Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gawędy o piwie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ropri
    Junior
    • 10-2006
    • 22

    Gawędy o piwie

    Za jakiś tydzień ukaże się nowa książeczka poświęcona produkcji i konsumpcji piwa w średniowieczu: "Gawędy o piwie", Wydawnictwo Egros, Warszawa 2007. Będzie sporo o piwowarstwie i karczmarstwie we Lwówku Śląskim. W załączeniu okładka (jeśli wskoczy)
    Attached Files
  • kony
    breweriarz
    • 08-2005
    • 1701

    #2
    Oj nie ładnie tak sobie robić autoreklamę za darmochę. Trzeba ponegocjować z ARTem, wykupić miejsce na półce browarbizowego sklepu i wtedy będzie odpowiedni marketing.

    Comment

    • Ropri
      Junior
      • 10-2006
      • 22

      #3
      Jeśli ta informacja łamie zasady forum - proszę o usunięcie. Niestety, autorzy nie są zbyt zasobni, a namiary na Browar.biz przekazaliśmy Wydawcy. Czy zadziała - tego nie wiemy.

      Comment

      • kony
        breweriarz
        • 08-2005
        • 1701

        #4
        Nie mi to oceniać czy coś zostało złamane czy nie, ale tak intuicyjnie trochę mi się wydało, że skoro sam autor o tym pisze to może być trochę nie wporzo.

        Swoją drogą, fajnie że kolejna pozycja na rynku się pojawi z piwem związana. Gratuluję.

        Comment

        • Maggyk
          Szara Adminiscjencja
          • 05-2004
          • 5615

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Ropri
          Jeśli ta informacja łamie zasady forum - proszę o usunięcie. Niestety, autorzy nie są zbyt zasobni, a namiary na Browar.biz przekazaliśmy Wydawcy. Czy zadziała - tego nie wiemy.
          Niektórzy autorzy mają może i mało pieniędzy na reklamę, ale to nie znaczy, że mają zamieszczać ją bez zgody właściciela portalu. Może po prostu wypadałoby ARTa zapytać przed zamieszczeniem tematu.
          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
          Piwo domowe -
          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

          Reklama w BROWARZE
          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

          Comment

          • Ropri
            Junior
            • 10-2006
            • 22

            #6
            Zgadza się, ale ten tekst uznaję za informacyjny, a nie reklamowy. Chyba, że ten dział forum jest przeznaczony do innych celów. Wówczas przepraszam i proszę o usunięcie postu.
            Pozdr. Ropri

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23782

              #7
              oczywiście że dział jest zły na taki temat, chyba że autor jest megalomanem i dlatego go umieścił w dziale bestseller
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Upiorek
                Senior
                • 03-2007
                • 141

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                oczywiście że dział jest zły na taki temat, chyba że autor jest megalomanem i dlatego go umieścił w dziale bestseller

                Słusznie i naukowo, przenieść do wątku na temat książek

                Swoją drogą ciekawe o czym traktuje owa książeczka, tak na marginesie w sprzedaży wypatrzyliśmy w ubiegłym tygodniu i została już wirtualnie zakupiona. Na stanie niestety jeszcze nie mamy ale z ciekawością przestudiujemy bezzwłocznie po otrzymaniu.

                Szkoda, że podczas wirtualnych poszukiwań była tylko w jednej księgarni, w cenie 17,00 PLN (bez wysyłki).

                Comment

                • cafekot
                  Member
                  • 08-2005
                  • 40

                  #9
                  ,,Gawędy o piwie"

                  Właśnie skończyłem lekturę książki ,,Gawędy o piwie” autorstwa Trzech Panów i mam taką sobie uwagę dla potencjalnych nabywców tej pozycji :
                  - objętościowo to bardziej niż skromna 53 strony w tym 9 stron z samymi fotkami lub rycinami, bardziej pozycja nadaje się na broszurę ( ,, w terminologii księgarskiej i bibliotekarskiej: publikacja licząca od 5 do 48 stron” – Wikipedia) ;
                  - w moim odczuciu cała pozycja daje wrażenie wyrwanej z większego opracowania, brak jej spójności i oczywiście brak charakteru gawędziarskiego ;
                  - zawiera jednak parę fajnych informacji z historii piwowarstwa i jeśli ktoś dość zachłannie zbiera wszelkie informacje na temat piwa to może tą ,,broszurę” kupić do swojej piwnej biblioteczki.
                  Odczucia z lektury są oczywiście moje własne i można się z nimi nie zgadzać.

                  Comment

                  • Czapayew
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 1966

                    #10
                    Książkę byłem otrzymałem od Redyny i pochłonąłem dość szybko. 50 stron napisane przystępnym popularnonaukowym językiem, podzielone zostało na rozdziały: "Jak piwo warzono", "Piwni święci", "Wojny piwne" i "Taberny, karczmy, gospody, szynki". Historie głównie z Dolnego Śląska i okolic, choć nie tylko. Warta do polecenia lekturka
                    "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                    www.zamkoszlaki.com
                    www.piwnekapsle.net

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎