Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wielki Test Piw

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tristan_tzara
    Senior
    • 12-2007
    • 1038

    #16
    Trollowanie jest na anonie. Tutaj mamy chyba klasyczne robienie z siebie głupka

    Comment

    • Depeszowiec
      Junior
      • 12-2014
      • 6

      #17
      Kochani, naprawdę nie rozumiem dlaczego oczerniacie mojego dobrego znajomego a przy okazji i moją skromną osobę. Z racji szacunku jaki mam do tego portalu - wszak jest największym piwno-tematycznym forum w naszym kraju - to tutaj chciałem zaprezentować nowość w piwnym świecie polskiego YouTube. Trochę awangardy nie zaszkodzi!!
      Żarty zrobił mój kumpel pewnym filmikiem, ale o nim już niebawem...

      Comment

      • Jimmy_jb
        • 11-2005
        • 911

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Depeszowiec Wyświetlenie odpowiedzi
        Kochani, naprawdę nie rozumiem dlaczego oczerniacie mojego dobrego znajomego a przy okazji i moją skromną osobę.
        Witamy na browar.biz. Kolega nowy w internetach? Jak nie to wytrzymasz, jak tak to się przyzwyczajaj. Tylko proszę nie określaj krytyki "hejterstwem", "bólem dupy" itp. bo takie teksty nie świadczą źle o ich adresacie, raczej o ich twórcy.
        Filmiku nie oglądałem bo mi się nie chce ale jeśli ktoś chce zrobić wrażenie na użytkownikach tego portalu to musi się postarać. Z tego co wyczytałem to trochę zabrakło. Ale powodzenia następnym razem.

        PS. Nie nazywaj braku fachowości awangardą. Na "straż przednią", czyli po polsku zwiad, rozpoznanie walką, wysyła się najlepszych żołnierzy a nie mięso armatnie.
        Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

        Comment

        • Depeszowiec
          Junior
          • 12-2014
          • 6

          #19
          Dziękuję za mądre słowa! Szkoda, że takich użytkowników jak Ty jest tutaj niewiele. Dziękuję i pozdrawiam! Kolega również czyta posty i bierze sobie je do serca - ale tylko Twoje weźmie do serca i postara się zrobić tak, aby stał się strażą przednią polskiego browarnictwa

          Comment

          • Jimmy_jb
            • 11-2005
            • 911

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Depeszowiec Wyświetlenie odpowiedzi
            Dziękuję za mądre słowa! Szkoda, że takich użytkowników jak Ty jest tutaj niewiele. Dziękuję i pozdrawiam! Kolega również czyta posty i bierze sobie je do serca - ale tylko Twoje weźmie do serca i postara się zrobić tak, aby stał się strażą przednią polskiego browarnictwa
            Nie uważam żeby brakowało rozsądnych użytkowników na forum. Ale rozsądek nie oznacza radosnego przyklaskiwania każdemu przedsięwzięciu bez względu na jego jakość merytoryczną. Chyba mnie nie do końca zrozumiałeś. Ja się jednak zgadzam z tymi, którzy Twojego kolegę skrytykowali. To raczej takie głosy należy sobie brać do serca bo krytyka nie bierze się znikąd.
            Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎