Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

O czym rozmawiaja dziewczyny miedzy soba

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • peefco
    Member
    • 10-2002
    • 71

    #61
    Wcale sie nie zdenerwowalem, baklazanek, umawiam sie na randki wylacznie z mezatkami he he

    Comment

    • Piwofil
      Senior
      • 01-2002
      • 907

      #62
      Porzucając wątek peefco i Beermatt, mogę stwierdzić że kobiety między sobą rozmawiają na wiele różnorodnych tematów, dwa razy byłem na imprezie w towarzystwie samych pań i czułem się lekko zmieszany, gdyż panie mówiły zupełnie bez skrępowania mówiły o mężczyznach, o seksie, o piciu ( czyli typowo męskich tematach, mężczyzn zastępujemy oczywiście przez kobiety ), ja oczywiście wtrącałem zawsze swoje celne uwagi, ale powiem szczerze, że jakoś mnie te rozmowy nudziły, gdy panie zaczynąją się nakręcać, wspomagając się do tego jeszcze piwem, lepiej zając się czymś innym, gdyż można wywołać burzę, kiedyś postawiłem dziewczynie warunek, że nie chcę się spotykać z nią i jej przyjaciółką, bo to się mija z celem, i, jak się potem okazało, miałem 100% racji!
      www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

      Comment

      • peefco
        Member
        • 10-2002
        • 71

        #63
        No i wracamy do zrodel, czy jak mowili Zymianie do jajka he he, nie zgadzam sie jedynie z tym ze, cytuje "czyli typowo meskich tematach, mezczyzn zastepujemy oczywiscie przez kobiety ", sa to meskie tematy. Mezczyzni bardzo czesto rozmawiaja o kobietach ale kobiety o mezczyznach rozmawiaj bez przerwy, a jak nie maja z kim to gadaja same ze soba he he

        Comment

        • adam16
          Senior
          • 02-2001
          • 9865

          #64
          Ahumba napisał(a)


          Żona-Taxi też jest nauczycielką i w przypadku takich spotkań wiem, że to będzie po prostu RADA PEDAGOGICZNA
          To można by chyba założyć Radę Pedagogiczną Forum, bo żona Kiszota też należy do grona nauczycielskiego.
          Browar Hajduki.
          adam16@browar.biz
          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            #65
            E tam. Mnie się coś wydaje, że po prostu, wszyscy o wszytkich gadają i tyle. Ja tam nawet lubię bywać na imprezach gdzie babki są w przewadze liczebnej. Już bywałem takim "rodzynkiem".
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • Marusia
              Senior
              • 02-2001
              • 20211

              #66
              behemoth napisał(a)


              Tak, zgadzam się w 100%! Rozmawiają o piłkarzach ale tylko w kontekście: jaki on przystojny; albo: jaki ma zgrabny tyłek
              No cóż, tak się składa, że piłkarze mają bardzo zgrabne łydki i tyłki, czego niektórym zaśniedziałym przy piwsku knajpianym piwoszom brakuje.


              A co do gadania o facetach - typowo meskie podejście, bo Wy, Faceci, to myślicie, że nie ma ciekawszych tematów na świecie

              Beermatt, witam koleżankę z zębem
              www.warsztatpiwowarski.pl
              www.festiwaldobregopiwa.pl

              www.wrowar.com.pl



              Comment

              • baklazanek
                † 2014 Piwosz w Raju
                • 08-2001
                • 3562

                #67
                peefco napisał(a)
                Wcale sie nie zdenerwowalem, baklazanek, umawiam sie na randki wylacznie z mezatkami he he


                A to przepraszam nie miałem pojęcia że tylko mężatki ciebie interesują
                Ps. Jak pewnego razu przed twoimi drzwiami będzie stał jakiś obcy facet to pamiętaj że najprawdopodobniej będzie to mąż beermatt

                Comment

                • peefco
                  Member
                  • 10-2002
                  • 71

                  #68
                  To jeszcze nie tak zle, gorzej jak by przyszli wszyscy na raz he he

                  Comment

                  • baklazanek
                    † 2014 Piwosz w Raju
                    • 08-2001
                    • 3562

                    #69
                    peefco napisał(a)
                    To jeszcze nie tak zle, gorzej jak by przyszli wszyscy na raz he he

                    To aż tylu zdradzonych lub zazdrosnych mężów się nazbierało??
                    Chyba będziemy musieli razem z Żą zacząć pobierać od ciebie lekcje podrywania kobiet Po warunkiem że na dziewczyny w stanie wolnym też masz sposób

                    Comment

                    • Beermatt
                      Gość
                      • 10-2002
                      • 192

                      #70
                      Marusia!! Dzięki za powitanie !!

                      Peefco - to Ty taki Szybki Lopez + Casanova w jednym jesteś

                      A co do tematu rozmów kobiet, Marusia ma rację , myślicie ,że my tylko o Was gadamy. Cóż , jaka to szkoda ale NIE. Mylicie się.

                      Czyżby ten temat został wymyślony tylko po to by dać upust megapróżności ??

                      No tak , za chwilę peefco na mnie naskoczy, już pewnie czai sie w krzaczorach.

                      Comment

                      • baklazanek
                        † 2014 Piwosz w Raju
                        • 08-2001
                        • 3562

                        #71
                        Beermatt napisał(a)
                        Marusia!! Dzięki za powitanie !!

                        Peefco - to Ty taki Szybki Lopez + Casanova w jednym jesteś

                        A co do tematu rozmów kobiet, Marusia ma rację , myślicie ,że my tylko o Was gadamy. Cóż , jaka to szkoda ale NIE. Mylicie się.


                        Nie każdy facet myśli że kobiety rozmawiają tylko o facetach!!! A gdyby tak było to świadczyło by to o tym iż kobiety są takie pusty że maja tylko jeden temat do rozmów albo faceci są tak boscy że nie mówić o nich było by grzechem Ja zaliczam się do tej grupy facetów która uważa że kobiety mają znacznie ciekawsze tematy od nawijania bez przerwy jacy to mężczyźni są do bani bądź na odwrót. Tak samo jak faceci nie gadają tylko o sporcie, kobietach i piwie

                        Comment

                        • Beermatt
                          Gość
                          • 10-2002
                          • 192

                          #72
                          baklazanek, Chłopie chwała Ci za to !!!!
                          Jednak obawiam się ,że jesteś jednym z kilku wyjątków potwierdzajacych regułę!!!!!!

                          Comment

                          • baklazanek
                            † 2014 Piwosz w Raju
                            • 08-2001
                            • 3562

                            #73
                            Beermatt napisał(a)
                            baklazanek, Chłopie chwała Ci za to !!!!
                            Jednak obawiam się ,że jesteś jednym z kilku wyjątków potwierdzajacych regułę!!!!!!

                            Nie przesadzaj Jest dużo facetów którzy nie są ograniczeni umysłowo i wiedzą że kobiety to nie pustaczki które zachwycają się tylko męskimi pośladkami i narzekają na małego wacka Chodź nie ukrywajmy że o tym tez rozmawiają.

                            Comment

                            • Beermatt
                              Gość
                              • 10-2002
                              • 192

                              #74
                              Jak to powiedział jeden pan w reklamie nie piwa a kawy :

                              " YYYYYYASNE "

                              Comment

                              • peefco
                                Member
                                • 10-2002
                                • 71

                                #75
                                baklazanek napisał(a)



                                Masz męża oj to Peefco chyba się zdenerwowałJa też bo już chciałem umówić się z tobą na randkę hihi
                                No i masz ci los, zupa sie wylala, chce sie umawiac na randke i postanowil zasugerowac ze jestem ograniczony umyslowo. Co ma piernik do wiatraka baklazanek ???? Nie wspominajac juz o tym ze kilka postow wczesniej prosil o wskazowki he he, czyzby sie zdenerwowal moim milczeniem ???? Milczalem bo poprosila mnie kobieta a ja jestem strasznie prozny i ubostwiam byc ubostwiany he he

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎