Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Muzyka przy piwku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • iommi
    Senior
    • 07-2003
    • 1522

    A ja paradoksalnie bardziej doceniam "Made in Europe". Japońskie koncerty są sympatyczne, jest tam wszystko co najlepsze z pierwszego okresu działalności Purpli, ale zawsze podziwiałem Hughesa i spółkę za "MiE". Straszna presja na nich ciążyła, musieli pokazać, że bez Gillana ten zespół też może grać dobrego rocka. Co więcej, szarpnęli się na niesamowicie odważny repertuar, bez klasyków z czasów najlepszego składu DP.
    I nagrali album pełen ognia, wokalnie Hughes jest sobą, nie naśladuje Gillana. Jednocześnie dziś widać, że "MiE" zdecydowanie lepiej wytrzymał próbę czasu, a "Burn", czy "Stormbringer" wypadają na żywo lepiej niż na płytach studyjnych.
    *****************************

    Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

    *****************************

    Comment

    • YouPeter
      Senior
      • 05-2004
      • 2379

      Już znalazłem. Chodziło o utwór “Strange kind of woman”
      Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

      Comment

      • iron
        Senior
        • 08-2002
        • 6703

        Najpierw mocno spóżnione komentarze z obserwowanego za pomocą internetowej TVP Woodstock'u.
        Pierwszego dnia podobało mi się Vava muffin - takie hiphopowy regał z żywą sekcją
        Całkiem fajny był folkowy Shannon. Coma i Maleo zupełnie mnie nie porwali. Lao Che było niby dobre, ale mam wrażenie, że konwencja oparta na płycie "Powstanie Warszawskie" już się wyczerpała.
        Drugiego dnia porwało mnie Indios Bravos - takiego rockowego reagge z koncertu to ja mogę długo słuchać Potem 2TM2,3 - no to był po prostu czad bez wytchnienia (chodzi mi rzecz jasna o muzykę, nie teksty) - czapki z głów. No i jeszcze Farben Lehre - bardzo dobry koncert z przekroju działalności. Może tylko Wojtek Wojda był zbyt egzaltowany w swojej konferansjerce - ale On widać tak ma

        A teraz słucham sobie najnowszego Proletaryatu i muszę przyznać, że chłopaki nauczyli się grać Bardzo miła dla uszu płyta mimo obecnych tu i tam wtrętów elektronicznych.
        bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
        Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
        Rock, Honor, Ojczyzna

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
          A teraz słucham sobie najnowszego Proletaryatu i muszę przyznać, że chłopaki nauczyli się grać:
          Trochę czasu mieli, bo od ostatniego albumu "Made in U.S.A" minęło siedem lat

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            U mnie na "topie" obecnie muzyka Archive. Trzy płyty, a co jedna to lepsza.
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • iron
              Senior
              • 08-2002
              • 6703

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox
              Trochę czasu mieli, bo od ostatniego albumu "Made in U.S.A" minęło siedem lat
              No niby mieli trochę czasu, ale nie każdy poświęciłby ten czas na naukę
              Brawo dla nich za ambicję i za naprawdę udaną płytę.
              bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
              Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
              Rock, Honor, Ojczyzna

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                Właśnie usłyszałam info w radiu Wrocław, że 20 września we Wrocku zagra koncert Fields Of The Nephilim, w jakimś klubie na ul. Podwale, bilety za jedyne 29 zł!!!! IDĘ!!!!
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23811

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                  Właśnie usłyszałam info w radiu Wrocław, że 20 września we Wrocku zagra koncert Fields Of The Nephilim, w jakimś klubie na ul. Podwale, bilety za jedyne 29 zł!!!! IDĘ!!!!
                  nie wierzę!

                  gdzie co jak? ja też kcę!
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    Będę pilnie się wsłuchiwać, bo, niestety, nie zapamiętałam nazwy klubu, no i nie podali, o której godzinie ten koncert. Też myślałam, ze to prima aprilis, ale cheba nie
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • fteo
                      Senior
                      • 05-2003
                      • 1139

                      8 września odbędzie się we Wrocławiu jakiś letni festival, na którym zagrają między innymi Lao Che.
                      Niestety,k****, znowu ominie mnie ich koncert Mąż zaproponował, żebym w związku z tym nie jechała na Wielki Zlot
                      http://lotnictwo.net.pl/
                      http://www.flightradar24.com/
                      http://www.airshow.sp.mil.pl/

                      Comment

                      • robox
                        = kapslarz =
                        • 11-2002
                        • 8188

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                        Właśnie usłyszałam info w radiu Wrocław, że 20 września we Wrocku zagra koncert Fields Of The Nephilim, w jakimś klubie na ul. Podwale, bilety za jedyne 29 zł!!!! IDĘ!!!!
                        A podobno ten październikowy w warszawskiej Stodole miał być niepowtarzalny i jedyny w Polsce.

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23811

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox
                          A podobno ten październikowy w warszawskiej Stodole miał być niepowtarzalny i jedyny w Polsce.
                          no i po koncercie.

                          INFORMACJA Z 11.08.2006: EUROPEJSKA TRASA ZESPOŁU ZAPLANOWANA NA JESIEŃ 2006 ZOSTAŁA ODWOŁANA. LIDER ZESPOŁU - CARL MCCOY BIJE SIĘ W PIERŚ I PRZEPRASZA ROZGORYCZONYCH FANÓW ZA TĄ SMUTNĄ WIADOMOŚĆ JEDNOCZEŚNIE ZAPEWNIAJĄC ŻE DOKONA WSZELKICH STARAŃ ŻEBY PLANOWANA TRASA ODBYŁA SIE NA POCZĄTKU 2007 ROKU.
                          ZATEM PRZYJDZIE NAM POCZEKAĆ DŁUŻEJ NA POWRÓT ZESPOŁU NA SCENĘ I TEN PIERWSZY POLSKI WYSTĘP(
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23811

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
                            Właśnie usłyszałam info w radiu Wrocław, że 20 września we Wrocku zagra koncert Fields Of The Nephilim, w jakimś klubie na ul. Podwale, bilety za jedyne 29 zł!!!! IDĘ!!!!
                            w sumie nie chodziło o FOTN tylko o NFD

                            Koncert odbedzie się 21 września (g. 20:00) we wrocławskim klubie Łykend (ul. Podwale 37/38).
                            Bilety w cenie: 29 zł/35 zł, rezerwacja: bilety@o2.pl
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • Maidenowiec
                              Senior
                              • 07-2004
                              • 2287

                              A już za parenaście minut premiera nowego singla Iron Maiden
                              Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                              Thou shallt not spilleth thy beer!

                              Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23811

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec
                                A już za parenaście minut premiera nowego singla Iron Maiden
                                to pewnie te chłopaki od bandy MAIDENowca?


                                swoją drogą dopiero dzisiaj jakoś do mego ucha dotarł ostatni twór "FOTN" - Mourning Sun. Jakoś mnie ominęła informacja o premierze tego wydawnictwa. Pewnie przez nikłą wiarę w to że McCoy coś jeszcze może stworzyć...
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎