Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najpiwniejszy FILM

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
    Wczoraj byłem na filmie "Rezerwat". Film dzieje sie na Pradze warszawskiej. Sklep spozywczy na rogu, menele, piwo na półkach, chyba żadnego koncernowego nie dostrzegłem i sklepikara, która sprawdza balling, bo klient (menel) chce się dowiedzieć jaki jest no i właśnie w jakim piwie go sprawdza....?



    Na piwie ze Lwówka
    Kurczę, nie uwierzę, póki nie zobaczę! Piwne lobby RULEZ!

    Comment

    • jacer
      Senior
      • 03-2006
      • 9875

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
      Kurczę, nie uwierzę, póki nie zobaczę! Piwne lobby RULEZ!

      Idź, idź film jest super. Jeden z lepszych polskich jakie ostatnio widziałem.

      Dodam tylko, że ci prażanie wkońcu piwa nie kupują, bo sprzedawczyni jakoś nie jest wstanie im tego ekstraktu podać, wychodzą ze sklepu klnąc na fatalną obsługe. Przezabawna scena.
      Milicki Browar Rynkowy
      Grupa STYRIAN

      (1+sqrt5)/2
      "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
      "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
      No Hops, no Glory :)

      Comment

      • kuczman
        Senior
        • 01-2008
        • 146

        Co do wspomnianych Simpsonow- Homer pije Duff piwo, nie Bud.

        Najbardziej piwny film??? Wlatcy Moch oczywiscie

        A jezeli ktos skrytykuje ze to nie film, wkrotce bedzie i taki, pelnometrazowy!

        Comment

        • peter007
          Senior
          • 06-2004
          • 2820

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kuczman Wyświetlenie odpowiedzi

          Najbardziej piwny film??? Wlatcy Moch oczywiscie
          A co on ma wspólnego z piwem?
          Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

          Comment

          • alnus
            Senior
            • 07-2007
            • 459

            A mnie się od razu przypomina Szwejk w starej czeskiej wersji z Rudolfem Hrusinsky'm. Zwłaszcza gdy zamawia ciemne piwo, bo żałoba.

            Comment

            • fteo
              Senior
              • 05-2003
              • 1139

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007 Wyświetlenie odpowiedzi
              A co on ma wspólnego z piwem?
              Dobrze się przy nim pije piwo.
              http://lotnictwo.net.pl/
              http://www.flightradar24.com/
              http://www.airshow.sp.mil.pl/

              Comment

              • kuczman
                Senior
                • 01-2008
                • 146

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007 Wyświetlenie odpowiedzi
                A co on ma wspólnego z piwem?
                Jak to co? Marcel i pulkownik przeciez flaszki z reki nie wypuszczaja!

                Comment

                • fteo
                  Senior
                  • 05-2003
                  • 1139

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kuczman Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jak to co? Marcel i pulkownik przeciez flaszki z reki nie wypuszczaja!
                  Zawsze mnie zastanawia, dlaczego to piwo przez nich po prostu nie przelatuje...
                  http://lotnictwo.net.pl/
                  http://www.flightradar24.com/
                  http://www.airshow.sp.mil.pl/

                  Comment

                  • jacer
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 9875

                    Na dniach wybieram się na film pt "Butelki zwrotne" Jana Sveraka. Jako, że akcja toczy się w skupie butelek, piwnych tematów nie powinno zabraknąć.

                    Był już ktoś?
                    Milicki Browar Rynkowy
                    Grupa STYRIAN

                    (1+sqrt5)/2
                    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                    No Hops, no Glory :)

                    Comment

                    • alnus
                      Senior
                      • 07-2007
                      • 459

                      Jakieś pół roku temu miałem w domu karton Wielkopopowickiego Kozła z reklamą tego filmu. Zdajsie, że Koncern co nieco do tego filmu dołożył.

                      Comment

                      • docent
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 5205

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Dudlik Wyświetlenie odpowiedzi
                        Wydaje mi się, że Postrzyżyny mogą być piwnym filmem bo tam wszystko dzieje się w browarze i wokół browaru
                        Ten klasyk w czwartek 31.I o 20.30 na TVP Kultura.
                        Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                        Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                        Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                        Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                        Comment

                        • cafekot
                          Member
                          • 08-2005
                          • 40

                          Dziś w telewizorni - dobry film

                          W TVP Kultura czeski film ,,Postrzyżyny", w którym znajduje się wątek piwny.
                          Film jest ekranizacją powieści Hrabala, którego to ojciec był zarządcą w czeskim browarze.

                          Comment

                          • adam16
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 9865

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cafekot Wyświetlenie odpowiedzi
                            W TVP Kultura czeski film ,,Postrzyżyny", w którym znajduje się wątek piwny.
                            Film jest ekranizacją powieści Hrabala, którego to ojciec był zarządcą w czeskim browarze.
                            Film zacny. Pracy w samym browarze niewiele pokazuje, głównie bednarze mają pole do popisu. Ale za to kąpiel głównej bohaterki przy warzelni jest super .
                            No i od samego początku oglądania głodny byłem - świniobicie w browarze, te mięsiwa zajadane i popijane piwem. I znów główna bohaterka - jak ona to piwo pije - mniam.
                            Browar Hajduki.
                            adam16@browar.biz
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                            Comment

                            • fteo
                              Senior
                              • 05-2003
                              • 1139

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ale za to kąpiel głównej bohaterki przy warzelni jest super .
                              Właśnie leci powtórka i mąż zachwycał się dzisiaj ponownie sceną opisaną przez Ciebie...
                              http://lotnictwo.net.pl/
                              http://www.flightradar24.com/
                              http://www.airshow.sp.mil.pl/

                              Comment

                              • adam16
                                Senior
                                • 02-2001
                                • 9865

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fteo Wyświetlenie odpowiedzi
                                Właśnie leci powtórka i mąż zachwycał się dzisiaj ponownie sceną opisaną przez Ciebie...
                                Ja to sobie już wczoraj nagrałem
                                Swoją drogą te teksty:

                                Idzie dwóch mężczyzn (jeden z nich to bodaj ksiądz)
                                - Wiedz drogi przyjacielu że każda kobieta ma skłonność do złego... - po czym mija ich długowłosa żona rządny browaru.
                                - Na czym to skończyłem?
                                - Na kobietach.
                                - Kobieta to jest jedyne dobro jakie jest na świecie.


                                Albo to:

                                Trzeba umieć rozróżniać namiętność od miłostek. Pewna kobieta miała 20-cioro dzieci, a druga - nawet gdyby ją przygniótł komin browaru - dalej nic

                                No i jeszcze ta biedna ofiara, brata rządcy browaru
                                Last edited by adam16; 01-02-2008, 16:03.
                                Browar Hajduki.
                                adam16@browar.biz
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎