Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Antidotum - czy to nowy browar?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    #76
    Tym razem postanowiłem popastwić się na blogu nad Browarem Antidotum.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23807

      #77
      Bardzo proszę nie wstawiać tu tylko linka, ale i własne zdanie - bo to i nie linkownia, tylko forum dyskusyjne.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Twilight_Alehouse
        Chmielowisko.pl
        • 06-2004
        • 6310

        #78
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
        Bardzo proszę nie wstawiać tu tylko linka, ale i własne zdanie - bo to i nie linkownia, tylko forum dyskusyjne.
        Moje zdanie jest w opublikowanych już recenzjach Pilznera, Pszenicznego i Dunkela. Recenzja Amber Lagera na dniach.

        Comment

        • gwzd
          Senior
          • 01-2012
          • 622

          #79
          Nie wiem czy ktoś widział beztroską twórczość ludzi odpowiedzialnych za to Antidotum. Dyskusja z ich profilu na Facebooku z połowy stycznia.

          Na pytanie użytkownika FB:

          A dlaczego wasze piwa mają tak fatalną opinię wśród piwnych blogerów i bardzo kiepskie oceny na browar.biz?
          Odpowiedź Browaru Antidotum:

          Maćku może dlatego że to ta sama ekipa "poklepywaczy", "sekciarzy", "trolli", "rewolucjonistów" hmmm ...
          I po chwili bez dalszej zaczepki:

          no i "niestety" żaden z blogerów nie "dostał" od nas paczki z piwami do recenzji tylko musieli je kupić tak po prostu, a po sprzedaży widać że zwykłemu Kowalskiemu nasze piwa smakują

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            #80
            Co prawda o wszystkich tzw browarach kontraktowych mam jedno zdanie (łagodniejsze o tych które podają na opakowaniach miejsce warzenia piwa i bardziej surowe o tych które tego nie robią) to w powyższym cytacie myślę że coś (chyba) jest na sercu i to że pisał to browar kontraktowy a nie "normalny" akurat chyba nie ma tu znaczenia.
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              #81
              A ja myślę, że tu działa ten sam mechanizm, co w przypadku Łebskiego Browaru, a wczesniej Ediego i Zodiaka - Jak piwo jest do dupy, to wciskamy ludziom, że tak ma być, i co tydzień zmieniamy miejsce pobytu.

              Comment

              • jacer
                Senior
                • 03-2006
                • 9875

                #82
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                Co prawda o wszystkich tzw browarach kontraktowych mam jedno zdanie (łagodniejsze o tych które podają na opakowaniach miejsce warzenia piwa i bardziej surowe o tych które tego nie robią) to w powyższym cytacie myślę że coś (chyba) jest na sercu i to że pisał to browar kontraktowy a nie "normalny" akurat chyba nie ma tu znaczenia.
                Czyli twierdzisz, że Pinta i AleBrowar zajęła wysokie miejsca w plebiscycie, bo blogerzy dostają od nich darmowe piwa, które opisują przez co reszta wie jak głosować?
                Milicki Browar Rynkowy
                Grupa STYRIAN

                (1+sqrt5)/2
                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                No Hops, no Glory :)

                Comment

                • Twilight_Alehouse
                  Chmielowisko.pl
                  • 06-2004
                  • 6310

                  #83
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                  Co prawda o wszystkich tzw browarach kontraktowych mam jedno zdanie (łagodniejsze o tych które podają na opakowaniach miejsce warzenia piwa i bardziej surowe o tych które tego nie robią) to w powyższym cytacie myślę że coś (chyba) jest na sercu i to że pisał to browar kontraktowy a nie "normalny" akurat chyba nie ma tu znaczenia.
                  Sugerujesz, że napisałem źle o Antidotum, bo nie dostałem darmowego piwa? Na jakiej podstawie? Cenie się trochę wyżej niż kilka piw. A poza tym nie napisałbym dobrze o złym piwie, nawet gdybym dostał je za darmo. Za to z przyjemnością piszę dobrze o piwie dobrym, które zresztą sam sobie kupuję.

                  Comment

                  • Sokół83
                    szynkarz
                    • 12-2004
                    • 1598

                    #84
                    a po sprzedaży widać że zwykłemu Kowalskiemu nasze piwa smakują
                    Zwykłemu Kowalskiemu smakuje również Harnaś, Piwo Tesco, parówki 5% mięsa czy ser żółty z tłuszczu roślinnego... No cóż, ale przynajmniej wiadomo w jaki target uderzają.

                    A ja myślę, że tu działa ten sam mechanizm, co w przypadku Łebskiego Browaru, a wczesniej Ediego i Zodiaka - Jak piwo jest do dupy, to wciskamy ludziom, że tak ma być, i co tydzień zmieniamy miejsce pobytu.
                    Dokładnie, a że Polska jest krajem o niskiej kulturze picia piwa, więc "ciemny lud wszystko kupi".
                    Z INNEJ BECZKI

                    www.fotopolska.eu

                    Comment

                    • Mason
                      Senior
                      • 02-2010
                      • 3280

                      #85
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Cooper Wyświetlenie odpowiedzi
                      Co prawda o wszystkich tzw browarach kontraktowych mam jedno zdanie (łagodniejsze o tych które podają na opakowaniach miejsce warzenia piwa i bardziej surowe o tych które tego nie robią) to w powyższym cytacie myślę że coś (chyba) jest na sercu i to że pisał to browar kontraktowy a nie "normalny" akurat chyba nie ma tu znaczenia.
                      Sugerujesz, że blogerzy piszą dobrze o Pincie i AleBrowarze, bo dostali ich piwa za darmo? Przykłady proszę. Akurat blogerzy piwni chętnie się chwalą otrzymanymi paczkami z piwem, więc nie powinieneś mieć z tym problemu jeśli takie zjawisko faktycznie występuje.
                      JEDNO PIVKO NEVADI!

                      Comment

                      • Shedao
                        Senior
                        • 09-2007
                        • 900

                        #86
                        Heheheh, ale bzdury ten Cooper opowiada.


                        Co do Antidotum, to fajna ciekawostka, te ich wypowiedzi. Mogą sobie tak używać, przecież gorszej opinii i tak już nie mogą mieć

                        Comment

                        • Cooper
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 6055

                          #87
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
                          Sugerujesz, że blogerzy piszą dobrze o Pincie i AleBrowarze, bo dostali ich piwa za darmo? Przykłady proszę. Akurat blogerzy piwni chętnie się chwalą otrzymanymi paczkami z piwem, więc nie powinieneś mieć z tym problemu jeśli takie zjawisko faktycznie występuje.
                          Sugeruję że to jakby nie było jednak możliwe a taka teza ma sens. Tak jak ja nie udowodnię (i nie zamierzam bo w sumie to mi temat obojętny) że coś takiego miało miejsce choćby raz, tak samo ty nie udowodnisz że coś takiego na pewno nigdy miejsca nie miało, nawet nie wydarzył się choćby jeden taki przypadek. Osobiście nawet nie czytam żadnych piwnych blogów bo smaki piwa wolę ocenić sam, organoleptycznie.
                          I tylko o to mi chodziło.
                          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                          Comment

                          • jacer
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 9875

                            #88
                            Czyli uznajesz głosujących ludzi za debili, którzy nie umieją sami określić smaku piwa tylko czekają na to co napiszą blogerzy aby wiedzieć co myśleć.

                            Pięknie.
                            Milicki Browar Rynkowy
                            Grupa STYRIAN

                            (1+sqrt5)/2
                            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                            No Hops, no Glory :)

                            Comment

                            • Cooper
                              Senior
                              • 11-2002
                              • 6055

                              #89
                              Nie czytam żadnych głosowań i nawet nie wiem które "browary" kontraktowe są na topie pod względem ocen smaku. Jest mi to tak obojętne jak rozbudowa infrastruktury drogowej w Maroku. Napisałem wyłacznie to co skojarzyło mi się po przeczytaniu cytatu na dole postu nr 79.
                              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                              Comment

                              • jacer
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 9875

                                #90
                                A mnie się skojarzyło to, że masz coś wspólnego z Antidotum.
                                Milicki Browar Rynkowy
                                Grupa STYRIAN

                                (1+sqrt5)/2
                                "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                                "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                                No Hops, no Glory :)

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎