Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lublin

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Beermatt
    Gość
    • 10-2002
    • 192

    #31
    Matko Boska, szostak nie próbuj.
    To wyjątkowo uciążliwy osobnik, te kilka kapsli nie jest tego warte , zapewniam.
    Jeszcze dziecko Ci zdemoralizuje i zdziwaczy.
    Więcej z tego będzie kłopotów niż pozytywów.

    Comment

    • szostak
      Gość
      • 02-2002
      • 1176

      #32
      Zdemoralizowanie jeszcze bym wybaczył , ale zdziwaczenia? Nigdy!

      Comment

      • djot
        Senior
        • 05-2001
        • 621

        #33
        paveuek napisał(a)

        Tak! To znowu on!
        I mnie też się tak zdaje.

        Comment

        • Kudłaty
          Senior
          • 09-2001
          • 1972

          #34
          Strasznie mnie męczył, abym mu skany ciągle robił nowych kapsli. Później mówił czy mu je sprzedam. Jak powiedziałem, że mu dam na rozwinięcie kolekcji kapsle za frajer to powiedział, że na bank chce go napaśc i zwinąć mu jego kapsle buahjahahah, tym to mnie rozbroił, ale wkońcu mama mu pozwoliła i kapsle poszły do niego. Teraz już mnie męczy tylko o terminy giełd.
          Teraz sobie przypomniałem, że go instruowałem jak ominąć zabezpieczenia ARTa heheh, o kurcze wtopiłem, nie wiedziałem, że was też męczył. A wszystko to wina, że zaniedbałem Forum ;(
          Last edited by Kudłaty; 16-12-2002, 15:38.

          Comment

          • Beermatt
            Gość
            • 10-2002
            • 192

            #35
            brak słów na głupotę

            Jak Kudłaty sie pochwlił to ja nie będę dłuzna , bo z pewnością nie wszyscy wiedzą jaki on uciążliwy.
            Mnie wytropił na jakiejs stronie : chciał żebym mu zrobiła strone internetową, potem żebym mu pisała listy do browarów, potem prosił o ich adresy. Nie wiedząc że studiuję psychologię chciał mi wmówić,że uczy w szkole specjalnej. buhahahhaah
            Chciał żebym mu tłumaczyła na polski listy niemieckie. Ciągle chciał skany kapsli. Powiedziałam mu że na mojej stronie nie mam zeskanowanch wszystkich polskich kapsli a on na to " Mam z 50 kapsli, których ty nie masz wśród polskich". Pisał coraz to fantastyczne liczby kapsli , które ma w swojej kolekcji : to 2000, to 100. Oczywiście zaczął sie gubić co komu napisał i często mu się to myliło. Pisał do mnie kilkanaście listów dziennie, to z płaczliwymi prośbami to z inwektywami na mój temat.Jak poprosił mnie o zdjecia, , adres i wyraził zdumienie,że jako dziennikarz znam tylko dwa języki oraz że chyba po :" arabsku robię wywiady" to tak go zjechałam że wiecej sie nie odezwał. Przestrzegłam przed nim znajomych kolekcjonerów na ostatniej giełdzie w Tychach ale widac on dalej nie zmądrzał i chce znów zacząć kogoś molestować.
            Radzę dla świetego spokoju ignorować jego maile.

            Comment

            • szostak
              Gość
              • 02-2002
              • 1176

              #36
              Niezły numer z niego. Nawet by mi do głowy nie przyszło, by do kogoś wysyłać takie prośby. Cóż, może z wiekiem mu przejdzie

              Comment

              • And69
                Senior
                • 06-2002
                • 1487

                #37
                Albo mu się pogłębi , na chamstwo nie ma lekarstwa .

                Comment

                • baklazanek
                  † 2014 Piwosz w Raju
                  • 08-2001
                  • 3562

                  #38
                  Coś mi się wydaje że za jakiś czas znowu ten upierdliwy chłopczyk pojawi się pod nowym nickiem ale może teraz ruszy swoim małym mózgiem i nie napisze że jest z Lublina

                  Comment

                  • And69
                    Senior
                    • 06-2002
                    • 1487

                    #39
                    Żeby czymś ruszyć trzeba to najpierw mieć .

                    Comment

                    • Kudłaty
                      Senior
                      • 09-2001
                      • 1972

                      #40
                      Mówił mi właśnie , że nie może czytać, forum. Art, może dpozwól mu przeglądać forum, jak to przeczyta to napewno zmieni swoje postępowanie ( chyba )

                      Comment

                      • And69
                        Senior
                        • 06-2002
                        • 1487

                        #41
                        Kudłaty napisał(a)
                        Mówił mi właśnie , że nie może czytać, forum. Art, może dpozwól mu przeglądać forum, jak to przeczyta to napewno zmieni swoje postępowanie ( chyba )
                        Raczej nie , skoro loguje się chyba poraz 3 i za każdym razem stosuje te same metody .

                        Comment

                        • Beermatt
                          Gość
                          • 10-2002
                          • 192

                          #42
                          Nie, Nie i raz jeszcze Nie
                          On setki razy mi obiecywał zmianę.
                          Kudłaty bądź mądrzejszy od niego, nie daj sie zwodzić.
                          On jest cwany i podły a na dodatek głupi.
                          Żadnych ustepstw dla niego.
                          Kudłaty, nie wiem czy to zauważyłeś, on ma tendencje do manipulowania.
                          Udaje skruszonego, obiecuje poprawę tylko po to by urobić sobie ludzi.
                          Nie wstawiaj sie za nim bo w gruncie rzeczy póki nie dostanie kopa nie zmieni się, a Ty Kudłaty pomagając mu nieświadomie działasz na jego niekorzysć.

                          Comment

                          • And69
                            Senior
                            • 06-2002
                            • 1487

                            #43
                            Brawo Beermatt.

                            Chamstwu w życiu trzeba przeciwstawiać się siłą i kulturą osobistą

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23799

                              #44
                              Kudłaty:

                              skoro koleś nie potrafi usiedzieć cicho gdy wie że to nie jest jeszcze serwis dla niego i pokazuje się w dyskusjach to musi niestety odczekać swoje aż dorośnie. nie wiedziałbym że ma naście lat, gdyby sam tego nie wypeplał.
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • szostak
                                Gość
                                • 02-2002
                                • 1176

                                #45
                                And69 napisał(a)
                                Brawo Beermatt.

                                Chamstwu w życiu trzeba przeciwstawiać się siłą i kulturą osobistą
                                Błąd!
                                Chamstwu w życiu trzeba się przeciwstawiać SIŁOM i GODNOŚCIOM OSOBISTOM

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎