Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lublin

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Beermatt
    Gość
    • 10-2002
    • 192

    #61
    Napisałam długachny post ale gdzies zniknął
    Teraz do JKS
    - nie bądź stronniczy i nie podawaj wybiórczo faktów - mam tu na mysli sprawę z behemothem, zalicytowałeś na allgro w jego aukcji podbijając cenę , a po jakimś czasie wycofałeś się aukcji.To nie pierwszy raz zawaliłeś komuś aukcję .Sa tez mi znane inne Twoje przekręty na tym serwisie jak np, kuowanie komentarza.
    - Nie dziel ludzi na mądrych i głupich, bardzo to w Twoim stylu i na Twopim poziomie
    - nie kłam perfidnie , znasz Ty i ja także kolekcjonera w Twoim wieku, który po bliższym poznaniu nawet nie chce słyszeć o twoim istnieniu. Logował się tu kiedyś na Browarze i dostał bloka za wiek.
    - zdanie " cyt " Nie mam zamiaru wchodzić więcej do kafejki więc jak chcecie żebym widział wasze inne posty to musicie mnie niestety odblokować" to jedynie przebłyski świadomości manipulanta , lubiącego sterowac ludźmi
    i na koniec masz rację nasze kontakty to jedne wielkie nieporozumienie, podobnie jak ty. Swoimi zachowaniami wobec mojej osoby zasłuzyłeś nataką opinię.
    Zrobię wszystko żeby Cię tu nie było.

    Comment

    • Beermatt
      Gość
      • 10-2002
      • 192

      #62
      Jeszcze dwie sprawy
      - W twoim mniemaniu każdy ma pełnić funkcje usługowe : " podajcie mi adresy brwarów "( Perła na forum Browaru ), podajcie mi kafejki w Lublinie ( JKS tu ) Zrób mi stronę internetową ( to w moim kierunku)
      podajcie mi namiary kolekcjonera ( JKS kilka postów powyżej )
      OBUDŹ SIĘ DZIECKO, TO NIE TRAKTUJ WSZYSTKICH JAK BIURO USŁUG NA RZECZ ANDRZEJA ZAGAJEWSKIEGO.

      Może coś od siebie by dac a nie tylko brac i robić przekręty
      I ostatnia sprawa - dobrze wiesz za co tak lubisz Kudłatego,
      bo wysyła ci kapsle za darmo. Nie omieszkałeś mnie o tym poinformować. Podlizywac sie jest dobrze co ??

      Comment

      • szostak
        Gość
        • 02-2002
        • 1176

        #63
        Beermatt napisał(a)
        Zrób mi stronę internetową ( to w moim kierunku)
        A czy zrobić sobie taką strone jest trudno? Zapewniam, że nie bedę chciał, aby mi ktokolwiek zrobił. Jesli łatwo, to zrobię sobie sam. jesli nie, to dam spokój.

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 08-2001
          • 3562

          #64
          Kudłaty napisał(a)
          ...Ale jak ktoś mnie o coś prosi to trudno mi odmówić
          Kudłaty możesz mi dać 300 zł??

          Comment

          • Kudłaty
            Senior
            • 09-2001
            • 1972

            #65
            baklazanek napisał(a)


            Kudłaty możesz mi dać 300 zł??
            Heheheh, wysłałem mu w programie"Pomoc dla młodych kolekcjonerów"
            A kasy nie rozdaje, chyba, że kobietom

            Comment

            • behemoth
              Senior
              • 12-2001
              • 248

              #66
              JKS

              A mnie to się nawet nie chce pisać. Bezczelny szczawik. Najpierw zepsuł mi aukcję, potem pisze, że się pomylił i jest zdziwiony moją reakcją. Dziś na GG przedstawia listę rządań i dopiero po jakimś czasie dodaje: PROSZĘ.
              Rodzice! Zastanówcie się przed udostępnieniem dzieciom internetu czy aby napewno już do niego dorosły. Może najpierw warto kupić dziecku parę książek.

              Comment

              • baklazanek
                † 2014 Piwosz w Raju
                • 08-2001
                • 3562

                #67
                Kudłaty napisał(a)

                Heheheh, wysłałem mu w programie"Pomoc dla młodych kolekcjonerów"
                A kasy nie rozdaje, chyba, że kobietom
                A już liczyłem że twoje dobre serce wspomoże mój budżet na świąteczne prezenty

                Comment

                • Marusia
                  Senior
                  • 02-2001
                  • 20211

                  #68
                  Kudłaty napisał(a)


                  A kasy nie rozdaje, chyba, że kobietom
                  Dobra!! To dla mnie na początek proszę 1000 zł
                  www.warsztatpiwowarski.pl
                  www.festiwaldobregopiwa.pl

                  www.wrowar.com.pl



                  Comment

                  • szostak
                    Gość
                    • 02-2002
                    • 1176

                    #69
                    Odp: JKS

                    behemoth napisał(a)
                    Rodzice! Zastanówcie się przed udostępnieniem dzieciom internetu czy aby napewno już do niego dorosły. Może najpierw warto kupić dziecku parę książek.
                    Jak to dobrze, że do mego komputera z wykopalisk nie da się podłączyć internetu Na razie obie moje pociechy rozbrajają to, co jest. Gdzieś wcięło corela, z wordem cuda się dzieją, różne gierki, pochowane dotąd po różnych zakamarkach, zostałt wyciągnięte na wierzch.

                    Comment

                    • Andi
                      Senior
                      • 07-2001
                      • 1915

                      #70
                      Przeczytalem z zaciekawieniem wszystkie posty w tym temacie-a dlaczego-a wlasnie w Wielki piatek otrzymalem E-meil od jakiegos tam
                      JKS z Lublina.
                      Pisze ze jest Kolekcjonerem Kapsli i chcialby odemnie moje podwöjne kapsle za Gratis -moze kiedys bedzie sie umial zrewanzowac.
                      Moze ze sa swieta wyslal bym im Kilka kapsli ale niestety nie przedstawil sie ani z Nazwiska ani Imienia tylko JKS Lublin.
                      Po przeczytaniu wszystkich postöw mysle ze wiem o kogo chodzi i troche zaluje ze wstawilem sie w jego obronie i naduzylem zaufania u innych kolekcjoneröw.
                      No cöz przez takie wlasnie igraszki traca nowi uczciwi a przedewszystkim mlodzi kolekcjonerzy.i jak tak dalej pöjdzie to juz nikt nikomu nie pomoze w uzupelnieniu jego zbioröw Etykiet.Kapsli,Podstawek czy czegos tam innego
                      Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                      http://www.andreas-kronkorken.de

                      Comment

                      • Mister
                        Gość
                        • 09-2001
                        • 683

                        #71
                        swego czasu byl w Lublinie jedyny bar, gdzie mozna bylo sie napic
                        piwka ("Greenbar"). Na szczescie te czasy juz minely...

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎