Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zmęczenie i niewyspanie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ANDRO
    Senior
    • 10-2001
    • 640

    #16
    Ustawa rozumku nie zastąpi. Chociaż...co niektórym.
    W każdym razie co do zmęczenia to słuszna uwaga.Tyle,że zmęczenie na alkometrze nie wychodzi. A cztery strongi to nie popierdułka.
    Andro z wyspy jednej takiej.
    http://www.bahama.uznam.net.pl/

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23799

      #17
      Nicolae napisal/a
      W Niemczech można prowadzić do 0,8 promila. Ja sam po dwóch, trzech piwach jestem w stanie dobrze prowadzić samochód (kiedyś się zdarzało), ale teraz absolutnie nie wsiądę do samochodu nawet po szklance piwa. Myśl, że najbliższe parę lat mógłbym spędzić w więźniu przeraża mnie - przecież tam nie można pić piwa. Czyli mój wniosek: chcesz pić - nie pij jak masz jechać.
      Poprawka: w Niemczech dozwolona granica alkoholu we krwi jest już obniżona do 0,5 promila.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • slavoy
        Senior
        • 10-2001
        • 5052

        #18
        Raz w życiu prowadziłem "pod wpływem". Było to po pięciu piwach i przejechałem dwa kilometry z jednej działki na drugą i z powrotem po lesie. I jaki skutek? up...lone lusterko w kaszlaku. Na usprawiedliwienie mam to iż cel był szczytny: przewiezienie beczki 50l. ze złotym napojem. Kilka razy jeździłem również dobrze zmęczony. Efekty? Raz szpachlowałem tylny błotnik. (nie zauwarzyłem Land Rovera przy zmianie pasa) i raz oboje prawych drzwi. (nie zauwarzyłem wielkiego zadaszonego śmietnika podczas wyjazdu z podwórka i trochę zciąłem skręt)
        A jaki z tego morał?
        Ano nic nowego nie przychodzi mi do głowy, poza tym że jedno i drugie jest atk samo niebeezpieczne.
        Tym gorzej że przy moim rytmie życia zmęczenia to nie żadkość (praca na trzy zmiany, w weekendy szkoła)
        Dick Laurent is dead.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎