Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwowar2 1/2

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #16
    Piwofil napisał(a)
    A więc i ja dołącze się do życzeń dla Piwowara, mam nadzieje że wszyscy doczekamy czasów, kiedy to Piwowar2 1/2 zamieści swój pierwszy post na forum
    A dzieci w istocie są bardzo zdolne
    Która to będzie wtedy wersja forum? My na pewno będziemy już Radą Starszych Forum.
    Gratulacje dla Piwowara2
    Last edited by adam16; 12-10-2002, 06:54.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • piwowar2
      Senior
      • 11-2001
      • 588

      #17
      W zyciu nie ma przypadkow, jak pisal pjenknik, w zyciu piekne sa tylko chwile, jak pisal Dzem. Serdeczne Dzieki Wam wszystkim. Dla Bena zas mam nadzieje, ze bedzie mial okazje poznac chocby polowe tych browarow co jego wujek i ojciec(poczatkowo jako kierowca ww, chociaz do tego czasu to auta same beda sterowac). W odpowiednim wieku odziedziczy od Piwowara jego historyczny sprzet browarski a jako dziecko dostanie model browaru i samochodzik dostawczy.
      Waga Bena(4320 g)wsazuje, ze piwo pite prze ojca podczas ciazy doskonale wplywa na jego samopoczuciu, co ma pozytywny wplyw na przebieg ciazy oraz zdrowie dziecka. Mimo wszystko Beno karmiony bedzie mlekiem(tak zalecaja lekarze), o piwie w diecie niemowla nie czytalem. Bledem bylo by by poznal smak piwa juz teraz, poniewaz zabralbym mu te piekne przezycie na przyszlosc. Pierwszy lyk piwa - kto pamieta jeszcze? A co do babli na palcach lewej dloni - jeszcz nie stwierdzono, ze jest leworeczny bandyta.

      Comment

      • kiszot
        Senior
        • 08-2001
        • 8081

        #18
        Spóźnione ale szczere GRATULACJE

        Ja też będę miał potomka(już drugiego)ciekawe jakiej płci?Może będzie kiszot2?
        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
        So von Natur, Natur in alter Weise,
        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          #19
          A może Sanczo Pansa?

          Comment

          • piwowar2
            Senior
            • 11-2001
            • 588

            #20
            Oblalismy piwowara2 1/2 wraz z piwowarem(jego syn to wg. tej logiki piwowar 1/2) piwem beczkowym z browaru Andreasa Müllera z Reundorf(recenzja umieszczona na odpowiedniej stronie) i nie byl to blad .

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎