwości sprawdzeni butelki bo się skończyły. Znam drogę każdej butelki i każdego kega. Dlatego napisałem, że próbowaliśmy wersji beczkowej bo innej opcji nie było. Reagujemy na absolutnie każdą informacje o tym, że coś nie gra z naszymi piwami, reagowaliśmy także na Twoje czerwcowe sugestie. Dzwoniłem do hurtowni i nie było żadnych zgłoszeń, zresztą jestem w kontakcie z wszystkimi odbiorcami zamawiającymi bezpośrednio u nas. Byliśmy sami lub osoby przez nas poproszone w prawie wszystkich lokalach serwujących nasze piwo. Nie wiem co mógłbym zrobić więcej. Będę reagował na każde info o tym, że z piwami się dzieje coś niedobrego.

                    A ktoś tam pisał, że piwo pozbawione całkiem gazu. Zatem problem może tkwić w kapslownicy. Z innej strony Gościszewo używa cienkościennych butelek jednorazowych jako wielokrotnego użytku. Może to cienkie szkło nie wytrzymuje i kapsel nie dociska?
                    Problem jest nam znany wynikał z pracy kapslownicy w browarze, dotyczył jednej parti Lady Blanche. Po informacji od piwoszy przekazaliśmy temat hurtownią a ewentualne wadliwe parte są wymieniane.
                    Last edited by AleBrowar; 17-09-2012, 09:57.
                    http://www.facebook.com/AleBrowar

                    Comment

                    • AleBrowar
                      Senior
                      • 04-2012
                      • 167

                      Oczywiście, reagujemy tylko na info o ewentualnych problemach z jakością. Jak komu nasze piwo smakuje czy nie smakuje to jego indywidualna sprawa i nie zamierzam się w to wtrącać ani komentować.
                      http://www.facebook.com/AleBrowar

                      Comment

                      • Makaron
                        Senior
                        • 08-2003
                        • 2107

                        Czas na pasteryzacje
                        "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                        Comment

                        • ufotografa
                          PiwBiz
                          • 09-2012
                          • 196

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fans Wyświetlenie odpowiedzi
                          AleBrowar do Lublina.Na krany i w butelkach.Jestem z Wami.
                          My chcemy rozlewać

                          Comment

                          • ufotografa
                            PiwBiz
                            • 09-2012
                            • 196

                            A tak na poważnie, jesteśmy bardzo zainteresowani, by w końcu i AleBrowar zagościł na ziemi lubelskiej. Jeśli ktoś chciałby wziąć z nami jakąś cześć palety, prosimy o kontakt.

                            Comment

                            • AleBrowar
                              Senior
                              • 04-2012
                              • 167

                              Oto nasz Pumpkin Ale:
                              600 kg świeżej dyni
                              Słody: Pale Ale, Caraamber, wiedeński, Carapils
                              Chmiele: Willamette, Cascade, Palisade
                              Przyprawy: cynamon, wanilia, gałka muszkatołowa, imbir, ziele angielskie
                              Drożdże: US-05
                              IBU 45, Alk 6,2%, BLG 16
                              http://www.facebook.com/AleBrowar

                              Comment

                              • gwzd
                                Senior
                                • 01-2012
                                • 622

                                Na kiedy planujecie premierę?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎