Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

FORUM W PODRÓŻY

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • yemiołka
    Senior
    • 02-2002
    • 1012

    #31
    Klosterkeller napisal/a
    to co lubi Justysia.
    siano czy trawka???
    **** zbliża ludzi... :-]

    Comment

    • Klosterkeller
      PremiumUżytkownik
      • 02-2002
      • 119

      #32
      trawka, prosto od krowy.
      piwo jest lepsze

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        #33
        bardzo proszę żebyście mieli na względzie fakt iż korzystając z forum z publicznie dostępnego komputera narażacie się na pewne niebezpieczeństwo.

        MUSICIE więc pamiętać o kilku sprawach:
        a) żeby mieć w opcjach ustawioną opcję "logować automatycznie" na NIE
        b) jeśli kończysz posiedzenie na forum to koniecznie WYLOGUJ SIĘ
        c) sprawdź czy WYLOGOWANIE zadziałało poprawnie (na stronie głównej forum (na dole) powinien znajdować się formularz logowania) jeśli tak nie jest, sprawdź w opcjach czy jest spełniony warunek z punktu a)
        d) jeśli wylogowanie dalej nie chce zadziałać, zamknij wszelkie otwarte okienka przeglądarki i usuń wszystkie pliki z katalogu c:windowscookies (jeśli system operacyjny to Windows) - nie zakłóci to w żadnym stopniu działania komputera (przy okazji zostanie troche oczyszczony) i sprawdź czy to załatwiło sprawę.

        jeśli mimo zastosowania powyższego nie da rady wylogować się, skontaktuj się ze mną proszę, postaram się natychmiast zareagować (możliwe że wtedy trzeba będzie zmienić hasło dostępowe).
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • talrasha
          Senior
          • 11-2001
          • 685

          #34
          Korzystałam z kafejek jak siedziałam w Łodzi. Była tam nawet oferta 1,5 za godzinę, ale w mało klimatycznej wielkiej sali, więc wolalam chodzić do takiej za 4 zł, za to z .........
          W całej Łodzi z tego co się orientuję ceny nie przekraczają 4 zł za godzinę. W wielu cafejkach 5 godzinka gratis. Co do piwa to najlepiej wziąć je ze sobą.
          Catalunya es una nación y el Barça es un ejército

          Comment

          • celt_birofil
            † 2017 Piwosz w Raju
            • 09-2001
            • 4469

            #35
            Re: Polecam

            Originally posted by celt_birofil
            forumowiczom, którzy żyć nie mogą bez piwa:
            --------------------------------------------------------------------------------
            "e-pub. Internet Cafe & Bar"
            ul. Partyzantów 44 (Centrum Batory (za Mc. Donald's), trasa w kierunku na Szczyrk)
            43-300 Bielsko - Biała
            tel. (0-33) 821-34-97


            lany Żywiec, butelkowy Hevelius (czasami)
            A godzinka klikania w klawisze ???
            W tygodniu od 10-15: 3 złote !!!, godziny "szczytu" - 4 złote
            Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

            Comment

            • maslak
              Member
              • 01-2002
              • 41

              #36
              jest nadzieja

              <i>Ja używałem (sporadycznie) laptopa i komórki, ale to kosztowna zabawa. Teraz mnie nie stać.<b>Krzysiu</b></i>
              Powoli taki luksus staje się w Polsce osiągalny, a to za sprawą telefonów obsługujących pakietową transmisję danych GPRS. Zaletą tej technologii jest naliczanie opłat za ilość pobranych/wysłanych danych, a nie za czas trwania połączenia. W Plusie www.plusgsm.pl można kupić np. S45, aparat ten dostępny jest też w Erze, jednak, GPRS w tej sieci jest jeszcze w fazie testów, choć korzystać z niego można. Także Krzysiu teraz będzie Cię stać!
              Last edited by maslak; 20-03-2002, 20:34.
              Pozdrowienia od Maslaka

              Comment

              • uwolnic_orke
                Gość
                • 02-2002
                • 95

                #37
                Chyba jeszcze nie, bo Krzysiu używa Ericsona R320, z którym na razie nie zamierza się rozstać.
                Powiedział mi to osobiście

                Comment

                • Kudłaty
                  Senior
                  • 09-2001
                  • 1972

                  #38
                  Coś podobnego, może jak Ciebie uwalniał?

                  Comment

                  • miesien_piwny
                    Junior
                    • 03-2002
                    • 17

                    #39
                    Re: jest nadzieja

                    maslak napisal/a
                    Powoli taki luksus staje się w Polsce osiągalny, a to za sprawą telefonów obsługujących pakietową transmisję danych GPRS. [/B]
                    Tyle, że na razie u nas ta "technologia" nadaje się jedynie do pogadania na chacie czy ewentualnie napisania na forum, które nie ma za dużo grafiki. Jakby przyszło ściągać coś dużego, to i rachunki rosłyby w kosmos.

                    PS. Sorki, że się wtrącam.

                    Comment

                    • Krzysiu
                      Krzysiu
                      • 02-2001
                      • 14936

                      #40
                      GPRS jest dobry, jak się bawisz pocztą, a nie jak ściągasz strony WWW - to jest multum bajtów walonych w te i wewte. Zwłaszcza, jak przegląda się forum

                      Comment

                      • miesien_piwny
                        Junior
                        • 03-2002
                        • 17

                        #41
                        Krzysiu napisal/a
                        GPRS jest dobry, jak się bawisz pocztą, a nie jak ściągasz strony WWW - to jest multum bajtów walonych w te i wewte. Zwłaszcza, jak przegląda się forum
                        A ja i tak w sumie uważam, że net przez komórkę jest dla burżujów. Po co sprawdzać pocztę przez laptopa, jak można to zrobić normalnie, w domciu czy pracy. A już nawet jak kogoś stać na internet w takiej formie, to może sobie najzwyczajniej w świecie zadzwonić i też będzie dobrze

                        Comment

                        • Krzysiu
                          Krzysiu
                          • 02-2001
                          • 14936

                          #42
                          Co to znaczy - dla burżujów? Rozumiesz, co gadasz? Bo mam wrażenie, że nie. Spróbuj pomyśleć trochę głową, a nie tylko mieśniem piwnym.

                          Może zdradź mi tajemnice - jak ściągnąć i wysłać pocztę np. w pociągu? Ciągniesz za sobą kabel z domu?

                          Comment

                          • miesien_piwny
                            Junior
                            • 03-2002
                            • 17

                            #43
                            Krzysiu napisal/a
                            Co to znaczy - dla burżujów? Rozumiesz, co gadasz? Bo mam wrażenie, że nie. Spróbuj pomyśleć trochę głową, a nie tylko mieśniem piwnym.

                            Może zdradź mi tajemnice - jak ściągnąć i wysłać pocztę np. w pociągu? Ciągniesz za sobą kabel z domu?
                            O jezu, spokojnie. Juz nic nie mówie. Wcale się nie dziwię, że... Zresztą nie ważne. Żegnam chlodno.

                            Comment

                            • maslak
                              Member
                              • 01-2002
                              • 41

                              #44
                              Niezupełnie miseieniu . Wyobraź sobie że jesteś na wakacjach, albo jedziesz pociągiem (jedziesz oczywiście nie w Polsce, chyba że chcesz podarować laptopa i komóre żulom pociągowyn) i chcesz zobaczyć co słychać na Forum, albo ściągnąć pocztę, a w okolicy nie ma stacjonarnego kompa z internetem. W tej sytuacji GPRS jest idealny.
                              Pozdrowienia od Maslaka

                              Comment

                              • maslak
                                Member
                                • 01-2002
                                • 41

                                #45
                                Niezupełnie Krzysiu , ceny idą w dół. Jeszcze trochę i możliwe będzie też ściąganie FORUM .

                                Przedwczoraj Idea udostępniła GPRS. Można też kupić 8310 z "jedyne" 999zł.
                                Pozdrowienia od Maslaka

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎